Dokonalá

Román pro ženy s detektivní zápletkou, odehrávající se v 80. letech 20. století v USA, líčí pocity dívky unesené uprchlým trestancem. Mladá učitelka se shodou okolností připlete do cesty uprchlému vězni. Ten nutně potřebuje použít její vůz a tak dívku unese. Tímto mužem na útěku je bývalý populární herec a režisér, který byl odsouzen za údajnou vraždu své ženy. Po odeznění počátečního šoku začne dívka s mužem komunikovat a uvěří, že je nevinen. Postupně se do něho zamiluje a začne mu pomáhat. Také vězeň se do své rukojmí zamiluje a pouští ji na svobodu. Dlouhá cesta k prokázání jeho neviny však teprve začíná. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41477/dokonala-41477.jpg 4.575

Second Opportunities 2.

Vydáno, Baronet

Perfect, 1993

Kniha Dokonalá

petraj30

Kniha DOKONALÁ je opravdu DOKONALÁ. Krásný příběh, velmi netradiční plný romantiky a intrik, určitě se k ní ještě vrátím. 600 stran mi vůbec nevadilo, naopak, kdyby kniha měla méně stran, nebylo by to ono

zatylka
19.08.2017

Od této spisovatelky jsem přečetla všechny knihy a musím říct, že jsem mezi nimi nenašla ani jednu, kterou bych nepřečetla na jeden zátah.I tato kniha je pro mě za 5 hvězdiček a vůbec mi nevadil ani ten konec, jak je tu několikrát zmíněno,ani 600 stran.Určitě se ke knize ještě někdy vrátím.

MSberuska
26.06.2017

Kniha mi přišla zbytečně zdlouhavá, některé odstavce se opakovaly. Napínavé to aůe bylo, pořád něco "gradovalo." Určitě ale zaujala, dobrá oddychovka

DUNIKO
04.05.2017

Opravdu DOKONALÁ.

sarka1893
01.02.2016

Škoda toho závěru :( .. příliš rozvleklý, nevykradovaný...měl nastat už mnohem dřív. Ale i tak miluju!

rosemari
08.02.2015

Len jedna veta kniha je DOKONALÁ.

munka
04.10.2014

Veľmi pekná, jednoducho dokonalá ako celá séria.

sarka1893
25.09.2014

Krásná kniha. Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí a příběh mě chytil za srdce. Jediné, co mi trochu vadilo, byla občasná zbytečná zdlouhavost vyprávění a nesmyslně natahovaný a trochu utopený konec. Ale celkově spokojenost. Doporučuji.

Judith McNaught
americká, 1944