Malina20 Malina20 komentáře u knih

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

Dlouho jsem nečetla, tak napínavý příběh. Ke konci jsem si nervozitou a nedočkáním okousala skoro všechny nehty na rukách. Líbila se mi osobnost vraha, jeho počínání bylo odůvodněné. Chvilkami jsem si přála, aby se nepodařilo vraha vypátrat. Napínavé až do konce. Určitě doporučuji.

25.12.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Chvíli mi trvalo než mě kniha vtáhla do děje. Začátek mi přišel pomalý a zdlouhavý. Až od poloviny jsem byla lapena do děje. To už jsem knihu nemohla odložit. Líbily se mi postavy, hlavně Ben. Kniha byla oddechová, nebyla složitá. Četla se lépe než Zmizelá, byla jednodušší. Všem milovníkům detektivek vřele doporučuji.

21.12.2016 4 z 5

Od knihy jsem očekávala úplně něco jiného. Měla jsem hodně jinou představu. Kniha mě svým způsobem zaujala, ale taky zklamala. Čekala jsem víc. Bylo to oddychové čtení. Oceňuji nápad a myšlenku. Byla i čtivá, ale něco mi tam chybělo.

07.12.2016 3 z 5

Nakonec přijde smrt Nakonec přijde smrt Agatha Christie

Trošku jsem se obávala téhle knihy, ale velmi mě překvapila a potěšila. Opravdu napínavá a strhující.

03.12.2016 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Je to nejlepší kniha, kterou jsem četla. Opravdu velmi nečekaný závěr. Dílo je velmi dobře napsané a promyšlené. Nejsou v něm žádné zmatky, jen skvěle napsaná knížka.

29.11.2016 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Kniha byla po celou dobu napínavá, ale takovýhle konec jsem vážně nečekala. Naprosto brilantní dílo.

28.11.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když někdy jsem se ztrácela. Musím uznat, že je to velmi promyšlené a dokonale propracované dílo.

16.11.2016 4 z 5

Vrazi bez tváře Vrazi bez tváře Henning Mankell

Příjemná, čtivá kniha. Doporučuji.

08.11.2016 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to šlo krásně. Ke konci byla kniha velmi napínavá a i když jsem čekala jiný konec, líbila se mi. Doporučuji.

26.10.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Opravdu skvěle promyšlená kniha. Nezklamala a všem ji vřele doporučuji. Po celou dobu byla překvapující a velmi napínavá.

14.10.2016 5 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

Další kniha od Pattersona, která nezklamala. Napínavá, strhující. Překvapivý závěr. Všem doporučuji.

08.10.2016 5 z 5

Svévole Svévole Lena Andersson

Kniha mi po celou dobu čtení připomínala samu sebe. Našla jsem se ve spoustě rozhodnutí a jednání. Nutila mě pátrat ve své minulosti. Ester byla naivní, tak jako je každý zamilovaný člověk. Některé úryvky jsem si musela zaznamenat. Knihu mě natolik vtáhla, že jsem ji přečetla za jeden den.

04.10.2016 5 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Kniha byla strhující, překvapující, čtivá a velmi napínavá. Líbí se mi jeho detailní popisy vražd. Od Pattersona jsem přečetla už spoustu knih a nikdy nezklamal. Rozhodně s jeho knihami nekončím. Všem milovníkům dobrých detektivek můžu jen vřele doporučit.

04.10.2016 4 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Skvělá, napínavá, překvapující kniha. Všem doporučuji.

28.09.2016 5 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Okamžitě mě vtáhla do děje. Je to druhá knížka od J. Pattersona, kterou jsem přečetla. Jsem nadšená. Líbila se mi ještě víc než Sběratel polibků. Všem vřele doporučuji.

24.09.2016 5 z 5

Mechanický pomaranč Mechanický pomaranč Anthony Burgess

Na knihu jsem se těšila, ale zklamala mě. Rozhodně to není lehké čtení! Nemám, co dodat. Ajrad1981 to napsal dost jasně.

23.09.2016

Posedlost Posedlost Peter James

Napínavé, i když chvilkama jsem se ztrácela.

11.09.2016 3 z 5

Muž, který se proměnil v sebe sama Muž, který se proměnil v sebe sama David Ambrose

Při čtení knihy je opravdu nutné se soustředit a přemýšlet u toho. Jinak vřele doporučuji. :)

02.09.2016 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Čekala jsem mnohem víc. A ani jsem tu knihu nedočetla.

28.08.2016

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Čtivá, skvělá kniha. Všem vřele doporučuju! :)

28.08.2016