Makulka1992 Makulka1992 komentáře u knih

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

(SPOILER) Knížka se mi líbila... Přebal knihy mě opravdu chytil protože najít vedle sebe ve Vegas takové tělo,jsem na něm přisátá jako klíště :D... Děj noo dejme tomu.. Evelyn ze začátku vůbec nevěděla která bije a jak je možné ze ten sexy chlap je její manžel... a že je špatná a blá blá blá... a za 6 dní ho totálně miluje... a za 8 dní ho pošle do p... a nenechá si nic vysvětlit,uteče jak malá holka.... Občas bych do děje nejradši skočila a pořádně jí nafackovala :D ale konec potěšil nebo jsem ho spíš čekala??? Sama nevím

31.08.2016 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Podle mě slabší než první díl... Logana jsem si užila ale Grace mi k němu prostě nesedla...

31.08.2016 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bože Garretta jsem si zamilovala a to mi není náct :D Typickej grázl co se dá změnit a předělat k obrazu svému... Celou dobu jsem se modlila aby nešla na rande s fotbalistou.... :D Příběh má hlavu a patu,žádný okeci kolem... takže za mě 4 hvězdy protože ja jsem asi sobec ale ja bych slavného Phila Grahama poslala do míst kam slunce nezasvítí :D

31.08.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Přečetla jsem jí za 4 hodiny... Nemohla jsem se od ní odtrhnoit Travise si nejde nezamilovat... takovy bručounek a trochu psycho v jednom.... Kniha se mi hodně líbila jen Abby se občas chovala trochu moc zbrkle a neuváženě ;)... nevite někdo proč se knihy nedají sehnat?

25.08.2016 5 z 5