Dvojí láska

Dvojí láska https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4670/dvoji-laska.jpg 4 124 17

V tomto románu autorka dokazuje, že umí mistrovsky vyprávět romantické příběhy nejen z historie. Mladá dívka Lauren je okolnostmi přinucena přijmout zaměstnání v podniku svého vzdáleného příbuzného, bohatého průmyslníka Witwortha. Ten ji chce zneužít pro průmyslovou špionáž v konkurenčním podniku Sinco a žádá po ní, za patřičnou odměnu, aby se v něm nechala zaměstnat jako sekretářka. Lauren má k takovým praktikám odpor a proto přijímací pohovor pokazí. Seznámí se však při něm s mladým zaměstnancem Sinca Nickem, zamiluje se do něj, a aby mu byla nablízku, místo sekretářky nakonec získá. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Double Standards , 1984

Ála1968
09.08.2023 5 z 5

Sice to byla taková jednohubka,ale byla nádherná,jak je u této spisovatelky zvykem.

mariva
27.07.2022 4 z 5

Romantický příběh, Nick mi moc sympatický nebyl, ale kniha se pěkně četla.

Marci_Vaj
13.02.2022 4 z 5

Od Judith mám ráda historické příběhy, ale tento - ze současnosti se skutečně povedl. Rukopis spisovatelky je poznat, a proto to bylo skvělé :)

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Líbila. Nick byl trochu protiva, ale i tak to byla moc hezká kniha.

Khira
03.01.2021 4 z 5

Jednu uberam za zaciatok ich vztahu. Na autorke mam najradsej prave to, ze postavy spolu najskor nieco zaziju a az potom hovoria o laske. Tuto sa Lauren zamilovala po jednom 30 minútovom obede, ceste autom a jednom vecierku a to ma teda nepresvedcilo. Nick sa mi takisto velmi zo zaciatku nepacil. Kniha zacne mat spad v podstate az od ich rozchodu, potom je to uz "pekelna" Judith, ktora vas od knihy nepusti az kym ju nedocitate.

petraj30
08.08.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha. Nick mi ze začátku trochu vadil, ale na konci si to u mě vyžehlil. Krásné

AniDi
25.02.2019 5 z 5

Krásný příběh poutavě napsaný. Milá jednohubka na večer, u které opět ukápla slza. Nejspíš jsem podobný příběh četla už několikrát ale nemůžu se jich stále nabažit. Má první kniha autorky a jistě si přečtu další. Její styl psaní mi sedí. Doporučuji jako oddychovku bez přemýšlení.

LilianaFalcon
28.10.2017 5 z 5

Spoiler: A to mne se zase libi, jak rychle mu odpustila. To mam prave u autorky rada. Nedela z toho dalsi drama na 100 stranek, kdy se musi hlavni hrdina kat a plazit se po kolenou. Hlavni hrdinka je tam od toho, aby pochopila jeho pohnutky a odpustila mu :-) Kez by to takhle fungovalo i ve skutecnosti ;-)

liletka_a
29.01.2017 5 z 5

Přidávám se ke kladným ohlasům..:) Už dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla za jediný den, ale tato vás prostě pohltí! Začátek vztahu mezi Nickem a Lauren se mi moc nelíbil, přišla mi až přehnaně naivní a Nick toho i patřičně využil, ale u 91 stránky jsme si říkala, že prostě musím číst dál, bavily mě jejich slovní šarvátky a opravdu jsem se do jejich vztahu vžila. :) Nick mi trošku připomněl ty dnešní moderní knihy o bohatých, nádherných, dominantních mužích, kteří čekají na tu svoji ''jedinou'', která je zkrotí..;) Za mě dokonalá! :)

sarka1893
18.02.2016 5 z 5

Moc pěkná pohádka. Judith McNaught je moje oblíbená autorka a tahle kniha se jí opravdu povedla.

MichaelaMalinka
28.12.2013 5 z 5

Velmi čtivá knížka. Příběh Lauren a Nicka mě donutil neodejít od knížky dřív než se dozvím, jak to dopadne. Mnohokrát jsem se u čtení pobaveně rozesmála, Lauren mě svými vtipnými a spontánními poznámkami vždycky dostala. Byla to moje první knížka od této autorky a myslím, že zdaleka nebude poslední!

Dannielle
04.04.2013 5 z 5

Přečetla jsem to okamžitě. Připomíná mi to román 50 odstínů šedi ..... Seženu si ostatní romány této autorky.

psirena
09.11.2012 3 z 5

Autorka píše skvěle, což o to. Ale upřímně, hlavního hrdinu bych poslala někam. A nechápu, jak si může rozumná a chytná žena, nechat neustále ubližovat. Co na něm Lauren viděla? A konec mě docela zklamal, nechala bych toho hajzla víc trpět. A ne mu hnedka odpustit.

MarsiL
24.10.2012 5 z 5

Četla jsem to jedním dechem. A hned se pouštím do dalších knih téže autorky. Píše skvěle.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

Jojo, jedna z mých oblíbených...sentiment a romantika, sladká :)

enyr
30.07.2012 5 z 5

Tato knížka mne zcela pohltila od začátku až do konce, dokonce i slza mi ukápla když to s nimi začlo jít z kopce. Ovšem je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek od této autorky a přečtenou ji mám už bezpočtukrát. Doporučuji

romanticrocker
09.08.2011 5 z 5

Moc krásná romantická knížka.Doporučuji!:-)