Zloděj srdcí

Historický příběh z Anglie 18. století o únosu a pravé lásce Lucy Snowová, zhýčkaná dcera slavného námořního admirála, věděla o mužích jen velmi málo, dokud se jedné mlhavé noci nestala obětí únosu. Náhle se ocitla na palubě pirátského škuneru a pochopila, že je vydána na milost a nemilost legendárnímu kapitánu Doomovi. Podle pověstí měl být nemilosrdný a krutý, ale Lucy té noci poznala, že umí být i něžný...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170312/zlodej-srdci-170312.png 4.3161

Vydáno: , Domino

Thief of hearts, 1994

Kniha Zloděj srdcí

vcielka

Toto bol nadherný príbeh. Povazujem ho za jeden z najlepsich od tejto spisovatelky. I ked cast s maskarnym plesom sa mohla napisat ovela lepsie a tak isto ta cast so sudom, tak stale som tomu ochotna dat 5 hviezd :)

illca2

Přečteno jedním dechem. Čekala jsem že to bude nuda, ale napínavé od začátku až do konce.

Nikusscha
24.03.2020

Ale jo.. kniha se mi líbila. Děj byl rozličný, napínavý.
Nechyběla romantika a happy end:)

renefer
19.10.2019

Původně jsem chtěla sáhnout po knize od S. Drake, díky které jsem vzala na milost i tento literární žánr. I když tahle kniha nebyla špatná, tak to nebyl úplně můj šálek kávy.

petraj30
01.08.2019

Mám moc ráda příběhy s piráty, ale tady mi něco chybělo. Už jsem od spisovatelky četla lepší.

Zirvith
24.11.2018

Tohle je kniha, od které se nedá odtrhnout :) Naprosto úžasný příběh plný překvapení.. Gerard mi byl hrozně sympatický (i když bych ho kolikrát nejradši zabila), ale jinak to byla prostě dokonalá postava.. Jeho charakter a vlastně všechno na něm mi zcela vyhovovalo. No, zamilovala jsem se do něj snad dřív jak Lucy :) A taky to skvělé prostředí - moře, lodě, piráti.. Je to pro mě jedna z nejlepších knih daného žánru. Nemůžu jinak, než hodnotit plným počtem.

11.11.2018

Tohle je druhá kniha od Medeiros, co se mi moc líbila. Tentokrát za plný počet*.

Lembac
05.04.2018

Tato knížka obsahuje všechno, co by správný milostný román mít měl (statečný hrdina toužící po pomstě; krásná hrdinka, kterou vychovává chladný a pedantický otec; dávný zločin, piráti, moře....), ale přesto mi něco chybělo. Nic mě nenutilo vzít knížku do ruky a číst dál. Prostě jsem tu strhující vášeň mezi hlavními hrdiny necítila, nesouzněla jsem s nimi. A fakt nevím, čím to. Podle recenzí se jiným příběh moc líbil, tak bude chyba asi u mě. I tak ale knížku doporučuji.