Uloupená láska

Uloupená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232414/bmid_uloupena-laska-17Q-232414.jpg 4 126 14

Vévodovi muži série

Bezostyšná loupež královských šperků způsobí dlouhé odloučení novomanželů Viktora Calea, bratrance vévody z Lyonsu, a jeho plaché ženy Isabely. Když se po deseti letech znovu setkají, jen těžce získaná vzájemná důvěra a vzpomínky na jejich milostný vztah jim pomohou rozplést celé tajemství podvodu a loupeže a umožní začít nový život.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

When the Rogue Returns , 2014

vcielka
23.05.2023 5 z 5

Pekné čítanie. Aj keď malo to svoje nudné pasáže, hlavne ku koncu, kedy sa vydali na rodinnú oslavu. Postavy však boli sympatické a celkom uveriteľné. Naozaj príjemné čítanie

Mesačnica
21.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Mne sa tento diel páčil o niečo viac ako ten prvý. Trochu mohlo prekvapiť, že by si Viktor neuvedomil, že by mohla jeho manželka byť tehotná? Ale príbeh bol pekný, naozaj dojímavo napísané, aj pochopiteľné a uveriteľné konanie postáv.

Marci_Vaj
22.05.2022 5 z 5

Druhý díl nezklamal, stejně jako první díl to bylo moc fajn. Třetí vypadá podobně dobře, tato série je super :)
“Spoiler” to že měl Viktor manželku vůbec neovlivnilo děj, naopak to byla příjemná změna :)

katkaq
16.11.2021 3 z 5

Trošku mě překvapilo, že Viktor, kterého si pamatuji z předchozího dílu, je už ženatý. Příběh krásně ukazuje, jak jedno nedorozumění může v člověku probudit tolik negativních emocí, které si může člověk ještě více pěstovat nebo se snažit nedorozumění vyřešit. Trošku slabší díl, ale i tak je čtivě napsán.

jinbr
22.03.2021 5 z 5

Tedy kdybych měla zjistit, že mě někdo svými manipulacemi připravil o deset života s partnerem a navíc připravil dítě o otce, zuřila bych jako pominutá. Další postava z předchozího dílu rozvinula svůj osud. Jinak platí to, co jsem psala u předchozího dílu. Milé, čtivé, napínavé - jakkoliv je finále předvídatelné.

Maruš.D
30.05.2020 5 z 5

Tak tento díl mne velmi bavil. Líbí se mi námět odloučených manželů, kteří si musí projít peklem, než se vše vyřeší. Příběh je krásně popsán, v ději se neztrácíte a postavy si zamilujete (až na ty záporné samozřejmě). Nechyběl dokonale ďábelský plán, který byl na ně připraven, ani romantika, zábava ba i dobrodružství.

cukrovka
26.05.2019 5 z 5

Opět příjemné čtení. Romantika je vyvážena zlotřilostí.

karamelka57
25.01.2019 5 z 5

Prvá časť tejto série sa mi veľmi veľmi páčila. Ale TOTO bolo niečo úžasné!!! Keby sa dalo, dám 10hviezd. Myslím, že je to úplne prvá kniha, ktorá ma držala v napätí od prvej stránky do poslednej... nevedela som sa dočkať, kedy konečne pochopia to strašné nedorozumenie a ked si to konečne vyjasnili, až sa mi uľavilo... Skvelý príbeh, fakt skvelý!!!

rampapa
30.12.2018 5 z 5

Tenhle příběh se mi velmi líbil.Vrele doporučuji.

moudivlacek
28.05.2018 5 z 5

Další díl skvělé série, moc jsem se pobavila a zde se nám odkrývá minulost nalezeného bratrance vévody Maxe Victora z prvního dílu.
Jsem moc ráda, že i tento muž nakonec našel své štěstí, byť draze vykoupené.

munka
30.01.2017 4 z 5

Pekný príbeh, lepší ako 1.diel. Zápletka, romantika, koniec dobrý . Už sa teším na trojku.

machrus
06.03.2016 4 z 5

Opět čtivý příběh od této autorky.Musím uznat, že stejně dobrý jako 1. díl této série ne-li lepší. Zápletka měla spád a děj se netáhnul tolik jako 1. díl. Opět rodinné drama jako u 1. dílu, ale úplně jiný děj. Prostě neočekávala jsem víc než jsem dostala.

Katera
16.08.2015 4 z 5

Tak tenhle díl mě malinko zklamal. Námět byl zajímavý, ale příběh se chvílemi táhl. Zatímco od toho prvního jsem se nemohla odtrhnout, tady jsem se knihou zabývala několik večerů, tak pevně věřím, že trojka bude lepší.

havrmoni
14.04.2015 5 z 5

Nádhera, je ještě hezčí než první díl. Není k tomu co dodat,jen číst a číst .