Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

S tebou až navěky S tebou až navěky Judith McNaught

Předchozímu dílu jsem dala 5* tomuto bych nejraději dala 6* … :)
Líbilo se mi to moc :)

27.02.2022 5 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Od Judith mám ráda historické příběhy, ale tento - ze současnosti se skutečně povedl. Rukopis spisovatelky je poznat, a proto to bylo skvělé :)

13.02.2022 4 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Něco nádherného…říkala jsem si, co je to za název, ale už chápu. Bylo to něco nádherného :)

07.02.2022 5 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Ach úžasný Jasone...to ti to trvalo, ale dá se jeho jednání pochopit, to co zažil v dětství.... Victoria byla báječná. Škoda, že nebylo víc stránek o tom, jak v nich ta láska vzrůstala. Moc pěkný příběh, skvěle napsaný, dobře přeložený, až moc rychle přečtený :)

05.02.2022 5 z 5

Lvice z Maroka Lvice z Maroka Julia Drosten

Knihu mi koupila dcera a nebyla jsem si jistá jestli se trefila do mého žánru. Ale velmi překvapila :) Moc pěkný příběh. Závěru příběhu Sibilly a Andrého bych asi věnovala více stran, ale celkově, líbilo se mi to… Evropa je opravdu úplně jiná než Orient.

16.01.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Moc dobře napsaná kniha. Nebylo tam žádné "prázdné" místo, které by se táhlo. Moc se mi líbila :)

02.01.2022 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Opět nezklamalo...mám ráda tyto romance, kdy i po dočtení zůstane něco pěkného, záhadného a tak trochu nereálně romantického v myšlenkách :)

25.12.2021 5 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Jednoduché, ale tak krásné :) není co dodat…to se povedlo :)

23.12.2021 5 z 5

Stratená sestra Stratená sestra Lucinda Riley

Ani tento díl nezklamal. Trochu z historie Irska...Moc jsem se na něj těšila a myslela, že je poslední a konečně se dozvím jak to všechno začalo a kdo byl táta Sůl :) Osmá kniha 2023...tak si musím na rozuzlení ještě počkat. Krásná série :)

19.12.2021 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Krásná kniha, jen kdyby tam bylo méně té "přezdívky"... Dalo se na některých místech normálně použít Silvestrovo oficiální jméno, ale jinak jako příběh moc pěkný :)

06.12.2021 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Krásný příběh, stoprocentně se k ní vrátím. Nádhera, doporučuji :)

28.11.2021 5 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

K této knize se určitě ještě vrátím. Velmi se mi líbila. Krásný láskyplný příběh…

28.10.2021 5 z 5

Motýlí pokoj Motýlí pokoj Lucinda Riley

Krásná kniha, opravdu jedna z nej :) Můžu jen doporučit...

12.10.2021 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Tento díl byl tak bezvadný :-) Ty vtípky, ta vzájemná promyšlená konverzace, několikrát jsem se ze musela opravdu ze srdce smát. Moc se mi tento díl série líbil.

17.09.2021 5 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Moc jsem se na tento díl těšila a nezklamal. K zamyšlení. Nikdy nedát na první dojem. Jakékoliv chování může mít své důvody - z dětství, z minulosti... Opravdu pěkný příběh, těším se na závěrečný díl, možná hodně překvapí :)

26.08.2021 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Další sestra. Její příběh moc hezký, závěr dokonalý. Příběh “babičky Lucía” byl ze začátku super, ale... asi to neměli lehké, nicméně Tiggy to zvládla :)

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

V předchozích knihách jsem o Cece neměla úplně nejlepší mínění, ale tady se mi velmi líbila. Ale souhlasím s názorem od “Liduka”, čekala jsem, že Eso bude víc než Chrissie... nicméně příběh opět velmi čtivý :)

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Třetí sestra Star... krásně napsané, krásný příběh. Každá, prozatím, se sester má něco do sebe. Tak jako je každé prostředí jiné, je i každá se sester jiná. Ale napsané opět bravurně :)

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Druhý díl, hodně emotivní, ale krásný. Čtěte dál :) Všechny co vyšly stojí za přečtení :) úžasně napsané.... tento jeden z nej :)

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Zajímavý první díl, kdy pochopíte, že musíte přečíst všechny :) Ačkoli mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, tak nakonec jsem se moc těšila na pokračování.
Autorka píše, že se dají jednotlivé knihy číst samostatně. Doporučuji číst tak, jak jdou po sobě. I když každý příběh je samostatný, občas se vyskytnou informace, které pochopíte díky předchozím dílům. Krásná kniha :)