Makulka1992 Makulka1992 komentáře u knih

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

(SPOILER) Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Nejdriv se mi do toho ani nechtelo,rikam to bude o nicem takovy sladko-sladky nijaky.... Nooo nemela bych knihu soudit podle anotace.... Knihy jsem si zamilovala a uz mi sedi v knihovne.... Byli tam relativne dejove zvraty,a ke konci me autorka malem zabila takze jsem rvala jako zelva nez mi doslo ze nasleduje prolog :D.... Serii doporucuji ;)

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Serie stala za to abych si den po precteni bezela jeste pro dalsi dva dily.... Melo to dej... Lidi mi sedeli ale Nan bych uz asi tahla za vlasy ven ze dveri... Nechapu ze Blaire byla porad tak klidna.... Serii doporucuji ;)

Skóre Skóre Elle Kennedy

No paaaaniiii.... Tak tenhle dil že by u mě zatím vedl? Chechtala jsem se tak až mi stříkali slzy,pak mi i tekly slzy... Byla jsem s knizky hotova a kdyz jsem s ni sla na zachod,vynest odpadky a vecer do vany tak jsem se porad usmivala :D Deana jsem si maximalne zamilovala... A jsem zvedava na Trucka.... Knihu doporucuju. Jinak scena ve vane byla zabijak :D :D :D a pak jak mu volal Garret ze pro nej ma darek tak to uz jsem umirala :D :D

Trable Trable Samantha Towle

(SPOILER) Ze zacatku knihy mi prislo,ze misto romaticke oddechovky,jsem do ruky vzala fetackou knizku plnou nasili... Ano opravdu Mia mi prisla podle popisu jako fetacka. Tim jak se dej rozjizdel jsem si uvedomila ze to byla scestna myslenka a Mia byla vlastne jen v kruhu nasili ze ktereho nemohla-nechtela ven. Diky bohu ze se ji rozsvitilo a utekla. Jordan no ten podle popisu stal za hrich :D... Dejove parada,trosku nerealne stejna mama takova nahoda... Ale jinak parada,doufam ze brzy bude u me v knihovne ;)

30.12.2016 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Pobavila...a slušně jsem si u ni odpocinula

13.11.2016 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Zatím u me totálně vyhrála. 1 díl- lehká oddechovka ničím nenadchla... 2 díl- totální propadák viz moje recenze.... Ale trojka to rozbila, mělo to hlavu mělo to patu. Byl tam děj Jimm mi byl hodně sympatickej opět typickej příklad hajzla.. Což já ráda

07.11.2016 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Tohle byla serie jak se patří,kromě Zkroceného který,jak už jsem psala,měl být čtvrtým dílem.... Od srdce jsem se zasmála a byla to prostě pecka. Humor,sex,laska ... Já se bavila a to hodně takže se ke knížkám určitě několikrát vrátím... ;)

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Zaražte mě jestli se pletu ale proč prostě Emma Chase neudělala trilogii s Drewem a Kate a pak nepřešla na Dee-Dee a Mathewa??? Tohle prolínaní je dost na nic,dějově super Mathew byl fajn chlap a Dee byla prostě Dee ale.... Třetí díl měl být podle mě Spoutaný aby to navazovalo. A pak Zkrocený,s dalšími dvěma hrdiny...

01.10.2016 4 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Nezklamalo stejně jako první díl ;)

Zapletený Zapletený Emma Chase

Nejlepší,bože tohle opravdu napsala žena??? Umírala jsem smíchy a to opravdu. Manžel nechápal.... ale vůbec jsem ho neřešila :D Drew byl bezkonkurenční,myšlenkové pochody,ty jeho keci ale nejlepší??? Mackenziina sklenice ošklivých slov :D :D myslim že díky Drewovi jí měla vážně za chvíly plnou :D

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Absolutně a bezkonkurenčně nejlepší! Neměla jsem slov a zhltla jí za pár hodin... Bennet je prostě Bennet.... A Chloe se k němu perfektně hodila

28.09.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Příběh byl čtivý.Ruby mi sedla,byla vtipná,chytrá a pohotová... Hodně odvázaná,za to Nial byl tak trochu uveden za ,,troubu,, v 27 byl spíš plachý než takový ten dravec co jich je všude plno. Odvázal se až na konec knihy a ten konec mi přišel víc než useklí. Škoda na Božského bastarda zatím nedosáhl ani cizinec ani hráč a ted ani milenec,Bennet je prostě miláček ;)

28.09.2016 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

(SPOILER) Stalo se vám někdy že jste posledních cca 30 stránek v knížce probrečeli aniž by jste byli těhotný :D No mě se to stalo... Že bude Tru těhotná jsem poznala už na Želvím ostrově. Prý ,,otrava jídlem,, jasně.... Koukala jsem že si Tru celkem rychle zvykla na luxus a peníze Jakea... i když upřímně kdo by si nezvykl. Autonehoda mě totálně zabila a ja brečela a brečela až jsem knížku dočetla a zavřela.... Čekala jsem že se něco stane ale tohle jsem nečekala. Myslela jsem si že Tru vážně umře že to nezvládne,ale byla silná díky bohu.. Vybrali opravdu krásné jméno pro své první dítě JJ padlo jak ulité. Doufám že v dalším dílu o nich bude ještě zmínka :)

12.09.2016 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Za mě dobrá knížka.. Odpočinula jsem si u ní a zase trochu víc a z jiného uhlu okoukla partu kamarádu ;)

07.09.2016 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

(SPOILER) Nate oooo,obrovský sympaťáček s ohromující jiskrou a gigantickým egem u kterého by se mi i kalhotky vznítili sami jen kdyby se na mě podíval... opět typickej hajzl (nechápu co mě na nich tak přitahuje) kterej se s toho vyléčí.... Liv obecně nezkušená,nepolíbená ač velice atraktivní což už mi leze,mírně řečeno,na mozek... No vážně vysvětlete mi někdo jak je možný že ohromující ženská,s užasným tělem a dokonalejma nohama co má svojí sexualní orientaci v pořádku může bejt v tomhle věku panna... Podle popisu se o ní mohli chlapci zabít... ale Liv ne ta čekala s pannenstvím na toho dokonalého... Keci!! Ale jinak pěkný a určitě si to pro pobavení přečtu znovu ;)

04.09.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

(SPOILER) Nemám slov....silný příběh , mělo to děj,mělo jiskru,mělo to šťávu a hlavně to mělo cit. Na každé desáté stránce se ,,nešukalo,, jak to bývá zvykem u jiných knih. Ukápla mi i slza protože zažít si podobnou situaci jako Jo se svým otcem tak jsem asi hodně dlouho v háji. Díky bohu za mé užasné rodiče,když vezmu v potaz že tohle je jak realita a někteří díky svým rodičům takhle trpí. Cam byl frajer ze začátku ostrý jazyk u kterého jsem se občas zasmála a pak ,,romantik,, každým coulem. Akorát jsem zjistila že mám problém :D :D nečtu knihy jak by měli jít po sobě ale na přeskáčku :D takže když na konci Nate a Liv hrajou hru a provokují se,kdy jejich kamaradský vztah začíná... já už vím jak dopadne :D ale tak nevadi to jsem cela já :D ted se jdu vrhnout na Dubllin Street a už se moc těším na Bradena ten mě totiž svým popisem dostává po Natovi nejvíc do kolen :D

04.09.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

(SPOILER) Jsem ráda že se mi tahle kniha dostala do ruky... I když už mi to taky přijde na jedno brdo je fajn proplout alespon na chvíli mezi vysokoškoláky. Cam byl fajn.. ale Avery nooo,já ani nevím. Byla to prostě 19letá holka kterou ve 14 potkalo něco opravdu hodně hodně zlého... kdyby se tohle stalo mojí dceři tak na toho grázla někde počkám a prostě ho vykastruju sama. Ale její rodiče? Bože můj bylo mi na zvracení.. její matku bych vystřelila tak že by jí ani Google nenašel. Tak moc mě vytáčela... docela mi vadilo než Avery Camovi vše řekla.. chápu že se bála ale i on se jí otevřel tak proč ne ona?? Všimla jsem si že tam půlka lidi měla vlnité vlasy a že ke konci knížky Cam jenom vrčel ,,Avery,, .. tak doufám že jsem nebyla sama kdo to postřehl. Jinak kniha byla průměrná,odpočinkový styl,neurazí a člověk se u ní ani nenudí

02.09.2016 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

(SPOILER) Jako...Pááááni,to už je vážně konec? Zhltla jsem to během pár hodin a věřte že s dvěma dětmi to není žádná sranda. Takhle jsem si představovala svět Rockerů..Drogy,sex,alkohol.... Tru mi padla do oka jedna z mála hlavních hrdinek které to mají v hlavě srovnané. Bouřlivák noooo ten tvrdý sexy chlápek co se změnil ...byl romantik a pak do drog opět spadl znovu aby se z něj vyšvihl řekněme už konečně,dospělý chlap? Tak ten mě vážně dostal na kolena a na jeho nabídku k snatku bych kývla taky... A ne jen pro ten prstýnek od Tyffanyho :D Jooo Rockerský život s ním bych si dokázala představit i když poslouchám spíše Hip Hop :D Díky za tyhle knížky vždycky si dokážu aspon na pár hodin odpočinout od celodeního kolotoče,a na pár okamžiků se dostat do světa těch sexy hajzlů co mě tak rozpalujou :D ;) Určitě si přečtu další díl a vám všem to taky vřele doporučuju :-*

01.09.2016 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

(SPOILER) Tak tohle mě absolutně zklamalo :-( Mala jsem si v prvním díle fakt oblíbila.... ale v Rockovém solu mě vážně strašně moc zklamal... To unáhlení a urychlení všech věcí,požádání o ruku,nastěhování,vyjádření ,,miluju tě,, v jednom týdnu??? To jako vážně...Bože buď jsem ze staré školy a nebo nejsem sama komu to přišlo šíleně přitažené za vlasy?? Ani nevim jestli budu mít chut vrhnout se na další díly

31.08.2016 1 z 5