Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

To bylo roztomilé, takové klidné, pěkné čtení. Moc se mi to líbilo :)
Hned bych do Skotska jela :)

29.05.2022 5 z 5

Zvraty osudu Zvraty osudu Sabrina Jeffries

Tak, za mě trochu zklamání. Na Dominicka jsem se těšila, ale celkový příběh byl podle mě nejslabší z celé série.
Na první místo bych dala Maxe, na druhé, na stejné úrovni Viktor a Tristan a třetí místo Dom... Kluci ale celkově byly super všichni :)

26.05.2022 4 z 5

Dávná tajemství Dávná tajemství Sabrina Jeffries

Ani třetí díl nezklamal...Tristan i Zoe byli fajn :) Příjemná série, odpočinková z trochou napětí. Už se těším na Dominicka, něco mi říká, že to bude taky stát za to ;-)

23.05.2022 5 z 5

Uloupená láska Uloupená láska Sabrina Jeffries

Druhý díl nezklamal, stejně jako první díl to bylo moc fajn. Třetí vypadá podobně dobře, tato série je super :)
“Spoiler” to že měl Viktor manželku vůbec neovlivnilo děj, naopak to byla příjemná změna :)

22.05.2022 5 z 5

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Moc se mi to líbilo. Max se mi tady zamlouval víc, než jak byl trochu popisován ve Výtečnících :) Jsem zvědavá jak povedené budou další příběhy v sérii :)

20.05.2022 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc pěkná knížka, ti Skoti z Vysočiny… drsňáci :) Hezky se to četlo.

19.05.2022 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

No nebylo to špatné, oba byli super, příběh se ale dal více rozvinout. Třičtvrtě knihy nevěděl a pak se v poslední části všechno otočilo, na mě až moc rychle... Čekala jsem trochu víc, ale možná to bylo tím, že jsem předtím četla něco "wau" :)
4* ale dám.

18.05.2022 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Přečteno za jeden den, nemohla jsem se od knihy odtrhnout :) I vaření šlo stranou :-D
Krásný příběh, krásní lidé, vzhledem i povahou.

15.05.2022 5 z 5

Rodový slib Rodový slib Elizabeth Peak

Pěkný příběh, moc dobře napsané, oba hlavní představitelé byli fajn, i další osoby, které k nim patřily :) I když jsem se ke konci trochu ztrácela v těch klanech a jménech, i tak se těším jak autorka napíše další knihu. Tu si určitě přečtu :)

30.04.2022 4 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Nebylo to špatné, ale Dokonalý muž se mi líbil víc, nicméně se chystám na další knihy této autorky, její styl psaní mě zaujal :)

30.04.2022 4 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Tak to bylo super, moc se mi to líbilo. Často jsem se smála, nápad příběhu byl taky fajn, myslím, že jsem našla další oblíbenou spisovatelku. Moje první kniha, ale nezklamala :) I dvojice mi byla sympatická :D

27.04.2022 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tento díl se mi líbil nejvíc, Reid to vyhrál :) Kluk na správným místě, pěkně popsané jeho pocity, povaha, životní zkušenosti :)
Nicméně další 3 díly (Van, Halton, Sandy) si přečtu později, ta čtveřice prozatím stačila...

16.04.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddox, chlap sympaťák. První dva díly ale byly lepší. Myslím že mi vadilo tolik sexuálních scén, že kdyby je autorka vynechala, měla by kniha tak 50 stran… Myslím, že tato postava si zasloužila víc pozornosti. Líbilo se mi propojení s Richardem z knihy Kontrakt 1 a 2.
Jdeme na Reida…

14.04.2022 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden, chvilku mi trvalo ho tak nějak začít brát, víc vnímat, ale nakonec pěkný příběh :) tak teď Maddox…

14.04.2022 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Sympaťák Bentley...uvidíme kdo z těch všech u mě vyhraje :)

11.04.2022 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Pěkné :) Trochu mě mrzí, že v tomto díle jsou vyjmenovaní přátelé - kluci z BAM a vůbec jsem netušila, že i tito pánové mají samostatné příběhy. Doporučuji tedy před druhým dílem, přečíst si knihy: Bentley, Aiden, Maddox, Reid.... lépe pak pochopíte, jejich přítomnost v tomto díle :)
Trochu mě vadila vulgarita v určitých momentech, no uvidíme co další díly.

07.04.2022 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hezký příběh, líbilo se mi, že to je psané z pohledů obou hlavních účastníků :)

07.04.2022 4 z 5

Noční šepoty Noční šepoty Judith McNaught

Třetí kniha v sérii se mi líbila o něco méně než předchozí dvě. O vztahu mezi Sloan a Noahem tam toho bylo dost málo. Chtělo to víc rozebrat a trochu stránek o tomto páru přidat.
Další 2 díly si dám později. Chce to na chvilku změnu :)

26.03.2022 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Druhý díl také pěkný, asi se mi líbil víc než první. Ocenila jsem spolupráci s dvojicí z prvního dílu - Meredith a Matt :)
Není to úplně to, co mě baví, dávám přednost historickým příběhům.
Na 4* to ale také je :)

22.03.2022 4 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Ale jo, bylo to pěkné, i když trochu zdlouhavé a trochu mimo
‘střední vrstvu’. Asi mám raději něco trochu jiného, ale 4 * zasloužené :)

17.03.2022 4 z 5