mala.bloncka mala.bloncka komentáře u knih

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Velmi mě kniha inspirovala. Zkusila jsem začít s TRE a pomohlo mi to odbourat moje večerní mlsání a postupem času jsem zjistila, že mi ty večerní chipsy, čoko či pivo ani nechybí a lépe se mi vstává :). Nemluvě o tom, že brýle proti blokaci světla večer na 100% fungují a využívám je každý den. Myslím, že si každý v knize najde své. Melvil má suprovní knihy!

18.07.2021 4 z 5

Nejkrásnější čas v roce Nejkrásnější čas v roce Joanna Bolouri

Příjemná vánoční oddechovka.

17.05.2021 3 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Velice propracovaný příběh! Četlo se jedním dechem. Až mě mrazilo, jak je to vše reálně možné.

17.05.2021 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Pro mě nová super česká spisovatelka detektivek! Předčila má očekávání. S každou novou knihou se mi čte lépe a lépe ..

17.02.2021 4 z 5

Moderní výživa ve fitness a silových sportech Moderní výživa ve fitness a silových sportech Lukáš Roubík

Velmi podrobná kniha, některé pasáže na mě až moc odborné, ale je to pro všechny, kteří hledají odpovědi na vše okolo výživy :) lepší knihu jsem tedy ještě nepotkala. Předtím se mi asi líbil nejvíc Vegan v kondici, ale teď mám nového favorita.

17.02.2021 3 z 5

365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka Lukáš Hejlík

Lukáš je prostě láska! Super kniha, beru všude s sebou na cesty a pak nadšeně dělam fajfky k podnikům, které jsme navštívili :) uvítala bych nějakou grafickou mapku s podniky (ale od toho je tu ta appka). Doufám, že brzy vyjde další kniha!!

17.02.2021 5 z 5

Vše sladké Vše sladké Iveta Fabešová

Skvělá kuchařka! Nádherné fotografie receptů. Ivetka to opravdu umí.. A například Míša dort byl výborný!! :)

28.01.2021 4 z 5

Kniha o kávě Kniha o kávě Petra Veselá

Krásná kniha s bohatými fotografiemi o přípravě kávy i s kávovými recety. Za mě vše co od knihy požaduji :)

11.01.2021 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Seriál je snad ještě lepší než knihy o GoT. To krásné zhmotnění fantazie.. něco jako Harry Potter - kniha bez filmu nemůže fungovat a naopak.

16.11.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Co k tomu dodat. Máloco už Keplera překoná v tomto žánru..

16.11.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Mou nastavenou laťku to bohužel nepřekonalo. Hlavní hrdinka mi lezla dost často na nervy, až jsem se divila, že z ní autorka musela udělat tak naivní detektivku...

16.11.2020 3 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Pro mě jedna z nej knih letoška!

03.10.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Pocházím z Ostravy, takže historie mého okolí byla fakt pohlazením na duši. Je ale smutné, že si neumíme vážit toho, co dnes máme a co neměli lidé tehdejší doby. Jak je společnost dneška rozmazlena! Fuj!

03.08.2020 4 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Upřímně nechápu, proč byl kolem této knihy takový humbuk. Myšlenky a osudy lidí byly fajn a k zamyšlení, ale na 5* to nebylo..

03.08.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tak to byla nádhera! Citlivé a pro mě aktuální téma plodnosti. Nejednou mě kniha vehnala slzy do očí. Doporučuju!

23.07.2020 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Krásný kouzelný svět o dracích a jiných bytostech. Mladá autorka vytvořila zajímavý příběh, který mě připomněl knihu Eragon. Těch 800 stran mě nejdříve vylekalo, ale naopak jsem to přečetla za 14 dní, tak moc to byla čtivá kniha :)

12.07.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo by mohl být podezřelý. Závěr překvapil! Velmi čtivá kniha

31.05.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Trošku přitažené za vlasy, až se mi tomu nechtělo kolikrát věřit. Velmi průměrná detektivka..

21.03.2020 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Taková lepší Ordinace v růžový zahradě..

10.01.2020 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Byla jsem zatím na všech přednáškách prince Ládíka a musím uznat, že za mě jsou to ty nejlepší a nejvtipnější cestovatelské přednášky, na kterých jsem byla ever :). Knihy jsou taky super, lehké a odpočinkové čtivo..

17.12.2019 5 z 5