Po čem touží vévoda

V první knize nové řady romantických příběhů z pera Sabriny Jeffries, vycházejících pod souhrnným názvem Vévodovi muži, se nám představuje Maxmilian Cale, vévoda z Lyonsu, který právě dostal tajemný vzkaz o tom, že by se mohl setkat se svým údajně mrtvým starším bratrem, jenž byl jako malý hoch unesen a jehož místo pobytu bylo vypátráno až po jeho tragické smrti v ohni. Při pátrání po autorovi tohoto vzkazu Tristanu Bonnaudovi se vévoda dostane k jeho sestře Lisette, nemanželské dceři vikomta Rathmoora. Protože Tristan není k nalezení, vydávají se ho Maxmilian s Lisette v roli údajných manželů hledat do jeho bytu v Paříži, kde jim s dalším pátráním pomůže jeho bývalý nadřízený a zakladatel francouzské policie Vidocq. Čím delší čas tráví vévoda s Lisette, tím víc je přitahován její krásou, chytrostí i otevřeností. Po překvapivém zjištění, kde se Tristan Bonnaud nachází a jak je to s jeho starším bratrem, si musí vybrat mezi láskou a svým pevným rozhodnutím, že se neožení kvůli údajné rodové chorobě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233070/duke-s-men-po-cem-touzi-vevoda-kk4-233070.jpg 4.2105

Vévodovi muži 1.

Vydáno, Baronet

What the Duke Desires, 2013

Kniha Po čem touží vévoda

jinbr

Sabrina se mi líbí především proto, že si pra dané téma a období vybere nějakou skutečnou historickou událost nebo fakt, který do svého příběhu zakomponuje. Kladně hodnotím i to, že popisy nejsou tak rozvláčné, jak u některých autorů bývá. Jinak samozřejmě oddychovka, jsou momenty, kdy se zasměju. Pro mě jednoznačně milé a čtivé.

Maruš.D
28.05.2020

Vévodovi muži začali velmi slibně. Příběh Maxe A Lisette se mi líbil. Užívala jsem si, jak spolu cestovali a snažili se vyřešit menší záhadu. Příběh nebyl komplikovaný a přesto byl zajímavý, zábavný a nepředvídatelný. Charakter postav se mi zamlouval, nikdo mě neiritoval a určitě se těším na další příběhy Vévodových mužů

Adelin239
28.01.2020

Zřejmě jsem objevila svoji další oblíbenou sérii. Nechci dělat předčasné závěry hned po prvním díle, ale pravdou je, že mě naprosto uchvátil. Děj napínavý od začátku do konce, sympatické postavy, vtipné a romantické scény. Kniha se mi četla bez problému, až mě překvapilo s jakou rychlostí jsem dospěla ke konci. Co jiného tedy dodat, než že se nemůžu dočkat dalšího dílu.

cukrovka
26.05.2019

Příjemná a čtivá romantika. Zajímavý začátek série, který mě navnadil na další díly.

Kamiliana
16.02.2019

Vtipné, lehké, čtivé a dobré myšlenkové pochody k tomu. Dobý relax mezi dvěma náročnějšími tituly.

karamelka57
22.01.2019

Ked sa tak spätne obzriem, uvažujem prečo vlastne sa mi úvodných pár stránok(prolog) čítal tak nejak ťažkopádne... ale naozaj ide len o pár prvých stránok a následne sa z toho vyvinul tak krásny príbeh dvoch čestných ľudí že až mám chuť to začať čítať znovu :) ale pokračujem v čítaní série a raz sa k tejto knižke veľmi rada vrátim. PS: a vcelku príjemné prepojenie a okrajové pripomenutie postáv zo série o Sharpovcoch...

rampapa
30.12.2018

Knížky se mi velmi líbila.

moudivlacek
22.05.2018

Začínající díl slibné série s prvky červené knihovny i malého detektivního pátrání, každopádně hlavní hrdinové mě chytli za srdce svou čestností a jednáním. Jen doufám, že záporný hrdina se v dalších dílech dočká spravedlivého osudu za své činy.
Určitě se pustím do dalších dílů.