Uloupená láska

Bezostyšná loupež královských šperků způsobí dlouhé odloučení novomanželů Viktora Calea, bratrance vévody z Lyonsu, a jeho plaché ženy Isabely. Když se po deseti letech znovu setkají, jen těžce získaná vzájemná důvěra a vzpomínky na jejich milostný vztah jim pomohou rozplést celé tajemství podvodu a loupeže a umožní začít nový život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232414/uloupena-laska-17Q-232414.jpg 4.392

Vévodovi muži 2.

Vydáno, Baronet

When the Rogue Returns, 2014

Kniha Uloupená láska

jinbr

Tedy kdybych měla zjistit, že mě někdo svými manipulacemi připravil o deset života s partnerem a navíc připravil dítě o otce, zuřila bych jako pominutá. Další postava z předchozího dílu rozvinula svůj osud. Jinak platí to, co jsem psala u předchozího dílu. Milé, čtivé, napínavé - jakkoliv je finále předvídatelné.

Maruš.D
30.05.2020

Tak tento díl mne velmi bavil. Líbí se mi námět odloučených manželů, kteří si musí projít peklem, než se vše vyřeší. Příběh je krásně popsán, v ději se neztrácíte a postavy si zamilujete (až na ty záporné samozřejmě). Nechyběl dokonale ďábelský plán, který byl na ně připraven, ani romantika, zábava ba i dobrodružství.

cukrovka
26.05.2019

Opět příjemné čtení. Romantika je vyvážena zlotřilostí.

karamelka57
25.01.2019

Prvá časť tejto série sa mi veľmi veľmi páčila. Ale TOTO bolo niečo úžasné!!! Keby sa dalo, dám 10hviezd. Myslím, že je to úplne prvá kniha, ktorá ma držala v napätí od prvej stránky do poslednej... nevedela som sa dočkať, kedy konečne pochopia to strašné nedorozumenie a ked si to konečne vyjasnili, až sa mi uľavilo... Skvelý príbeh, fakt skvelý!!!

rampapa
30.12.2018

Tenhle příběh se mi velmi líbil.Vrele doporučuji.

moudivlacek
28.05.2018

Další díl skvělé série, moc jsem se pobavila a zde se nám odkrývá minulost nalezeného bratrance vévody Maxe Victora z prvního dílu.
Jsem moc ráda, že i tento muž nakonec našel své štěstí, byť draze vykoupené.

munka
30.01.2017

Pekný príbeh, lepší ako 1.diel. Zápletka, romantika, koniec dobrý . Už sa teším na trojku.

machrus
06.03.2016

Opět čtivý příběh od této autorky.Musím uznat, že stejně dobrý jako 1. díl této série ne-li lepší. Zápletka měla spád a děj se netáhnul tolik jako 1. díl. Opět rodinné drama jako u 1. dílu, ale úplně jiný děj. Prostě neočekávala jsem víc než jsem dostala.