Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Temný hrdina Temný hrdina Jo Beverley

Hezký příběh :)

29.08.2020 5 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Přechody v čase, milostný příběh...moc pěkná kniha :-)

11.09.2018 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Amanda Quick (p)

Klidně plynoucí romantický příběh s detektivní zápletkou. Jak Sophie, tak i Sebastian, měli příjemnou povahu a opravdu se k sobě hodili :-)

10.09.2017 5 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Poslední díl se mi líbil nejvíce. Nakonec jsem ráda, že jsem se pustila do všech 4 dílů. Gavin, Steven, Raine, Miles...hezká čtveřice :-)

14.08.2017 4 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Třetí díl se četl dobře, i když v prvních dvou dílech se mě popis povahy Raina zdál lepší, než jak byla nakonec v tomto díle vykreslená. Každopádně dobré čtení.

13.08.2017 4 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Druhý díl se mi líbil více než první. A ty hádky Bronwyn a Stevena, ústupky, proč ne, mohlo by to tak klidně být, zamilovanost dokáže divy :-)

10.08.2017 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Kniha nebyla špatná, i když jsem si chvilkama říkala, že už se těším jak ji dočtu. Tahle doba, vyznačována většinou špínou, pohrdáním a násilím vůči ženám se mě moc nelíbí, ale historické romány obecně mám ráda. Nejdřívě jsem si říkala, že si další díly číst asi nebudu, ale láká mě dozvědět se více o bratrech Montgomeryových, kteří mě byli moc sympatičtí. Uvídíme, jaké budou další díly.

30.07.2017 4 z 5

Hedvábná smyčka Hedvábná smyčka Jo Beverley

Třináctý a tedy poslední díl ze série Mallorenů. Moc se mě líbil. Všechny postavy z 13ti dílů mě budou chybět. Charizmatičtí muži s dobrým charakterem, krásné, milé a odvážné ženy, zajímavé příběhy. Moc pěkné čtení...a nyní zpět do reality :-)

28.07.2017 5 z 5

Nestoudná hraběnka Nestoudná hraběnka Jo Beverley

Dvanáctý příběh byl stejně jako předchozí, volně plynoucí bez větších "akcí", ale četl se hezky. Ačkoliv se mě příběhy kde přímo figurují Mallorenovi líbí více, nedá se říct, že bych se i k těmto volným pokračováním nikdy nevrátila. Doporučuji jako oddechové čtení :-)

25.07.2017 4 z 5

Neurozená hraběnka Neurozená hraběnka Jo Beverley

Jedenáctý díl. Ale jo, bylo to pěkné čtení. Takové klidné, plynulé, volně napsané, žádná velká akce, jako v předchozích dílech, ale příběh hezký :-)

18.07.2017 4 z 5

Utajený vévoda Utajený vévoda Jo Beverley

Desátý příběh byl pro mě jeden z nejkrásnějších. Thorn i Bella jsou velmi příjemní. S Mallorenovými a jejich přáteli jsem trávila opravdu krásné chvíle. Až se chvilkami člověk nechtěl vracet do současné reality :-) Opravdu krásné čtení. Doporučuji všechny díly. B.Jo je skvělá spisovatelka :-)

06.07.2017 5 z 5

Tajný sňatek Tajný sňatek Jo Beverley

Devátý příběh. Ačkoli od samého začátku bylo jasné jak příběh dopadne, četl se dobře až do konce :-)

04.07.2017 5 z 5

Tajemství dámy Tajemství dámy Jo Beverley

Osmý příběh. Wow, to byl napínavý děj. Kniha se četla sama od začátku až do konce. Robin a Petra se k sobě hezky hodili. Do poloviny knihy jsem si říkala, že se snad v tomto příběhu už nikdo z Mallorenů neukáže a nejednou tu byl. Bey. Můj oblíbený z Mallorenů. Nakonec proč ne? Vždyť je to Mallorenovská série :-)

03.07.2017 5 z 5

Nevhodný nápadník Nevhodný nápadník Jo Beverley

Sedmý příběh. Damaris nakonec nebyla tak špatná jak se na první pohled mohlo zdát. U Fritze mi chvilku trvalo představit si ho aspoň z poloviny tak přitažlivého jako bratry Mallorenovi, ale v druhé polovině už i on působil jako silný, důstojný mladý muž hodný svého "členství" v Rothgarově rodině. Příběh se četl velmi dobře :-)

02.07.2017 5 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Šestý příběh, kde Mallorenové jsou pouze vedlejší postavy, nicméně to příběhu na zajímavosti neubírá. Ash svojí povahou pěkně zapadá do rodiny Mallorenů a i Genova je příjemná dívka, která, ačkoli je chudá, se k Ashovi pěkně hodí :-)

01.07.2017 5 z 5

Černý markýz Černý markýz Jo Beverley

Pátý příběh nezklamal. Černý markýz si zachoval svoji důstojnost i charizma. Opravdu podařená série o rodině Mallorenů, pro které není nic nemožné :-)

19.06.2017 5 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Jo Beverley

Čtvrtý příběh také nezklamal. Další z Mallorenů našel svoji dámu. Velmi vydařená série. Ještě zbývá Černý markýz, nejstarší a stejně zajímavý jako ostatní v rodině :-)

16.06.2017 5 z 5

Hříšná dáma Hříšná dáma Jo Beverley

Třetí, opět zajímavý příběh Mallorenů. Zde mi je velmi sympatický i hrabě z Walgravu :-)

16.06.2017 5 z 5

Pokušení Pokušení Jo Beverley

Druhý hezký příběh. Mallorenovi jsou úžasní, těším se na další rodinný příběh.
I když chování Percie mi ke konci trochu vadilo, Bryght vše vynahradil :-)

14.06.2017 5 z 5

Nespoutaná dáma Nespoutaná dáma Jo Beverley

První příběh o rodině Mallorenů. I když mi trochu trvalo se na začátku do příběhu začíst , nakonec se z toho vyklubal krásný romantický příběh...Cyn je prostě úžasný :-)

04.06.2017 5 z 5