Zvraty osudu

Dominik Manton, zakladatel detektivní kanceláře Vévodovi muži, zdědí po smrti staršího bratra titul vikomta a vrací se mezi společenskou smetánku. Podaří se mu také navázat na dávno zrušené zasnoubení s Jane Vernonovou, jedinou dívkou, kterou kdy miloval, zvlášť když se na něj teď obrací s prosbou o nalezení zmizelé sestřenice, a on přitom musí bojovat o nově získaný titul?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248954/duke-s-men-zvraty-osudu-JRZ-248954.jpg 491

Vévodovi muži 4.

Vydáno, Baronet

If the Viscount Falls, 2015

Kniha Zvraty osudu

jinbr

Jakkoliv byl tento díl hodnocen částí čtenářek negativně, odvíjel se příběh v duchu předchozích příběhů. Možná neměl takový spád jako ty předchozí díly, ale zase tak nudný nebyl. Možná trochu ze začátku, než se děj pořádně rozběhl, ale jinak zůstala Sabrina věrná svému stylu psaní. Doporučuji.

Maruš.D
04.06.2020

Bohužel tady jsem se moc nebavila. Strašně jsem se těšila na tuto love story, kde na sebe čekali tak dlouho. Avšak příběh se mi vlekl, věty jsem musela číst několikrát, jak jsem nedávala moc pozor.
Skoro celou knihu se Dom s Jane jen hádají, hází na sebe vinu a vše straaašně moc analyzují. Jane mi vážně moc nepřirostla k srdci a Dom byl lepší, avšak jsem mu moc nevěřila. Mluvil o tom, jak Jane miluje, ale v knize není uveden skoro žádný důvod proč, jen že po ní touží.
Ke konci je trochu akce. Bum, bum a je to. Nejhezčí je asi Epilog, kde se píše shrnutí o všech postavách z předchozích dílů.

cukrovka
01.06.2019

I tento díl byl příjemný a čtivý. Pravá romantika s příměsí detektivního pátrání.

Eliot30
24.04.2019

Nějak mě to nechytlo. Asi nebyla správná konstalace. Třeba se vrátím. Nedočetla jsem.

karamelka57
29.01.2019

Tak toto bola fakt veľmi vydarená séria. Nádherné lovestories, láska, napätie, vášeň...Ani neviem, ktorého z hrdinov "milujem" najviac... všetci si v živote prešli veľkým trápením. Až je mi smutno, že už je koniec s že sa s Mantonovcami musím rozlúčiť...

Príbeh o zdržanlivom a vždy rozvážnom Dominickovi nesklamal a vlastne sa ukázalo, že až tak zdržanlivý zas nebol :P... a Jane, rozvážná, múdra, proste skvelá ženská, ale to boli konieckoncov všetky hrdinky tejto série. Vrele doporučujem všetkým milovníkom tohto typu literatúry...

rampapa
30.12.2018

Na poslední příběh této série jsem se velmi těšila.A vůbec mě nezklamal,četlo se mi to velmi dobře.Knížku velmi doporučuji. ❤❤❤

moudivlacek
15.07.2018

A já se zas krásně jedno odpoledne s touto knihou pobavila. Dominick má na srdci šrámy a jizvy z minulosti, myslí si, že když bude na vše sám a nikoho si nepustí moc ke svému srdci, nemůže mu tak nikdo ublížit a on přežije. Ale jeho bývalá snoubenka Jane je živel, kterému nelze odolat. I Jane ale má své jizvy, řeší je však jiným způsobem. Když se ti dva setkají, musejí oba pochopit, že člověka nelze změnit ani kvůli lásce, a když někoho člověk miluje, miluje jej takového jaký je - s klady i zápory.
Jsem ráda, že tu opět vystupovali hrdinové minulých dílů a vše tak hezky na sebe navazuje.
Celá série se povedla a já ji doporučuji pro milovníky romantických příběhů.

ariel platto
26.12.2017

Na Dominika jsem se moc těšila, ale kniha mě zklamala.