Růže v zimě

Severní Anglie 1792 Když Avery Fleming prohraje při karetní partii s americkým námořním kapitánem Christopherem Setonem obrovskou částku, peníze na splacení může získat jediným způsobem - když výhodně provdá svou půvabnou dceru Erienne. Námluvy se však nedaří, a tak se Avery odhodlá k drastickému opatření a Erienne prostě prodá tomu, kdo nabídne nejvíc. Ve veřejné dražbě získává dívčinu ruku záhadný lord Saxton, který pod maskou a rozevlátými plášti skrývá totožnost i pohnutou minulost svého rodu. Naučí se Erienne tohoto chladného cizího muže chápat a milovat? A co udělá, když se na scéně opět objeví Christopher Seton, který v ní kdysi poprvé vyvolal lásku a touhu? Kathleen E. Woodiwiss patří k nejslavnějším autorkám historických romancí a její knihy se překládvají do více než třiceti jazyků....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/3514/ruze-v-zime-5gN-3514.jpg 4.4179

A Rose in Winter (1982)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Růže v zimě

Tirisa
včera

V rámci žánru opravdu skvělá knížka, u které jsem se bavila a ráda se k ní vracela. Romantika jako vyšitá, ale překvapivě vůbec ne iritující.

MirkaB

Krásna kniha, moja ❤️

vivalamuff

Já bych řekla, že se jedná o pohádku pro dospělé holky :-) děj je ve své podstatě poněkud nereálný, ale je to romantika jak vyšitá. Hlavní hrdina je k zulíbání :-)

viki77

Moc krásná kniha

Terisek99
04.10.2018

Krásná kniha.

munka
31.07.2018

Jedna z mojich najobľúbenejších kníh od tejto autorky. Prečítaná niekoľkokrát.

prestiggio
05.07.2018

Aj ked som vdaka niektorym komentarom vedela podstatnu cast deja :( kniha ma bavila. Od tejto autorky mam viac knih precitanych. Zhruba som vedela co ma caka. Precitane za jedno volne popoludnie. Na leto, na oddych super.
P.s. hodi sa do vyzvy k roku narodenia 1982 (1. vydanie podla GR)

LilianaFalcon
18.06.2018

Začátek sice ta nesnášenlivá klasika, kdy Christopherovi "růžička" jen sprostě a nevybíravě nadává, ale vyklubal se z toho docela pěkný příběh :-) a i když jsem měla obavy, že se to bude občas vyvíjet k mé nelibosti, tak z toho autorka vybruslila velmi pěkně.
Strašně jsem se totiž bála, že až hrdince konečně dojde pravda, bude následovat 200 stran dalšího nadávání a urážek, naštěstí se to nestalo.