Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Tak trochu malý náhled do světa drsných mužů v utajení....k tomu trocha romantiky, lásky, přátelství. Pěkné to bylo :)

10.07.2022 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Tak čtverka také nezklamala :) Bezvadná série, plná humoru i napětí, moc se mi líbila. Nejsympatičtější z mužů mi byl Caine a Lyon, potom Colin a nakonec Nathan...k ženám se jako žena nějak nemám potřebu vyjadřovat :-D

09.07.2022 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Tento díl se mi líbil méně než předchozí dva. Sara mě fakt ze začátku lezla na nervy, ještě že ke konci už byla mnohem schopnější a ne tolik naivní :) Nathan byl fajn, měl samozřejmě také chyby, ale i určité kouzlo... Těším se na Colina :)

08.07.2022 4 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Čím dál lepší, první díl i tento druhý fakt super, překvapení :) Moc se mi to líbilo. Silné nezávislé ženy a ještě silnější muži, příjemná změna. Těším se na další díly :)

06.07.2022 5 z 5

Tajomná princezná Tajomná princezná Julie Garwood

Tak to bylo hodně zajímavé, úplně něco jiného, než na co jsem u historických romancí zvyklá. Nečekané, napínavé, opravdu zajímavý příběh :)

05.07.2022 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Další příjemná oddechovka, není co vytknout, plynulý děj, pěkný závěr :)

03.07.2022 4 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Klidné, pohodové čtení, nic náročného, ale takové něžné, odpočinkové :)

02.07.2022 4 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Mě se to líbilo moc :) Krásně popsané dobrodružství, romantika a....prostě....Ben jen říkal nahlas to, co si většina mužů stejně myslí :)

26.06.2022 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Mě vůbec nevadila ta část "před sedmi lety", naopak, člověk některé chování Jenn pochopil líp. Byla to pěkná kniha. Většina knih od Lindy jsou dobře napsané :) Cael byl profík :)

25.06.2022 4 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Na Rafa jsem se těšila a nezklamala se, byl stejně vtipný jako v prvním díle :) May byla bezva a hodně příběh oživila :)
O kousíček lepší byl první díl, ale hvězdičky dávám stejně. Raf byl super.

24.06.2022 5 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Musím uznat, že to bylo skvělé, perfektní. Štvala mě sice Maddie svojí tvrdohlavostí, ale jinak není co vytknout :)

22.06.2022 5 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Pěkná série, přečtu si ji určitě ještě někdy znovu :) I poslední díl byl moc pěkný, i když nejvíc se mi stejně líbil první a druhý. Možná proto, že jsem je četla všechny po sobě a už toho bylo asi moc. Nejvíc mě ale oslovil Arran :)

20.06.2022 4 z 5

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

První dva díly se mi líbily víc, ale i tak to bylo příjemné oddechové, uvidíme co Medvěd :)

Co mě pobavilo, když Horal řekne o Anglánech: " Jsou všichni tak...roztomilí. A rozbitní... " :-D

19.06.2022 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

Paráda. Celá kniha bylo jedno velké napětí, jako bych na útěku z Londýna na Vysočinu byla s nimi. Úžasné... Ti divocí horalové mají něco do sebe ;-)

12.06.2022 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

A mě se to náhodou líbilo :) Je dobře, že Ranulf zůstal horalem a nestal se z něj okrajkovaný "anglán". Nic proti historickým knihám kde se jedná o anglické lordy, tam jsou většinou také popsáni k "sežrání", ale tady mě to fakt bavilo, že se nedal :D

10.06.2022 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Paráda, dobře se to četlo, žádná prázdná místa, Nicholas byl super :)

09.06.2022 5 z 5

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

Zajímavý děj, zajímavý příběh, zajímavé postavy :) Pěkné to bylo :)

04.06.2022 5 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

Druhý díl byl taky naprosto super, jsem ráda, že se to tohoto dílu vrátili i Rhys a Juliana z prvního dílu. Báječné :)

01.06.2022 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Parádní příběh :)

31.05.2022 5 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

Druhý díl byl taky milý, první asi lepší, i když tady bych chvilku váhala, oba měly něco do sebe, rozhodně styl psaní byl fajn, příběh zajímavý, láká mě to Skotsko čím dál víc :)

30.05.2022 5 z 5