Mládí furt v hajzlu

Jde o o spletité a zábavné osudy rodu Twispů v deníku pubertálního potomka hlavního hrdiny série. Scottovi je patnáct a dosud nepoznal slasti sexuálního života, což je samo o sobě důvodem k depresi. Teď se ale navíc jeho naprosto trapný otec (jinak též nechvalně proslulý rozvraceč pokojných životů Nick Twisp) rozhodne, že se s celou rodinou odstěhuje do Hollywoodu, kde se hodlá stát hvězdou vlastního televizního seriálu. Scott najednou přijde o všechny své kamarády a dostatečnou útěchou mu není ani život v luxusním sídle bratrance Tylera, bývalé hvězdy amerického fotbalu a nyní multimilionáře neustále obklopeného zástupy spoře oděných krasavic. Ke všemu seženou rodiče Scottovi brigádu – má otročit jako produkční v otcově pořadu. A tady objeví světélko v temnotách – krásnou Azuru, dceru filmové hvězdy a otcova dávného soka Trenta Prestona, která se uchází o roli v seriálu. Idylka ovšem vydrží pouze do chvíle, kdy se objeví Nickova velká láska z mládí Sheeni Saundersová se synem, pohledným a neuvěřitelně okouzlujícím Frankem. City rodičů mladých hrdinů se začínají opětovně probouzet a k tomu se ještě na internetu objeví kniha z pera jistého pochybného individua jménem Vijay Joshi, která odkrývá řadu nepříjemných tajemství z jejich minulosti. A že je opravdu co číst. Zkrátka jeden průšvih za druhým. Má-li Scott konečně přijít o panictví, získat ženu svého srdce a dobýt světovou slávu, bude muset nasadit veškerou pověstnou twispovskou vynalézavost. -oficiální anotace distributora...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127801/mladi-furt-v-hajzlu-SEQ-127801.jpg 3.6151

Mládí v hajzlu 7.

Literatura světová, Humor
Vydáno, Jota

Son of Youth in Revolt: Diaries of Scott Twisp, 2011

Kniha Mládí furt v hajzlu

nikikostadinova
16.08.2019

Půl hvězdičky za přehled postav, který mi dost pomohl. Mně osobně tento díl bavil, i když si uvědomuji proč není tak oblíbený jako ty první díly. Mě takhle série naprosto sedí a jsem zvědavá co bude dál.

u_marketa
09.05.2019

Blbosti z života hollywoodských miliardářů, no :) Pořád je to psaný vtipně, ale na rozdíl od Nicka jeho syn je zahrnutej rodičovskou láskou a přepychem a jeho příbuzní jsou výhradně slavní a bohatí, takže jeho "starosti" jsou fakt jen velmi povrchní. Už tam není fakt vůbec žádnej přesah. Skoro bych řekla, že je to přizpůsobený novým mladým čtenářům, kteří chtějí takovýhle obrázky z bohatýho pohodlnýho života - to je už pár let jasný ze sociálních sítí.

Peťulka3
02.03.2019

Paráda stejně jako celá série.

wally
17.08.2018

Po pár propadech posledních dílů byl tento zase o krapánek víc zábavný a docela dobře se to četlo. Na první díl či dva to nemá, ale i tak to nebyla ztráta času.

Patapuf
15.08.2018

Už to není tak vtipný.... spíš to začíná být docela smutný, protože z vašeho hrdiny se stává nudný týpek... nicméně vás to nutí číst dál, protože už máte Twispy pod kůží a jste zvědavý, jak to s nimi dopadne... zvlášť když jeho syn zase rozjel zajímavé machinace co se týče partnerských vztahů v jeho okolí...

kilometr
26.06.2018

Občas se povede jedna vtipná hláška,tak na 20 stran.A jinak mi bylo jedno,co hlavní hrdina řeší.30%.

KlariN
29.12.2017

C. D. si udržuje svůj styl a dojí proslulou značku co se dá. Zlaté časy jsou už pryč, ale bronz ještě horko těžko urve. Na dovolenou v pohodě.

slawa.cap
17.12.2017

Rozhodně lepší než osmý díl, rozhodně horší, než šestý. Není to špatné, ale na původní sérii to nemá.

Lehké fantastično
Lehké fantastično