Obchod s orgány

Mladá lékařka Abby DiMatteová pracuje jako rezidentka na chirurgickém oddělení nemocnice v Bayside. Ke studiu medicíny ji přivedla rodinná tragédie a nyní se především zajímá o transplantaci orgánů, zejména srdce. Společně s kolegyní z interny se jí podaří odhalit machinace s lidskými orgány a upozorní na celou věc policii. Tím ovšem neujdou pozornosti těch, kteří toto zlo páchají!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8340/big_obchod-s-organy-owc-8340.png 4.4195
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Harvest, 1996

Kniha Obchod s orgány

Pavlína2019
dnes

Paní autorku mám velice ráda! Knihy z lékařského prostředí příliš ne. Ale tato byla perfektní. Jako vždy výborně napsaná. Napínavá, zajímavá, nedalo se skoro přestat číst. A také dojemná. Ale i rozčilující. Hrozné téma. Knihu určitě doporučuji!

sirojezkin

Napínavé a trochu strašidelné. Konec byl dojemný. Doporučuji

March

Fiiiiiha, to byla jízda. Žádná nuda, žádné hluché místo, napínavý thriller, zakončený happy endem...:-)

ANDY28

Sice jsou ty lékařské thrillery jak přes kopírák, ale moc se mi tohle líbilo a supr konec!

SilvieSisinka

Opět super čtení.Ja jen nemám ráda knihy z nemocničního prostředí....i když zde to bylo napínavě napsáno.

alibaba72

Přečteno jedním dechem a je to parádní jízda, poslední stránky jsem doslova hltal. Skvělý thriller.

Dumicek
19.12.2020

Super thriller s napětím od začátku až do konce..pokud máte peníze a moc, tak si myslíte, že si koupíte vše..ale ona to tak pravda docela není..prostředí nemocnice naprosto skvělé,machinace a podvody..velmi sympaticka Abby a hlavní vyšetřovatel mi padl také do oka..opravdu čtivá kniha, kterou jen tak neodložíte..

Olous1
01.10.2020

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Zajímavé téma, které je aktuální i v této době. Prostě kdo má peníze může si zaplatit i nový orgán,třeba srdce. Určitě stojí za přečtení.