Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Moc se mi to líbilo. Četla se pomaleji, díky slovenštině a ačkoli mluvím slovensky velmi dobře, některá slova jsem vůbec neznala :) literatura má prostě někdy prazvláštní výrazy :D
Příběh byl fajn, oba byli příjemní i Charlie se mi líbila jak byla vtipná. ( určitě díky skvělému Hudsonovi ) :)

07.10.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tento díl se mi dostal do rukou jako první, jsem ráda, že o předchozích bratrech tam toho moc není, tak můžu teď jít klidně na první díl… Elliot byl bezva, oba byli super :)

03.10.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Pěkné to bylo :) I vedlejší postavy byly moc fajn :)

02.10.2022 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Moc pěkný příběh. Určitě číst jako druhý v pořadí. ( i když není vedeno jako série, protože je to volné pokračování, první je “Milovaný nevlastní bratr” ) Trochu mě mrzí, že Elec byl zde popisován tak negativně, protože jeho příběh v první knize byl taky fajn a ke svému rozhodnutí měl důvody… Damian byl super. Nikdy nevíme co se pod slupkou zamračeného drsňáka může skrývat, i když těch slupek je někdy víc…

Mohla by vyjít třetí část - Tyler a Jade? :)

25.09.2022 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Zajímavý příběh. Četl se dobře. Doporučuji tuto knihu přečíst PŘED knihou “Milovaný soused”. I když je to volné pokračování, čtěte nejdřív tento. Mohli byste při čtení v opačném pořadí pak na tento příběh změnit názor, resp. na některé osoby a to by byla škoda… mě se tento jako první líbil :)

24.09.2022 4 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Pěkné to bylo, autorky mají sice lepší, ale nebylo to špatné - láska nakonec i u těch tvrďáků zvítězí, alespoň v knihách :)

23.09.2022 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Po delší době jsem opět zvolila tyto autorky, nelituji :) Pěkný příběh, místy mimo realitu, ale proč ne :D O to tu přece vůbec nejde ;)

20.09.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Jo, pěkný, super, dlouho jsem ji odkládala a ani nevím proč, ale přišla na ni řada v pravou chvíli :) Moc pěkné...Maxx pecka, Charly taky super. Celý to bylo takový s úsměvem na tváři :) ( výjimečně jsem četla i za chůze po venku, nějak nešlo se odtrhnout ) :-D

10.09.2022 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

No tahle byla zřejmě už opravdu poslední co jsem od autorek přečetla, už mě to prostě neba...docela se některé věci/věty z předchozích knih opakují. Příběh nebyl špatný, ale jak říkám, hodně podobné předchozím....jinak jsem měla pocit, že se tam furt jen pije víno...kdybych si při každém stresu dala skleničku jak Natali, asi už nepřečtu nikdy nic :-D

Hunter byl ale fajn, klidně bych si ho vzala domů ;-)

08.09.2022 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Přečetla jsem už skoro všechny knihy od autorek, ale tahle mě bavila ze všech nejmíň. Nevím proč, ale Bridget mě nesedla. Celkově za mě nejslabší příběh.
Nikdy nehodnotím obálku, ale udělám výjimku - ten chlap se mě vůbec nelíbí :-D

06.09.2022 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Neodolala jsem a šla do další knihy. Nebylo to vůbec špatné, takové klidné, pohodové, plynulo to v jedné vlně. Raději mám ale trochu víc akce :)

05.09.2022 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Další pěkná oddechovka. I když tady musím říct, že všechny co jsem zatím četla od těchto autorek byly o kousek lepší. Nebylo to vůbec špatné, jen možná bych měla přejít zase na chvilku na jiný žánr :)

03.09.2022 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Další pecka od autorek, paráda jako vždy… není co dodat :)

31.08.2022 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Moc hezké :) ty holky spolu píšou skvěle :)

30.08.2022 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Paráda :) oba díly je dobré číst po sobě

30.08.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Opět bez připomínek. Prostě paráda. Stává se ze mě závislák na těchto knihách :D
Musím se vrátit zpět do reality, nebo mě to úplně pohltí. Ty příběhy jsou fakt tak dobře psaný, nemají chybu. Moc pěkné :)

28.08.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Všechny tyhle knihy od Vi a Penelope co jsem četla mě nutí odsouvat ty od jiných spisovatelů co mám již dlouho v plánu si přečíst…nemůžu s jejich knihami přestat. Jsou úchvatné :) Sladké, nereálné, popelkovské, ale tak skvěle psané….i tento pan Pracháč neměl chybu :)

27.08.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Každý další příběh je skoro lepší než předchozí…všechny co jsem zatím četla jsou hezké, procítěné, k zamyšlení…žádná těžká literatura :) ale mají ty příběhy něco do sebe, něho ze života, i když ne většinou reálného, v některých situacích vidím sama sebe, pocity, myšlenky, něco co mě tak nějak oslovuje :)

25.08.2022 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Další parádní kousek :) Někdo má prostě na psaní talent, a když se to podaří, stojí to za to. Tady se opět podařilo :)

24.08.2022 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ne, prostě ne. To nemělo chybu. Dojemné, krásné. Kam na to ty holky spisovatelky chodí? Moc se mi to líbilo…

Přemýšlím, ze si taky udělám “nějaký seznam” :)

22.08.2022 5 z 5