Ve vichru

Učenec Evan Newcome přijel domů do Walesu, aby našel tajemnou Paní mlh. Netuší, že se jedná o krásnou, nesmělou dívku, jež ovdověla vzápětí po svatbě kvůli dávné kletbě. Catrin při hledání starobylého druidského kalichu, s jehož pomocí může kletbu přemoci, narazila na Evanova zavražděného přítele Justina. Catrin a Evan musí prokázat víru jeden v druhého a postavit se společně bezohledným zločincům, kteří jsou schopni jejich rozvíjející se vztah zničit kvůli vlastním odporným důvodům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380664/ve-vichru-bO5-380664.jpg 3.721

Wales 2.

Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet

Windswept, 1996

Kniha Ve vichru

Ani druhý knižní vánoční dárek nezklamal, moc děkuji Ježíškovi.
Catrin a Ewan, temperamentní dvojice, která nešetřila pořádnou hádkou ani dávkou usmiřovačky, a ta byla naservírována v té správné míře. Navíc byla okořeněná i zápletkou s neméně odpudivým padouchem. Sešli jsme se tu i s Juliánou a Rysem z předchozí knihy. Za sebe mohu jen a jen doporučit a nejvyšší možné hodnocení, což je pět hvězd.

havrmoni

No z kraje jsem nebyla moc odvázaná hlavně kvůli Catrin, přišla mi nemastná neslaná. Pak se to rozjelo a joo byla to paráda. Za mě 5*.

munka

Pekný príbeh s mystickou zápletkou. Ako oddychové čítanie môže byť.

LilianaFalcon
21.12.2018

Musím se přiznat, že mě to nebavilo. Opět to byl příběh postavený především na nedůvěře a lžích.
Tentokrát to bylo moc dlouhé a nějak jsem tu lásku hlavním hrdinům nevěřila. Připadalo mi, že Evan na Catrin nevhodně dotírá.

lenka9778
05.10.2018

Pěkná návaznost na první knihu. Určitě plus za propojení s hlavními hrdiny z předchozího příběhu. Jen zbytečně dlouhý začátek a moc rychle zkrácený konec. Když se má něco rozuzlit, tak by se tomu mělo věnovat trochu víc stránek. Naopak epilog nezklamal.

Maruš.D
19.09.2018

Jak já miluji knihy od S. Jeffries..
ani tato mne nezklamala. Jsem moc ráda za Evanův příběh. Líbí se mi, že kniha není jen o šlechtě a přesto je sofistikovaná, že hlavní hrdina je gentleman a Catrin nesmělá, ale ne hloupá.
Ačkoliv se ti dva seznámili za lživých okolností, líbilo se mi, jak Evan změnil názor a když jedna z pravd vyšla najevo, zamávalo to s nim.
Bylo hezké jak se její majordomus o ni statal, ale chvilkami mi vadilo, jak mezi ně vstupoval. Potom, když se odhalili všechny lži to začalo být zajímavé. Najednu stranu mě mrzelo jak se zpočátku Evan zachoval, ale chápala jsem ho.. trochu :D
Nakonec mystická zápletka... kdyby se příběh odehrál v Londýně, asi bych tomu nevěřila. Ale tím, že se vše dělo v kouzelném Walesu tak si trochu té magie připouštím. Za mě vcelku povedená kniha :-)