Chuť krve

Chuť krve https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2631/bmid_chut-krve-dex-2631.jpg 4 154 19

Alex Cross série

Alex Cross nikdy nevěřil na upíry, když jsou však dva lidé zavražděni způsobem, který ukazuje na jakýsi strašidelný rituál, je málem přinucen změnit názor. Kdosi věří na upíry natolik, že pokračuje v páchání bizarních vražd. Ty se zdají být dílerm jednoho člověka. Cross případ přebírá a noří se do podsvětí tajných klubů a vyznavačů temných rituálů, z nichž jeden byl natolik šílený, až překročil hranici, která odděluje hru od zločinu.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Alpress

Violets are blue , 2001

petraj30
07.01.2021 4 z 5

Bylo to skvěle a čtivě napsané, ale to téma mi nevyhovovalo. Sice mám knihy o upírech ráda, ale tohle přece jen do té kategorie nepatřilo. Mám raději upíry v rakvích. Tady ti upíři působili podle mě až moc vyumělkovaně.
Spíše jsem hltala tu dějovou linku s "Géniem." Ale myslím, že to asi ještě není úplný konec.
Možný spoiler - Lásky Alexe Crosse nemají dlouhého trvání. Buď zemřou nebo mají jiný důvod, proč s ním nebýt. Obávám se další milostné aférky. Myslím, že to taky šťastně neskončí.
Konec u téhle knihy mě opět překvapil a navnadil na další díl.
Tenhle díl se mi tolik nelíbil, ale je to kvůli mým názorům na toto téma. Jinak to bylo skvělé

mystar
11.09.2020 4 z 5

Knizka se mi libila, byla napinava a cetla se skoro sama. Ohledne tech upiru, jsem byla trosku skepticka, ale nakonec to bylo fajn. Alexe jsem si oblibila. Super.

kolacky
08.05.2020 5 z 5

"Jednoho dne poletím do vesmíru," oznámil (Damon).
"Mám pro tebe novinku," řekla mu Jannie. "Už tam jseš."

evka11
29.04.2020 5 z 5

Autor mě opět nezklamal!

Stanas513
16.05.2019 5 z 5

Tak jo, knihy od Pattersona jsou opravdu hodně čtivé. Od začátku až do konce napínavé a člověk se od toho nemůže jen tak odtrhnout.

Kocourek
25.04.2019 4 z 5

Můj první Alex. Napínavé až do konce. Určitě si přečtu další. ..

Kortez
30.01.2019 4 z 5

Má první kniha s Alexem a hned zásah do černého. Mám zájem o další sérii kterou budu vyhledávat v knihovně. Pěkně čtivé, nápadité i když kolem upírů tak trochu mimo realitu.

Costanzo
11.09.2018 4 z 5

Co čtu sérii s Alexem, za mě odpočinková kniha. Jsem asi už postižená těmi psychopaty, že jsem tuto knihu brala něco na způsob romantiky ;-) ale špatný to nebylo. Závěr bomba, Génius nachytán na švestkách, stejně jsem toho parchanta neměla ráda. Takže 4 bodíky optimální.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

moudivlacek
05.09.2017 5 z 5

Tak tenhle díl jsem si opravdu vychutnala, už jsem měla minulý díl podezření na dlouhodobého pronásledovatele Alexe, a tady se mi to potvrdilo.
"Upíří lidé" byli maniaci a nejvíc mě děsilo, že tomu opravdu věřili.
Jsem ráda, že konečně Alex uchránil svou kolegyni a dle zajímavého konce se opravdu těším na další díl.

joslin
26.08.2017 5 z 5

Já se zblázním. To snad není možný. Mazec!!!!

vera1.c
28.04.2017 5 z 5

Tato kniha se mi dostala do ruky jako první a je skvělá. Přečetla jsem jedním dechem, takže začnu číst od začátku série.

Kubíííína
28.11.2016 5 z 5

James Patterson je prostě úžasný a už se moc těším až si přečtu další díl s Alexem Crossem.

Malina20
08.10.2016 5 z 5

Další kniha od Pattersona, která nezklamala. Napínavá, strhující. Překvapivý závěr. Všem doporučuji.

Evus
11.06.2015 5 z 5

!!SPOILER!!

Knížka jako vždy super odpočinková, ale co mě opravdu zamrzelo (ačkoli jsem to věděla, četla jsem dřív pozdější díly), je zrada Kyla Craiga. Toho jsem měla fakt ráda, a myslím, že i Alex. Tohle je od Pattersona zrada...

zp87
19.12.2014 3 z 5

Tak nějak jsem od knihy čekala víc. Před Chutí krve jsem četla A pavouk přichází, to mi přišlo lepší.
Tady mi chyběl hlubší popis hlavních postav, znát víc z jejich nitra.

Ovšem představa dvou mladíků s tygrem byla perfektní...

Bála jsem se, že se budu při čtení hodně bát... ale nakonec jsem byla skoro zklamaná, že nebyl viník (viníci) ještě vyšinutější :)

koki.veru
16.10.2014 5 z 5

Opět zajímavá knížka od tohoto spisovatele, tentokrát z oblasti upírů, což mě opravdu zaujalo i překvapilo. Nakonec (samozřejmě pro Pattersona typické) spousta překvapivých scén (jak z oblasti upírů tak i co se týče Génia). Rozhodně se okamžitě pustím do dalšího dílu o Alexi Crossovi.

pamica
06.07.2012 5 z 5

Alex Cross bojuje tentokrát proti propletené sití upírů a jde mu i tentokrát o život....

Wea
23.02.2012 5 z 5

Tato kniha mě stejně jako ostatní Crossovky bavila,chytla a nepustila:-).Velmi nečekaný závěr,dávám 5 hvězd.