Noční šepoty

Noční šepoty https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20208/bmid_nocni-sepoty-pkI-20208.jpg 4 91 12

Second Opportunities série

Román ze současné Ameriky, ve kterém se mladá policistka znenadání ocitá v milionářských kruzích a nachází zde i svou lásku. Sloan Reynoldsová je mladá policistka. Všední dny jejího života zčeří nečekaný telefonát jejího velmi bohatého otce, který se k ní po celý její život nikdy nehlásil. Sloan pozdní pozvání na milionářské sídlo odmítá, avšak změní názor, když ji agent Richardson informuje, že FBI jejího otce podezírá ze závažných zločinů. V milionářském Palm Beach se dívka seznámí s Noahem Maitlandem, otcovým obchodním partnerem, který je zároveň ústředním podezřelým - jenže všemu navzdory se do něho zamiluje, aby si tak vrchovatě zkomplikovala život…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Night Whispers , 1998

Marci_Vaj
26.03.2022 4 z 5

Třetí kniha v sérii se mi líbila o něco méně než předchozí dvě. O vztahu mezi Sloan a Noahem tam toho bylo dost málo. Chtělo to víc rozebrat a trochu stránek o tomto páru přidat.
Další 2 díly si dám později. Chce to na chvilku změnu :)

Miliamka
04.10.2021 4 z 5

Naštěstí jsem to měla ve čtečce, protože obálka je fakt hrozná, ale příběh byl popsán dobře. Detektivní linka dávala smysl, romantická už pro me trochu míň, ale na harlekýnku dobrý...

happy19
17.11.2020 5 z 5

Opět úžasný příběh!
Čte se úplně sama...♡
Letité příběhy neztrácejí nic ze své vysoké kvality!
Tohle je povinná četba i pro některé "spisovatelky"tohoto žánru,-)

„I ta nejhorší pravda je lepší, než ta nejsladší lež.“

petraj30
12.08.2020 5 z 5

Moc pěkný, zajímavý a místy i napínavý příběh.
Sloan byla miloučká dívka nebo spíš žena a musela jsem ji obdivovat za její vytrvalost a přetvářku s jakou předstoupila před zbývající členy "rodiny."
Bylo tam více hlavních postav, tak se mi příběh ještě o to víc líbil, jen si nejsem vůbec jistá, jestli bych si nějakého muže vybrala. Úsudek si stanovili podle sebe a přesto nejel vlak. Na konci se to téměř všechno vyřešilo, ale zasloužilo by si to ještě kapitolu navíc, abychom se dozvěděli i o ostatních hrdinech a o něco více o tom případu.
Jinak to bylo moc pěkné

markitka
21.02.2016 5 z 5

Skvělé počteníčko

havrmoni
10.03.2015 5 z 5

Úžasný,romantický,napínavý až do konce. Jen mě mrzí ten rychlý a jakoby useknutý konec.

rosemari
14.01.2015 5 z 5

Perfektna oddychovka pacila sa mi tesim sa na Dokonalu ma zaujimavy dej

helenkan
29.10.2014 5 z 5

Bylo to fajn čtení.Hned od začátku to zaujme a už nepustí.Dobrodružství,trocha napětí a romantika,co víc si přát.:)
Můžu jedině doporučit,nebudete zklamaný.

munka
04.10.2014 5 z 5

Pekná kniha, napätia, romantika. Doporučujem.

hrubik
04.10.2013 5 z 5

Mně se to moc líbilo! Knížka měla spád od začátku do konce, byla napínavá, romantická, četla se jedním dechem.

MarsiL
24.10.2012 5 z 5

Moc pěkná knížka, mám ráda romantiku s detektivní zápletkou.

Čmoudová
05.06.2012 5 z 5

Nejlepší knížka od Judith McNaught, doporučuju. :-)

Judith McNaught
americká, 1944