March March komentáře u knih

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tento díl byl trochu jiný, malinko zdlouhavý a témata prostituce a migrace, no, některé části slabší, nedořešené, ale pachatele jsem neodhalila, překvapení, jako vždy, napětí se knize nedá odepřít, takže musím zase na další díl.

26.09.2021 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

I nadále spokojenost s knihami od autorky, hlavní hrdinka Kim mě baví, její tým také a ty její příběhy nemají chybu, napětí a zápletky, no paráda. U většiny knih šest dílů za sebou nedávám, ale autorka to skvěle míchá, že jdu na sedmý, zatím nejsem prekimiovana:)

26.09.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Skvělé skvělé a skvělé, napětí knížce nechybí, zápletek několik a to rozuzlení? Kim a spol, tak ty mě baví. Šestý díl v kuse a jsem prekvapena, že musím hned na sedmý:)

19.09.2021 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Skvělé, skvělé a skvělé! Knihy mají tendenci být lepší a lepší, kam to autorka ještě posune:)?
Zápletka, skvělá, děj napínavý a to rozuzlení.....? Já to tedy nečekala....Napětí až do konce a Kim? Ta mě stále baví.

05.09.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Série mě baví, Kim mě baví, její tým mě baví, zápletky mě baví, rozuzlení mě baví.
Není co by mě nebavilo, takže vřele doporučuji.

27.08.2021 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Teda to byla jízda, Kim je sympaťanda a ještě ke všemu ji to pálí, ale tak zdravě...vyšetřování několika případů je prostě velká zábava, není čas na oddych a to rozuzlení všeho....no, velká paráda.

23.08.2021 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Za mě bezva čtení! Minulost a její odkryvani, nemělo chybu, několik dějových linek, super. A Kim se mi líbila, bavila, do toho odkryvani i její minulosti, skvěle.
A to rozuzlení? Nečekané....těším se na další díl.

12.08.2021 4 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Moje prvotina této série a nějak mě to neoslovilo, nevím jestli je to tím,že jsem knihu četla dlouho....nebylo moc času, takže vtazeni do děje nebylo tak intenzivní, nebo jestli je potřeba číst postupně. Někdy na mě zdlouhavé a zdálo se mi,že prekombinované. Ale asi se k sérii vrátím.

02.08.2021 1 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Zklamání z toho, že se vracíme do minulosti, i když tento typ zápletky zboznuji, autor chce vysvětlit co se vlastně událo, než se FR ocitl zpět v rodném městě. Ale....je to takove ne moc zajímavé, tento dil bych si precetla jako prvni, kdybych to vedela...napětí se knížce odepřít nedá, ale něco občas přes hranu a zdlouhavé, policajt, který se bojí vystřelit...poradne nám to autor nevysvětlil, neshrnul....no, neva, dávám další šanci:)

12.07.2021 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Bezva čtení, napětí opravdu nechybělo, minulost proběhla, takže spokojenost. Konec dle mého se dal více rozvést, co se týká té dánské strany, ale třeba si to autor schovává na další díl...

27.06.2021 4 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Teda, to byla jízda, za mě skvělé čtení. Napětí bylo v celé knize, o zápletky nebyla nouze a skupina vyšetřovatelů mě baví. Jak psali někteří, také jsem si musela přečíst začátek, abych si knihu vlastně uzavřela, že to vlastně dobře dopadlo:). Téma, uprchlíci, dětské oběti, silné a aktuální téma, ale autoři nám to tedy naservírovali naprosto skvěle. Načasování jednotlivých kapitol, postup vyprávění, skvělé.

20.06.2021 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Za mě povedený díl! Rasismus, téma, které nás obklopuje velice často, ale vůbec mi knihu oproti jiným čtenářům nějak nenarusil. Tak toho napětí, zápletek bylo opravdu hodně, to můžu... a těch rozuzlení? No nádhera.

13.06.2021 4 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Skvělé, jako předešlý díl. Složení hlavnich hrdinu také stejne. Zápletek není nikdy dost a autoři se tímto heslem asi řídí :-) opět nějaká ta minulost, ta nesmí chybět, více se nám odkryje minulost i hlavních protagonistů. Konec smutný...tak snad další díl bude mít zase grady, jako ty předešlé.

08.06.2021 4 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Skvělá krimi, několik zápletek, i z minulosti, střídání děje mě bavilo...baví me, že občas můžu zapojit mozek a zkusit i něco odhalit... Děj šíleně rychle leti, že skoro 500stranek člověk přečte, jako nic...závěr je hodně překvapivý a přesně ideální na navázání dalšího snad i skvělého případu.

08.06.2021 4 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Kniha byla skvělá! Přečtena celá série a nenašla jsem špatný díl. Autorka nám všechno servíruje naprosto skvěle. Na tento díl jsem byla obzvlášť zvědavá, skoro 700 stránek...a? Žádné hluché místo, žádná nuda, všechno co bylo popsané tam prostě patřilo, nic zbytečného, ani nic přebývajícího. Kniha měla naprosto všechno, hlavně to zabrouzdání do minulosti mě prostě baví. Snad mi autorka udělá radost, když bude v sérii s Erikou pokračovat:)

21.05.2021 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Skvělá kniha, nic ji nechybělo, zápletka, napětí, možná trochu lépe naservírovat závěrečné vysvětlení. Autorky svěží dávkování bylo výborné, nebyl čas na oddych, prostě svižně, jasně drsné severské krimi, zahrnuté jedním dechem. A ten závěr...že by příprava na pokračování....?

02.05.2021 4 z 5

Chlad Chlad Arnaldur Indriðason

Část knihy skvělá, ale druhá část taková zvláštní...chvilemi takové zmatené, trochu překombinované. Zápletka dobrá, ale některé pasáže divné...musím říct, že islandani mi k srdci neprirostli, to jejich tykani, nemohla jsem si zvyknout.

21.04.2021 3 z 5

Skrytí vrazi Skrytí vrazi Robert Wilson

Pro mně nic moc...chvílemi napínavé ale pak se děj vleče...autor mě nějak nemohl navnadit, abych byla v neustálém napětí. Zbytečně zdlouhavé, nezáživné, některé děje zbytečné, kniha by se dala o dost zkrátit. Od tohoto autora jsem četla knihy postupně a španělský styl pro mě asi není...

15.04.2021 2 z 5

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Fiiiiiha, to byla jízda. Žádná nuda, žádné hluché místo, napínavý thriller, zakončený happy endem...:-)

01.04.2021 4 z 5

Krátké setkání, s vraždou Krátké setkání, s vraždou Josef Škvorecký

Moje prvotina od autorů a skvěle jsem se pobavila. Detektivka byla odlehčená a musím říct, že jsem se pobavila, počeštělá angličtina neměla chybu. Vyprávění bylo svěží, zábavné a oddychove. Určitě se nebudu bránit dalším dílům že série.

27.03.2021 4 z 5