Tajemství dámy

Tajemství dámy

Francie / Anglie 1764 Nestává se často, aby člověk potkal v malém francouzském hostinci jeptišku, která vztekle kleje. Když však tento zřídkavý úkaz spatřil hrabě Robin Fitzvitry, nepohoršil se, ba právě naopak: rozhodl se přijít záhadě na kloub. A protože trocha rozptýlení přijde vždy vhod, Robin nabídne sestře Immaculatě doprovod během cesty do Anglie. Petra d´Averilo sice strávila spoustu let v italském klášteře, ale do jeptišky má věru daleko. Jen zvolila tento převlek, aby ukryla svou totožnost a mohla se skrývat před svými pronásledovateli. Po matčině smrti čelí neustálému nebezpečí, a tak se vypravila za svým otcem, anglickým lordem, který však nemá o její existenci nejmenší tušení. Když ji osud svede dohromady s mladým šlechticem, vidí v něm šanci, jak přestát nebezpečnou cestu. Zprvu je pevně odhodlána využít pouze nabízené pomoci a odolat Robinovým svodům. Nebude však putování příliš dlouhé a nástrahy příliš nebezpečné, aby Petra dokázala uchránit svou čest, city i bedlivě střežené tajemství? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15336/tajemnstvi-damy-15336.jpg 4.272

Mallorenovi (8.)

A Lady´s Secret (2008)

Vydáno:, Domino

helenkan

Tak to jsem zvládla za den :-), prostě to nešlo nechat do druhého dne.

vcielka
24.11.2017

Knizku som zhltla za jednu noc. Citala som ju az do rana, kedze co bude dalej ma viac zaujimalo ako premahal spanok. Skoda ze tam nebol viac rozpisany nasledny vztah medzi otcom a dcerou co by ma velmi zaujimalo a rozhodne by som urcite zvolila vacsi sok hlavneho hrdinu z toho kto je jej otec, co by mohlo byt este celkom zaujimave ale inak fakt dobra cetba.

Marci_Vaj
03.07.2017

Osmý příběh. Wow, to byl napínavý děj. Kniha se četla sama od začátku až do konce. Robin a Petra se k sobě hezky hodili. Do poloviny knihy jsem si říkala, že se snad v tomto příběhu už nikdo z Mallorenů neukáže a nejednou tu byl. Bey. Můj oblíbený z Mallorenů. Nakonec proč ne? Vždyť je to Mallorenovská série :-)

havrmoni
22.11.2015

Dobrý,Robin a jeho kamarádi vypadají jako fajn postavy. Už se těším na ostatní. Petra taky šla, jen ke konci zbytečně natahovaný. O pár stran míň a byla by to pecka, jinak 5* zaslouženě.

janna001
05.03.2012

Tento dílek byl o hodně lepší ,bavil mě od začátku až do konce. Velice napínavé.