Tajemství dámy

Tajemství dámy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15336/bmid_tajemstvi-damy-RlW-15336.jpg 4 112 11

Mallorenovi série

Francie / Anglie 1764 Nestává se často, aby člověk potkal v malém francouzském hostinci jeptišku, která vztekle kleje. Když však tento zřídkavý úkaz spatřil hrabě Robin Fitzvitry, nepohoršil se, ba právě naopak: rozhodl se přijít záhadě na kloub. A protože trocha rozptýlení přijde vždy vhod, Robin nabídne sestře Immaculatě doprovod během cesty do Anglie. Petra d´Averilo sice strávila spoustu let v italském klášteře, ale do jeptišky má věru daleko. Jen zvolila tento převlek, aby ukryla svou totožnost a mohla se skrývat před svými pronásledovateli. Po matčině smrti čelí neustálému nebezpečí, a tak se vypravila za svým otcem, anglickým lordem, který však nemá o její existenci nejmenší tušení. Když ji osud svede dohromady s mladým šlechticem, vidí v něm šanci, jak přestát nebezpečnou cestu. Zprvu je pevně odhodlána využít pouze nabízené pomoci a odolat Robinovým svodům. Nebude však putování příliš dlouhé a nástrahy příliš nebezpečné, aby Petra dokázala uchránit svou čest, city i bedlivě střežené tajemství?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

A Lady´s Secret , 2008

účetní
účetní
14.03.2022 5 z 5

Po delší době jsem sáhla po knize JB a jsem spokojená, moc se mi to líbilo, bylo to velmi čtivé, stále se něco dělo a nakonec setkání s Beyem a ostaními.

petraj30
petraj30
04.03.2020 3 z 5

Bohužel mě příběh vůbec nezaujal. Možná mi nesedí styl psaní této spisovatelky. Četla jsem několik jejích knih ze série Mallorenů, ale zaujal mě jen jeden příběh a to "Falešné zásnuby."
Vím, že její knihy mají vysoké hodnocení, ale tyto knihy nejsou můj šálek čaje.
Dám tři hvězdičky, protože je to vlastně můj problém, že tuto sérii nečtu:-)

miruska1
miruska1
28.12.2019 5 z 5

Rano o 4 som ju dočítala, proste to nešlo odložit.....

zimolka
zimolka
07.06.2019 4 z 5

Hodně napínavých situací,do knihy se člověk začte a těžko se pak od ní odtrhává.Jediné co mě trošinku zklamalo,bylo první setkání hlavní hrdinky Petry s otcem,popsáno tak nějak moc rychle.Hned věděl kdo je,mohlo tam být trochu více napětí.Ale jinak doporučuji,krásně se čte.

munka
munka
18.02.2019 4 z 5

Pekný napínavý príbeh, ktorý má hneď zaujal. Prekvapil trochu urýchlený koniec, že kto je otec. Doporučujem.

rampapa
rampapa
18.02.2019 5 z 5

Skvělá knížka o pěkném příběhu.Vsem moc doporučuji. ❤❤

helenkan
helenkan
31.08.2018 4 z 5

Tak to jsem zvládla za den :-), prostě to nešlo nechat do druhého dne.

vcielka
vcielka
24.11.2017 5 z 5

Knizku som zhltla za jednu noc. Citala som ju az do rana, kedze co bude dalej ma viac zaujimalo ako premahal spanok. Skoda ze tam nebol viac rozpisany nasledny vztah medzi otcom a dcerou co by ma velmi zaujimalo a rozhodne by som urcite zvolila vacsi sok hlavneho hrdinu z toho kto je jej otec, co by mohlo byt este celkom zaujimave ale inak fakt dobra cetba.

Marci_Vaj
Marci_Vaj
03.07.2017 5 z 5

Osmý příběh. Wow, to byl napínavý děj. Kniha se četla sama od začátku až do konce. Robin a Petra se k sobě hezky hodili. Do poloviny knihy jsem si říkala, že se snad v tomto příběhu už nikdo z Mallorenů neukáže a nejednou tu byl. Bey. Můj oblíbený z Mallorenů. Nakonec proč ne? Vždyť je to Mallorenovská série :-)

havrmoni
havrmoni
22.11.2015 5 z 5

Dobrý,Robin a jeho kamarádi vypadají jako fajn postavy. Už se těším na ostatní. Petra taky šla, jen ke konci zbytečně natahovaný. O pár stran míň a byla by to pecka, jinak 5* zaslouženě.

janna001
janna001
05.03.2012 5 z 5

Tento dílek byl o hodně lepší ,bavil mě od začátku až do konce. Velice napínavé.