makul makul komentáře u knih

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

Kniha mě nijak neohromila. Do čtení jsem se musela nutit, začala mě bavit až ke konci. Co mě ale zklamalo nejvíc bylo, že je hodně podobná Časodějům.

20.07.2020 3 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Knize není co vytknout

28.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejlepší díl❤

04.04.2020 5 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli dát 4 nebo 5 *. Ze začátku mě kniha nebavila a její čtení jsem neustále odkládala. Pravdou je, že první díl jsem četla už před nějakou dobou, ale i tak...
Potom jsem si ale řekla, že knihu prostě dočtu. Znovu jsem se dostala do této série a musím říct, že konec se mi neskutečně líbil. Právě kvůli němu nakonec přeci jen dávám 5 * .

22.12.2019 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Zbožňuju tuhle sérii !!!❤

28.06.2019 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dobrý začátek série

02.03.2019 4 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Úžasná kniha! Ještě lepší než seriál

29.11.2018

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Kniha není špatná - určitě se spoustě lidí líbí, a já jim to neberu, ale mě moc nebavila. Myslím, že kdybych si ji přečetla tak o rok, spíš dva dříve, líbila by se mi víc..
Možná si někdy přečtu další díly, ale to jen v případě, že bych neměla co číst.

28.11.2018 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Jednoznačně nejlepší díl. Trilogii Drahokamy jsem si neskutečně oblíbila a jsem si jistá, že se k ní za čas vrátím.

28.11.2018 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Super knížka. Sice smutná, ale i přesto se mi moc líbila!

22.06.2017 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Dočteno jen kvůli tomu, že mě zajímalo, jak celá série skončí. 2,5* protože se kniha navzdory nepříliš zajímavému ději četla dobře. Celou dobu jsem čekala, kdy se stane nějaký zvrat, něco nečekaného. Bohužel, v tomto díle mě nic nepřekvapilo ani neohromilo.

06.02.2021 2 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Přestože jsem neměla žádná velká očekávání, kniha mě celkem mile překvapila. První díl hodnotím jako lepší průměr, ale Boží hrob byl o dost čtivější! Jen mě zarazil konec... Trochu se obávám kam bude další díl směřovat.

28.12.2020 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Kniha mě trochu zklamala. Hlavní postava mi moc nesedla, působila na mě nesympaticky. Možná jsem knih s tímto nebo podobným tématem přečetla až moc. Děj mě bavil až ke konci.

02.12.2020 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Z této knihy mám smíšené pocity. Ze začátku jsem jí moc velké naděje nedávala. Ale po několika událostech jsem se do knihy začetla a bavila mě víc než 1. díl. Postavy mi přišly sympatičtější, jen Kitty mě občas štvala svojí naivitou, vystupováním a předváděním se, ale jinak jsem jí měla svým způsobem taky ráda.

29.09.2020

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Není to nejlepší díl (což jsem pochopitelně ani nečekala), ale i přes to se mi líbil. Bylo fajn se zase po nějaké době k této sérii vrátit ❤️.

24.08.2020 4 z 5

Ztracené město Ztracené město Natalja Ščerba

Za mě o něco lepší než 2. díl. Začátek byl zbytečně zdlouhavý, některé scény bych z knihy klidně vynechala. Ke knize už se nejspíš znovu nevrátím, ale jsem ráda, že jsem se dokopala k dočtení celé série.

10.08.2020 3 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Jedna z mých nejoblíbenějších knih! ❤

27.07.2019 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Hodně čtivá kniha. Je to zatím můj 2. nejoblíbenější díl této série

02.03.2019 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Začátek mi přišel trochu zdlouhavý a zvláštní, ale postupně se mi kniha zdála být, čím dál zábavnější a zajímavější. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla a těším se, až si přečtu druhý díl.

Jo a ta obálka je boží!!!!

28.11.2018 4 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Není to špatná kniha. To vůbec ne. Ale první polovina se strašně vlekla a nebylo zrovna snadné se začíst (aspoň pro mě). A když se děj konečně posune a rozjede, tak to zkazí konec.

28.02.2021 3 z 5