mareksevc mareksevc komentáře u knih

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

príbehy by som štrašidelné nenazval avšak kniha ako celok je samozrejme na plný počet *

13.03.2020 5 z 5

Terapia Terapia Sebastian Fitzek

výborná atmosféra, jeden z najlepších psycho-thrillerov ktorý som čítal

10.12.2019 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

asi to bude chcieť pokračovať ďalej

27.08.2023 4 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

zo začiatku keby nevidím autora knihy tak poviem že to je jasný King pri plnej sile , knihu by som určite radil medzi kingovky ktore si treba prečítať , akurat rozdelenie kapitol a časti bolo viac dynamické - aspon vo vydaní z roku 2013 . Mladý King sa podaril a som zvedavý na jeho ďalšie práce

19.04.2023 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

príjemné prekvapenie, hlavne fajn atmosféra od začiatku a miestami som mal dokonca aj drobny pocit strachu , nelutujem a odporučam i ked Kingovku nečakajte

23.02.2023 4 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

krvavé, surové, tajomné, iné a zároveň Kingovské , 5 z 5

16.11.2021 5 z 5

Mlha Mlha Stephen King

plný počet už len za HMLU, na tuto temu by som vedel od Kinga prečítať celu knihu, ostatok poviedky extra kvalita !

21.08.2021 5 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

prvá polka knihy naozaj výborná , svet ktorý Kulhánek popísal by si zaslužil aj filmové stvárnenie , druha polka a záver neurazili , nad knihou som ešte par dni premyšlal ako to cele autor myslel

19.06.2021 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

výborná kniha , zaujímavá od prvých stránok , jedna z najlepších čo som od Kinga čítal

26.12.2019 5 z 5

Kat Kat Chris Carter

po knihe som siahol na základe vysokého hodnotenia a musím povedať že mi v nej chýbala iskra, dej má spád a akciu ale pri čítaní som nezažil žiadnu emociu , možno by viac presvedčila ako námet na film

09.12.2019 3 z 5

Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

lahko čitatelné akčné Bečko s vtipnymi hlaškami - jednoduchoé ale funkčné

14.03.2024 4 z 5

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Robert Arthur jr.

návrat k tejto nostalgii po x rokoch , som rád že som vyrastal v dobe bez pc ale zato so super knihami !

01.12.2023 4 z 5

Hlbina Hlbina Jozef Karika

uf zaujímavé čítanie, prvá polovica knihy uplne bombová , jednoznačne za 5 hviezd, druhá polka ma žánrovo bavila menej preto som dal knihe 4* , ako celok zaujimavý počin - uznavám vykreslenie dobovej reality v knihe a fantáziu autora - zo slovenskej scény snad bezkonkurenčné

26.10.2023 4 z 5

Stanovište 2 Stanovište 2 Dmitry Glukhovsky

nuda to nieje , ale trošku tomu chýba iskra

31.12.2022 3 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

zaujímavé prostredie a čítanie, inak by som odprisahal že knihu pisala žena, autor (muž) vedel veľmi dobre popísať ženské pocity

03.11.2022 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

v strede to trošku ubralo plyn ale koniec ma zrejme donutil prečítať aj dalši diel

04.09.2022 4 z 5

dezert od majstra Kinga

06.03.2022 5 z 5

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

vela myšlienok nadčasových , mne osobne nesadol štýl písania bol v tom trochu chaos

02.11.2021 3 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

kúsok iné ako poznám od Kinga ale o to lepšie

14.10.2021 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Prvá polka knihy mi prišla dosť pomalá a do čítania som sa občas nutil ale potom sa rozbehlo do klasického Kinga, myšlienka zato výborna , vydržať pomalší začiatok a dočitať sa ale oplatí

28.04.2021 4 z 5