Mladík v exilu

Když se Nickova rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovstvím, "gulagem školství", soutěživým otcem a počínající plešatostí. V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít "afektovaného debila" Trenta Prestona, svého soka v lásce. Paradoxně na této cestě nachází především obecnou radost ze života a soucit - obojí velmi nakažlivé!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3649/mladi-v-hajzlu-iii-mladik-v-exilu-3649.jpg 4.2533

Mládí v hajzlu 3.

Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno, Jota

Youth in Exile, 1993

Kniha Mladík v exilu

Myška43

I třetí díl mě moc bavil a tím jsem to ukončila, mám i pokračování, ale to už mě nebavilo.

Marivetka2101
11.10.2019

Nick Twisp je prostě Nick Twisp...
...nebo vlastně Francois Dilinger!

misa_k
08.04.2019

Už ne tak dobré jako první dva díly, ale stále super. Jsem zvědavá na další díl.

nikikostadinova
26.12.2018

Další část z života tohoto blázna. Jsem zvědavá jak to bude postupovat.

u_marketa
19.11.2018

Nick má pořád naprosto praštěné nápady, ale zároveň musel začít myslet předčasně dospěle, protože ve svých rodičích nemá ani tu nejmenší oporu. Tenhle díl už je napůl docela hořkej a napůl hodně vtipnej. Četl se mi ale skvěle.

Patapuf
28.07.2018

Tak tu máme pokračování Nickových dobrodružství.... Nick do své excentrické skupiny k Francoisovi přibral Charlottu a udělal moc dobře.... V lásce a válce je povolené vše a Nick toho využívá k zisku čtenáře a jeho bránice....

elenai
20.07.2018

Nevím proč, ale tenhle díl byl pro mě asi nejlepší. Možná proto, že mám ráda bizarnosti. A samozřejmě nezapomenutelné Nickovy hlášky. A taky proto, že Sheeni mi tady zase až tolik nevadí. A tímto dílem, vážení budoucí čtenáři, můžete s klidem skončit. Další pokračování jsou čím dál absurdnější a zbytečně zamotaná. Nicku, zdar!

Bulba
05.07.2018

Další díl série - nepřišel mi ani lepší, ani horší než předchozí. Kniha splnila to, co jsem od ní čekal.

Hlava 22
Hlava 22
Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět
Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Zvonokosy
Zvonokosy