Makulka1992 Makulka1992 komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl o stupínek min než jednička..... Ale zase ten koneeeeec to se nedá a to třetí díl má vyjít až v září???? Kdo to má vydržet.... Podle mě a dějového zvratu, postav a celkově všeho by bylo lepší kdyby autorka, zařadila prostředí spíše mezi vysokoškoláky ale je to Amerika tam se může všechno.... Jsem zvědavá jak se naváže třetí díl, protože jak říkám konec druhého a mě padala brada

01.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Mě se kniha moc líbila. Připomínala mi Rosemary Beach tak trochu.... Reed a Eaton no kdo by je doma nechtěl :) Gideon stal hodně bokem a o dvojčatech sem tam nějaká zmínka, škoda,o nich tam toho mohlo být víc. Určitě půjdu do dalších dvou dílů protože ten otevřený konec to mě položilo

01.08.2017 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krasna kniha,vzala mě za srdce. A na konci opět slzy. Za mě 5* určitě se k ní vrátím

09.07.2017 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Oddychova knížka s lehčím napětím. Na letní večer idealní. Doporučuji a jdu na druhý díl

25.06.2017 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tento dil byl pro mě slabší... Malo akce,nečekané těhotenství,ztráta... Na to jak se Nick ze začátku serie představil,jsem opravdu nečekala že se tak strašně změní.. Nebylo to špatné jen pro mě trochu rychlovka

24.06.2017 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

(SPOILER) Do poslední chvíle jsem si myslela že za všechno může Dean... No bylo to pro mě obrovské překvápko... Napětí,emoce,laska,boj... Ale hlavně DĚJ! Serie se mi moc libi a jsem ráda že jsem si jí pořídila

24.06.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Calla byla opravdu zabavna a Jax byl taky skvělej.... Callu jsem v jednu chvilku fakt litovala... Projit si timhle peklem co ona diky ne.... Davam 5* a urcite se k cele serii rada vratim znova

22.06.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Byla to krása,řekla bych že ještě o dva chloupky lepší než Cam s Avery... Doporučuji já se k ní určitě vrátim

20.06.2017 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tady proběhl těžkej upadek. Přišlo mi že autorka to natahuje jen aby tam mohla vypsat to stejné dokola.... Podle mě mohla mít kniha 250 str. Nemusela to rozepsat na 608 str když tam šlo o jedno a totéž. Proto 3 hvězdy. Pohled Hardina na věc se mi líbil,ale s toho drsného sexy kluka se staval ufňukanej bitkař.... No posledni stranky jsem přeskakovala což normálně nedělám.... Uvidíme jestli vůbec sáhnu po 3-4 dílu.

19.06.2017 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha se kraaásně četla. Dějově super. Hlavní postavy mi byli hooodně sympaticke... A ten koneec mě posadil totálně na zadek.... Takže za mě 5* a jdu se začísst do druhého dílu.

17.06.2017 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Kniha byla příjemná oddychovka pro letní večer. Doporučuji nemusíte u ní přemýšlet ;)

16.06.2017 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

(SPOILER) Nooo konečněěěě..... Od začátku se něco dělo bylo to nabitý předpoklad že Gavin ji všechno odpustí-Samozřejmost.... Jet v Maserati 170 km v hodině a u toho prožít orgasmus- ok trochu mimo realitu,myslim že by to auto otočíla kolem první lampy.... Gavin měl trpělivost že mu jí vážně zavidim :D
Autorka mě totálně odrovnala... myslím že v tu chvíli jsem dostala křeč do tváře jak mi spadla pusa.... Knížka se mi líbila konec byl podle očekávaní.... A málem bych zapomněla na Dillona- měl někdy někdo pocit že by si vzal nejradši gumu a s knížky ho uplně vymazal??? No já ho měla :D Za mě 5* určitě po ní sáhnu znovu ;)

15.06.2017 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Začátek knihy obrovská směs nečekané slátaniny.... Od půlky to konečně začalo mít říz... Gavin byl zlatíčko proto jsem imaginárně Emily fackovala aby se probrala... Nebylo to špatný ale... Doufám že dvojka bude lepší

15.06.2017 2 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Jako mam ji v knihovničce ale..... Bylo to takové nijaké,čekala jsem na poslední díl daleko větší bum.... Jensena jsem si nějak neosvojila... Prostě to nebyl bastard,a Pippa noooo co na ní říct ta jediná to asi zachraňovala. Abych to uzavřela tak jsem si knihu koupila,na jednu stranu jsem ráda že jí mám a mám kompletní serii,na druhou stranu byla trochu zbytečná. Jediné za co jsem byla ráda bylo že jsem zjistila jak to dopadlo s ostatními Božskými

12.06.2017 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Užasné zakončení serie... Miluju ty kluky,ty příběhy... A tohle byla konečná třešnička na dortu. Až mi to přišlo líto že to tak rychle skončilo.... Sabrina mi byla ze začátku knižní serie strašně nesympatická arogantní a protivná... A ejhle ona to byla skvělá holka která byla jen ukryta pod slupkou neotřesytelné holky... Tucker byl zlatíčko a s té jeho trpělivosti by si měli dnešní kluci i chlapy vzít příklad.... Jsem ráda že každému hrdinovy s každé knížky se splnil sen i když musel přejít překážky ale takhle je to i v životě no ne? Sérii moc doporučuji a určitě se k ní nejednou vratím

07.06.2017 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Tak na tomhle díle jsem si s celý serie pochutnala nejvíc hlavně díky Braydonovy .... Byl to sebestřednej hajzl kterýho není možný nesnášet. Já si ho zamilovala hlavně díky tomu piercingu :D a taky popisu :D nooo dobře tak pro všechno. Nechapala jsem celou dobu proč se tak strašně bojí vztahu,konec mi to logicky osvětlil a já byla doma. Ellie mi byla sympatická od prvního dílu. Typická šťouralka ;)

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Jak naznačuje už název tak tady už se rozjíždíme ;) Fioně bych jako svojí šefový otevřela okno v tý obrovský budově dala pod něj stoličku a řekla jí skoč Ben tě dole chytí a pak žádný komplikace,žádnej stres :D .... Řekla bych že Ben věděl co chce jen si nechával otevřený zadní vrátka.... Typickej chlap :D

15.03.2017 3 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

No co k tomu dodat Number 1 pro me zustava 2 a 3 díl tohle byl jen lehkej rozjezd ;) ale jsem rada ze serii mam doma a určitě se k ní vrátim ;)

V ringu V ringu Katy Evans

(SPOILER) Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

15.03.2017

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans