Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

To byla taková krása, dlouho jsem nečetla takovej doják. Romantické, hodně sladké, ale proč ne :) i slzy byly :) v životě to takto dokonalé nebývá, ale znám pár lidí, kteří prožívají úzkost, není to žádná legrace se s těmi pocity poprat a přece takovou lásku jak zde byla popsána umějí dávat i přijímat…i když je to někdy opravdu boj.

Kniha bude patřit mezi mé oblíbené, určitě se k ní v budoucnu vrátím.

21.08.2022 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Pěkné, svým způsobem i trochu smutné, ale s dobrým koncem :)

20.08.2022 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tak to bylo luxusní, myslela jsem, že není nic lepšího než historické romány, které byly do nedávna moje nej, ale tyhle současné příběhy tohoto typu, jsou prostě super oddechovka a ty vtípky nemají chybu…. jen tak dál :)

19.08.2022 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nečekala jsem, źe se u toho tak nasměju. Ty flirtující vtípky byly fajn. Pěkný příběh, hodil by se takový šéf… :)

18.08.2022 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Nebylo to úplně nejhorší, ale nějak to nezapůsobilo. Že bych chtěla víc dílů, to asi ne...znám lepší knihy s touto tématikou...

16.08.2022 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Příběh nebyl špatný, ale myslím, že nejslabší. Četla jsem ho jako poslední, protože i když se jednalo o agenta FBI s předchozími díly vůbec nesouvisel. Nebyl tam nikdo z “Buchanan-Renard”… nevadí, celkově série byla fajn :)

13.08.2022 4 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Počítačová expertka Allison, to mě bavilo :) Liam, další z mnoha super agentů :D
Nebylo to špatné, ale byli v sérii o něco lepší zápletky i o něco lepší ‘muži’ :)
Možná to je tím, že těch dílů je tolik, že už tu není to prvotní nadšení… ale určitě doporučuji přečíst :)

09.08.2022 4 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Na Aidena jsem se těšila. Byl přesně takový jak jsem si myslela. Jak je zmíněno v textu, typický alfa…Cordie měla mé sympatie…Nicméně nemůžu říct, že by byl Aiden úplně nej ze všech těch mužů, co byli v předchozích dílech. Oceňuji ta vzájemná přátelství. O tom se četlo moc hezky :)
Těším se na 13 díl o Liamovi, který se tady objevil. Ten vypadá velmi zajímavě :D

04.08.2022 4 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Tento 10 díl byl pro mě asi nejslabším. Ne že by byl špatný, zápletka, romantika byly fajn, ale nějak mě to úplně neoslovilo. Čekala jsem od tohoto příběhu trochu víc, ale i tak bych se s Greysonem klidně potkala :-D

03.08.2022 4 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Parádní díl, stále mě tato série baví :) A Sam, jako Skot? Ještě lepší :)

02.08.2022 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

To byl bezva příběh, napínavé, zase něco úplně jiného a zase jeden z ideálních mužů...baví mě, že se v těch příbězích potkávají i dřívější postavy, které si můžu připomenout :) Potkat všechny ty agenty na jednom místě, to by byla podívaná :D

01.08.2022 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Místy mě to přišlo trochu zamotaný, ale byl tam Noah, takže všechno odpuštěno :-D

31.07.2022 4 z 5

Van Van Melanie Moreland

Za mě nejlepší díl série. Van byl fakt frajer...možná proto, že jsem matka, tak jsem celý příběh vnímala jinak, víc emočně než předchozí díly, ale celkově mě to přišlo něžné, krásné a prostě sexy v rámci dalšího chlapa z BAM :)

( Za mě osobně když se nad těmi díly zamyslím, tak nej: Van, Halton, Reid, Bentley, Aiden, Maddox....Sandy si přečtu později, ale už teď vím, že ty "chlapy" nenahradí :-D )

26.07.2022 5 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

To bylo pěkné, Kate i Dylan byli super :) Kdo byl pachatel mě překvapilo. Někde mě to asi proběhlo v hlavě, ale vůbec jsem se nad tím nezamyslela, až fakt na konci jsem si říkala "jo to tě mohlo napadnout" :-) pěkný díl :)

26.07.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Halton byl super, chvilku mu trvalo než pochopil, ale o to víc byl příběh napínavější :)

24.07.2022 5 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Tak tento díl se mi líbil :) Ačkoliv to vůbec není můj typ, nějak mě ten rozcuchaný neupravený Alec zaujal :-D Pěkné, opravdu pěkné :)

23.07.2022 5 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Tak to bylo hodně napínavé, John Paul byl super :) Škoda že nebylo trochu více stran, týkajících se jejich vztahu. A celkově bylo vyřešení případu trochu uspěchané. Chtělo to rozvinout. Ale i tak dobré... Jedeme dál, ale s menší přestávkou. Na chvilku potřebuji jiný žánr :-D

19.07.2022 4 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Pěkné, Theo i Noah mě bavili :) i Michelle byla správná. Uvidíme jaké budou další díly, zatím vede stále Max z devítky, která se mi dostala do rukou jako první, tak uvidíme jaké budou další příběhy :)

16.07.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Pěkný úvod do série. Jednu knihu, devátou v sérii o Maxovi, jsem už četla, ta se mi líbila o něco víc, ale i tak očekávám, že celá série bude stát za to :)

13.07.2022 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Tak to bylo perfektní, jestli jsou i další knihy z této série takové, tak se mám na co těšit. Moc se mi to líbilo :)

10.07.2022 5 z 5