m2056 m2056 komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kniha je dobrá i když člověk trochu tuší na pozadí lásku co přichází tak se skvěle čte bohužel série končí.

21.09.2023 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Kniha má čtivý příběh ze hlavním hrdinům držíte palce ať vše dobře dopadne i když je pro mládež dokáže dobře zabavit že čtení baví.

21.09.2023 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha se čte velmi dobře a vůbec nevadí že je pro mládež člověk se nenudí a děj je hodně zajímavý.

21.09.2023

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se dobře čte ale je tam psáno tolik zbytečné omáčky o kolo všeho že vás to přestane bavit úplně

19.09.2023 1 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Kniha mě moc nesedla nelíbilo se mě to tolik ani jak je kniha napsaná že hlavní hrdinka má v hlavě několik vizí najednou v hlavě a je to vše napsáno dohromady.

18.09.2023 2 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kniha je podle mého dobrá dobře se čte příběh je dobrá zápletka tak jen vzhůru do čtení přeji fajn zážitek.

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Kniha se čte dobře ale není to nic moc slabší průměr.

Zázrak v plechovce Zázrak v plechovce C. D. Payne

Kniha je hodně na pohodu pokud nechcete nic složitého na konci knihy je ještě jedna krátká povídka o penězích.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dobrá kniha jen je chyba že není filmová verze líbilo se mě to dost.

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Pěkný příběh málo postav dobrá zápletka ale zase nic převratného ale čte se to dobře.

Ústav Ústav Stephen King

Kniha se četla dobře jen příběh byl takový jednoduchý od Mistra Kinga dokáže napsat lepší knihy.

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Kniha se čte dobře příběh vási baví více než do poloviny knihy pak mě to přišlo zbytečně komplikovaně zamotáno.

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Zbytečně vydána kniha raději než tohle jděte na procházku do přírody.

15.09.2023 odpad!

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

Čte se dobře dobrý zpracování kniha vás bude bavit lepší průměr.

Zloděj luridia Zloděj luridia Bobbie Peers

Četl jsem to jen protože to syn měl jako četbu do školy tak jsem to přečetl taky když už to bylo doma je to hlavně kniha pro děti ty to rozhodně bude bavit.

15.09.2023 2 z 5

Bestie z Buchenwaldu Bestie z Buchenwaldu Max Czornyj

Kniha se čte velmi dobře jestli je příběh plný pravdy nebo část a zbytek vymyšlen to nemůžu soudit. Kniha je psaná z pohledu hlavní hrdinky dokáží pochopit že ve 30 letech minulého století se nechala strhnout fašismem ale nechápu jaksw změnila v krutou ženu i k vlastním dětem.

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

Super kniha u které si člověk odpočine i dobře pobaví.

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Super čtení nejlepší jsou intriky jaké hlavní hrdina dělá ve svůj vysněný cíl.

Mladík pod pantoflem Mladík pod pantoflem C. D. Payne

No napsáno dobře jen tam není tolik humoru co dříve jen takové vyprávění co bylo dál.

15.09.2023 2 z 5

Mladík v chomoutu Mladík v chomoutu C. D. Payne

Další super kniha u které vám potečou slzy smíchu.