Malina20 Malina20 komentáře u knih

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Oddechová, přitom velmi zábavná kniha. Hodně jsem se nasmála. Doporučuji.

22.05.2017 5 z 5

Jíst zvířata Jíst zvířata Jonathan Safran Foer

Jsem od malička vegetariánkou a tuhle knihu jsem se rozhodla přečíst. Opravdu neuvěřitelně perfektně zpracovaná fakta. Spousta zajímavých poznatků, o kterých většina lidí ani neví. Kniha mě rozplakala. Každému, kdo se zajímá o to co jí, bych ji bez váhání doporučila. Pomalu se snažím přecházet na veganskou stravu a před Foerem smekám!!

22.05.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Super kniha. Moc se mi líbila.

04.05.2017 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Autorka nezklamala! Velmi dobrý příběh. Knihu jsem doslova hltala!! Chvílemi drsné, ale perfektní. Doporučuji!

16.04.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Doporučuji!

16.03.2017 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha je nadčasová. Velmi mě zaujala.

08.03.2017 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Opravdu skvěle napsaná detektivka. Fredriku jsem si hned zamilovala. Mohu jen doporučit.

05.03.2017 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

První polovina knihy mě naprosto uchvátila!!! Druhou polovinou už jsem se jen protloukala.

01.03.2017 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Jsem naprosto uchvácena. Velmi dobře napsaná kniha, krásný příběh!

23.02.2017 5 z 5

Ve slepé uličce Ve slepé uličce Henning Mankell

Oddychová, ale fajn knížka. Konec mě rozplakal...

15.02.2017 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Děj mě nijak nezaujal. Hlavní zápletky mi přišly zbytečně přehnané. Chybělo tam napínání. Čekala jsem od knihy víc. Pouze posledních 5 stran bych označila za dobré, proto 3 hvězdičky.

09.02.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha byla čtivá a zábavná. Bavila mě, i když některé pasáže byly až moc nereálné.

07.02.2017 4 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Byla jsem uchvácena. Nedokázala jsem se odtrhnout od knihy. Autor se zabývá událostmi, které se doopravdy dějí. Odkrývá pravdu a zároveň děsí čtenáře. Líbí se mi brutalita jeho psaní.

31.01.2017 5 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Od autora další skvělá a napínavá kniha.

27.01.2017 5 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Velmi dobré čtení. Doporučuji.

20.01.2017 5 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Další naprosto perfektní díl. Mimořádně napsané, napínavé a perfektní závěr. Doporučuji.

15.01.2017 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Opravdu skvělá, napínavá kniha. Líbí se mi inspektorka Malin, je skvělá. Pohltilo mě autorovo specifické psaní. Čtu od autora už třetí knihu a žádná mě nezklamala. Všem moc doporučuji.

13.01.2017 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla k maturitě, a přesto že se mi do ní vůbec nechtělo, jsem byla mile překvapená. Doporučuji.

05.01.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ke Zmizelé nebo Dívce ve vlaku bych knihu nepřirovnala. Začátek se docela táhl, byl nudný. Oceňuji myšlenku, ta byla skvělá. Rozuzlení bylo taky perfektní. Takže tak na půl.

29.12.2016 3 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Už od samého začátku velmi napínavá kniha. Nemohla jsem ji odložit. Malin mi byla velmi sympatická, podobně jako Waldemar a zbytek týmu. Konec byl trochu drsný. Jsem přímo okouzlena touto pozoruhodnou knihou. Všem doporučuji.

27.12.2016 5 z 5