Mládí furt v hajzlu přehled

Mládí furt v hajzlu
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127801/bmid_mladi-furt-v-hajzlu-SEQ-127801.jpg 3 203 203

Mládí v hajzlu série

< 7. díl >

Jde o o spletité a zábavné osudy rodu Twispů v deníku pubertálního potomka hlavního hrdiny série. Scottovi je patnáct a dosud nepoznal slasti sexuálního života, což je samo o sobě důvodem k depresi. Teď se ale navíc jeho naprosto trapný otec (jinak též nechvalně proslulý rozvraceč pokojných životů Nick Twisp) rozhodne, že se s celou rodinou odstěhuje do Hollywoodu, kde se hodlá stát hvězdou vlastního televizního seriálu. Scott najednou přijde o všechny své kamarády a dostatečnou útěchou mu není ani život v luxusním sídle bratrance Tylera, bývalé hvězdy amerického fotbalu a nyní multimilionáře neustále obklopeného zástupy spoře oděných krasavic. Ke všemu seženou rodiče Scottovi brigádu – má otročit jako produkční v otcově pořadu. A tady objeví světélko v temnotách – krásnou Azuru, dceru filmové hvězdy a otcova dávného soka Trenta Prestona, která se uchází o roli v seriálu. Idylka ovšem vydrží pouze do chvíle, kdy se objeví Nickova velká láska z mládí Sheeni Saundersová se synem, pohledným a neuvěřitelně okouzlujícím Frankem. City rodičů mladých hrdinů se začínají opětovně probouzet a k tomu se ještě na internetu objeví kniha z pera jistého pochybného individua jménem Vijay Joshi, která odkrývá řadu nepříjemných tajemství z jejich minulosti. A že je opravdu co číst. Zkrátka jeden průšvih za druhým. Má-li Scott konečně přijít o panictví, získat ženu svého srdce a dobýt světovou slávu, bude muset nasadit veškerou pověstnou twispovskou vynalézavost. -oficiální anotace distributora... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota
Originální název:

Son of Youth in Revolt: Diaries of Scott Twisp , 2011


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mládí furt v hajzlu. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (31)

Dom95
30.12.2023 5 z 5

Četlo se samo. Doufám, že další díly pojedou alespoň na podobné vlně.

"(Šachy): Král je totální slaboch, kterej se musí roztřeseně skrejvat za hradbou pěšáků, zatímco jeho stará řádí jak utržená ze řetězu."

"Hádám, že dobře vypadající baby jsou zkrátka přirozený sokyně. Odpuzujou se jak dva magnety se stejným pólem."

Radous
19.11.2023 2 z 5

No, buď jsem už příliš nasycen stejným stylem (případně námětem), anebo z toho Payne udělal něco na způsob BH 90210. Nějak mi přijde, že namísto vtipu (a šílených zážitků hlavního protagonisty) už je to spíše o tom (...) a o turbulentním párování stále přibývajících postav. Čert aby se v tom taky vyznal, to se musí podotknout.


Edgar
25.12.2021 4 z 5

Syn Nicka Twispa je oproti otci slabý odvar. A to se týče celé knihy. Nejvíc jsem se nasmál, když se oběvila postava z původních knih. Celé to na mě zapůsobilo jako uzvřevní a tečka za Twispovic klanem. Proto nemůžu uvěřit, že jsou další pokračování.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Mládí furt v hajzlu v seznamech

v Přečtených370x
ve Čtenářské výzvě7x
v Doporučených4x
v Knihotéce136x
v Chystám se číst59x
v Chci si koupit20x