Barvy smyslnosti

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá. Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176520/80-dni-barvy-smyslnosti-176520.jpg 2.4142

80 dní 1.

Vydáno: , Leda

Eighty Days Red, 2012

Kniha Barvy smyslnosti

kubakubikula
22.02.2018

Kniha se mi libila,nic jsem od ni nečekala, takže jsem byla velice mile překvapená. Nevylucuji,ze se k ní někdy zase vrátím

Jája92
03.02.2018odpad!

Proboha, už když jsem si ji půjčovala v knihovně, byla jsem přesvědčená, že to bude další z těch hrozných knih alá 50 odstínů šedi. Samozřejmě jsem se vůbec nemýlila. Fakt škoda si půjčovat více dílů.

aneta147
08.12.2017

Nechutné , zvracené, hloupé a nevkusne
Tak tuto knihu nejlépe popsat.

Pejuška
22.10.2017

Tak nějak nevím, jak knihu ohodnotit. V určitých chvílích se mi kniha i líbila, ale na druhou stranu mi přijde nechutná, každej s každým. Možná bych tuhle sérii ukončila již prvním dílem, kdy konec byl otevřený, a člověk si mohl sám domyslet, jak by to skončilo.

Petruska200
28.06.2017odpad!

nejvetsi blobost co se mi doposud dostala do ruky

kik68
31.05.2017odpad!

Tak další kniha, kterou asi nedočtu. No já fakt nevím co k tomuhle "dílu" napsat. Nejsem vůbec prudérni typ, takže mi námět knihy a její sexuální obsah vůbec nevadí, spíš naopak. Ale horší už je to v tomhle případě se stylem psaní. Poprvé mě vůbec nezajímá co si myslí Dominik a ona to tam nacpe. Střídání vyprávění mě vyloženě štvalo a tak jsem to za půlkou knihy vzdala. No, možná tomu dám ještě šanci a dočtu to, ale to mě bude stát hodně přemlouvání.
S určitostí vím, že druhý a třetí díl vynechám a je mi jedno jak to skončí.

EvikU.
06.04.2017

Z erotických knih je tato slabší. Je to ale o názoru a někomu se líbit může. Dávám 2 hvězdičky, protože ne vše bylo děsné, některé momenty v knize se mi líbily.

bara9550
16.03.2017

Děsný.

nejhnusnější moment knihy je, když čtete, popis orálního sexu, kdy má hlavní hrdinka zavázané oči.. střídají se u ní různí slizouni a ona má v ústech pachuť moči.
Really?
chce se mi zvracet.