Vražda podle seznamu přehled

Vražda podle seznamu
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3112/bmid_vrazda-podle-seznamu-iXT-3112.jpg 4 318 318

Buchanan-Renard (FBI) série

Když dostane chicagský detektiv Alec Buchanan nabídku na výhodné místo v FBI, následuje svého bratra do vyšších sfér policejní kariéry. Předtím však musí dokončit poslední úkol, k němuž se zavázal - službu osobního strážce bohaté dědičky Regan Hamilton Madisonové. Tato krásná žena se totiž zapletla do velmi podivné a krajně nebezpečné záležitosti. Stalo se to v okamžiku, kdy se uvolila pomoct své přítelkyni novinářce odhalit podivné praktiky jistého psychologa, který se trestuhodně snažil manipulovat osamělými bezbrannými ženami. V naději, že získá nějaké usvědčující důkazy, se Regan přihlásí do jeho semináře. Doktor Shields žádá posluchačky, aby sestavily seznam lidí, kteří jim v minulosti nějak ublížili nebo je zklamali, a pak jim položil otázku: Bude váš svět lepší, jestliže tito lidé přestanou existovat? Po čase se Regan náhle dozví, že první osoba z jejího seznamu je mrtvá, a šok se změní v hrůzu, když se začnou objevovat další mrtvoly lidí uvedených na jejím seznamu. Navíc vše nasvědčuje tomu, že brutální vrah sleduje i Regan a ví o každém jejím pohybu. Přes vzrůstající nebezpečí, jež jí hrozí od sériového vraha, musí Regan objevit, kdo změnil její lehkomyslnou fantazii o pomstě v hrůznou skutečnost a také vyřešit svůj vášnivý citový vztah k Alekovi Buchananovi. Jen málokterý autor dokáže skloubit v jednom příběhu napínavý, vzrušující děj a romantickou zápletku s takovým mistrovstvím jako Julie Garwood...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Murder List , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda podle seznamu. Přihlašte se a napište ho.

jirina4159
02.02.2024 4 z 5

Zápletka dobrá motiv taky, jen té romantiky bylo na detektivku pro mne víc než dost.

uzivatel4895
06.12.2023 5 z 5

pre mňa bolo čítanie tejto knižky zážitkom, vynikajúci dej, dobre vykreslení hlavní hrdinovia a pútavo sa rozvíjajúci vzťah medzi nimi. Okrem toho trio priateliek - Regan, Cordelia a Sophie som si zamilovala, bavili ma ich rozhovory a teším sa tak na príbehy lásky zvyšných 2 dievčat. Regan bola skvelá, až som žasla ako ,,normálna,, bola takáto slečna, ktorá vyrastá od malička v prepychu, všetko ma bavilo na stránkach knihy, ako celok tak hodnotím túto knihu za NAJlepšiu zo série. Čo sa týka vraha a jeho príbehu, prišlo mi to veľmi smutné a rozumiem, že človeku môže po takomto niečom naozaj prepnúť... palec hore pre autorku za tú zápletku s murder listom - naozaj originálne. A záver s vyznaním lásky medzi Regan a Alecom mi vyčaril úsmev na tvári. Knihu odporúčam prečítať všetkými desiatimi! Jedinú výtku, ktorú mám, je foto na obálke, Regan bola tmavovláska :)

Han-nah
16.04.2023 4 z 5

Škoda, že na obalech knih ze série není nějaké upozorněění. Tak jsem začala touto knihou, ale to snad nevadí a každá kniha ze série je ucelená a má uzavřený děj.
Zde je zajímavá detektivní zápletka, ale nechybí zde ani romantika.
Určitě se podívám i na předešlé knihy této zajímavé autorky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Vražda podle seznamu v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x