Mládí furt v hajzlu

Jde o o spletité a zábavné osudy rodu Twispů v deníku pubertálního potomka hlavního hrdiny série. Scottovi je patnáct a dosud nepoznal slasti sexuálního života, což je samo o sobě důvodem k depresi. Teď se ale navíc jeho naprosto trapný otec (jinak též nechvalně proslulý rozvraceč pokojných životů Nick Twisp) rozhodne, že se s celou rodinou odstěhuje do Hollywoodu, kde se hodlá stát hvězdou vlastního televizního seriálu. Scott najednou přijde o všechny své kamarády a dostatečnou útěchou mu není ani život v luxusním sídle bratrance Tylera, bývalé hvězdy amerického fotbalu a nyní multimilionáře neustále obklopeného zástupy spoře oděných krasavic. Ke všemu seženou rodiče Scottovi brigádu – má otročit jako produkční v otcově pořadu. A tady objeví světélko v temnotách – krásnou Azuru, dceru filmové hvězdy a otcova dávného soka Trenta Prestona, která se uchází o roli v seriálu. Idylka ovšem vydrží pouze do chvíle, kdy se objeví Nickova velká láska z mládí Sheeni Saundersová se synem, pohledným a neuvěřitelně okouzlujícím Frankem. City rodičů mladých hrdinů se začínají opětovně probouzet a k tomu se ještě na internetu objeví kniha z pera jistého pochybného individua jménem Vijay Joshi, která odkrývá řadu nepříjemných tajemství z jejich minulosti. A že je opravdu co číst. Zkrátka jeden průšvih za druhým. Má-li Scott konečně přijít o panictví, získat ženu svého srdce a dobýt světovou slávu, bude muset nasadit veškerou pověstnou twispovskou vynalézavost. -oficiální anotace distributora...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127801/mladi-furt-v-hajzlu-SEQ-127801.jpg 3.6134

Mládí v hajzlu (7.)

Son of Youth in Revolt: Diary Scott Twisp (2011)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Jota

wally
17.08.2018

Po pár propadech posledních dílů byl tento zase o krapánek víc zábavný a docela dobře se to četlo. Na první díl či dva to nemá, ale i tak to nebyla ztráta času.

Patapuf
15.08.2018

Už to není tak vtipný.... spíš to začíná být docela smutný, protože z vašeho hrdiny se stává nudný týpek... nicméně vás to nutí číst dál, protože už máte Twispy pod kůží a jste zvědavý, jak to s nimi dopadne... zvlášť když jeho syn zase rozjel zajímavé machinace co se týče partnerských vztahů v jeho okolí...

kilometr
26.06.2018

Občas se povede jedna vtipná hláška,tak na 20 stran.A jinak mi bylo jedno,co hlavní hrdina řeší.30%.

KlariN
29.12.2017

C. D. si udržuje svůj styl a dojí proslulou značku co se dá. Zlaté časy jsou už pryč, ale bronz ještě horko těžko urve. Na dovolenou v pohodě.

slawa.cap
17.12.2017

Rozhodně lepší než osmý díl, rozhodně horší, než šestý. Není to špatné, ale na původní sérii to nemá.

bekule
23.10.2017

Vtipné ale už je to takové nastavování jako u nekonečných seriálů. První díly byly skvělé.

Jarvis
06.04.2017

šlo to

haki34
16.11.2016

Doplnena sbirka... Cteni uslo, dej celkem o nicem, jen vyjmenovavani dalsich a dalsich postav v spletité kdo je kdo... Jak rikam, kenec mel nastat poNickove cirkusacke ere...

frutis888
17.07.2016

Když jsem procházel knihkupectvím, tak jsem to záhledl a hned jsem si to musel koupit. Mám přečtenou celou sérii předešlých 6-ti dílů a tak nějak jsem zatoužil vrátit se do puberťackých let. Možná tam chybělo nějaké to spálené město, převlečení za holku nebo třeba plastická operace, ale i tak se mi to velice líbilo a poznámky Scotta Twispa mě mnohokrát pobavily. Ikdyž tady píše hodně lidí o zklamání, tak já jsem spokojený s návratrem k C.D. Paynovi (aspoň na chvíli, protože jsem to přečetl za 2 dny) :)

gonzikcz
03.04.2016

Tak tohle je jednoznačně nejslabší díl série. Prostě a jednoduše tomu chybí akce. Z 90ti procent jde jen o drby a intriky kdo, kde a s kým. Osudy Tylera, Umy, Rydera, Pasca, Lillian, Marcuse (a pár dalších bezvýznamných figurek by se ještě našlo) mě teda moc nezajímaly. Navíc mi přišlo, že Tyler měl rád Veevu a ne Umu, kterou viděl jednou v životě. Plus tam byly nějaké náznaky, že Uma je pěkná potvora, takže jsem čekal nějakej šťavnatej twist a ono nic. Fakt nuda.

hanča34
23.01.2016

Sice jsem knihu přečetla, ale moje krevní skupina to není, takže knihy od C.D.Payne asi ne.

niknikita
29.11.2015

Opět vtipné, zábavné a čtivé ale ubrala bych nějaké stránky...v polovině jsem se začínala docela nudit...

Carpinus-CZ
26.10.2015

Mládí furt v hajzlu :-) Už název je super. Hodnotil bych asi stejně jako poslední 6. díl série. Pořád čtivé a vtipné, ale přeci jen už trochu zbytečně uměle nastavené. Už by to chtělo jiný námět. Pokud se dočkáme třeba 10 dílů na téma Nick Twisp, každý další už ubere z lesku a skvostu původních dílů ...

jarka7671
13.02.2015

Překvapivě - po předposledním dílu překvapivě - zábavné, i když trochu náročné na orientaci v postavách. Nick to není, ten je ostatně jen jeden, ale Scotty je důstojný pokračovatel. Po letech opakovaného čtení předchozích deníků pro mne novinkový a příjemně sentimentální výlet mezi Twispy.

kytikyti
06.11.2013

Teda, čekala jsem průsery. Pořád jsem si říkala, kdy se to konečně zvrtne a ono nic. Spíš taková sentimentalita a dívání se do minulosti. Intriky byly super, ale kde jsou ty časy, kdy se Nick převlíkal za holku.

kolodze
08.10.2013

Já bych to úplně neodsuzoval.Na první díly to sice nemá ale je to o dost lepší než předchozí díl.Ten už fakt težce zaváněl samovykrádáním ale tady byl celkem slušnej příběh a jako tečka to nebylo úplně špatné.

Milan Buršík
07.07.2013

Důstojné zakončení série, jinak asi nic víc. Obecně si myslím, že je to povedenější než šestý díl, ale pro mě prostě Mládí v hajzlu skončilo pátým dílem, kde mě bavil hlavně skvěle napsaný konec knihy.

Hodnotím teď celkovou sérii a prostě si nemůžu pomoct, musím dát plnou!

motoplanet
17.03.2013

Po sérii mládí v hajzlu, kterou miluju a která v podstatě ovlivnila i mé dospívání je tato kniha to co jsem hledal. Děj je dost podobný tomu, na co jsme od Payna zvyklí. Nicméně i tak dokázal vnořit do děje nové prvky intrikářství a rozšířit příběh o mnoho postav. V tomto díle se konečně mluví i o hrdinovi počáteční série, Nicku Twispovi. Ten zde vystupuje jako otec Scotta. Pro mě je to po drobném zklamání s Americkými Kráskami opět kniha, ke které se později znovu vrátím a u které jsem zavzpomínal na časy kdy jsem četl mládí v hajzlu od rána do večera. :)

w3s
10.02.2013

..trochu napínavé, trochu infaltivní...dočetl jsem až do konce :)

Allka
05.02.2013

Takové nostalgické ohlédnutí za úspěšnou sérií, kterou jsem milovala. Celá kniha se nese spíše v sentimentálním než vtipném duchu a první polovina se dost vleče (aby se pak druhá pro změnu hnala do cíle jak splašená kobyla). Přesto mě to docela chytlo :)

mautina7
15.01.2013

Motivy se nám trochu opakují z předchozích dílů, nicméně odpočinkové čtení je to dobré :)

N10Tikky
27.12.2012

Kdyby to byla první kniha a neznal jsem předešlé, tak bude hodnocení asi o * vyšší. Ale takhle mě napadají jen dvě slova... "nuda" a druhé je vlastně otázka... "proč?"

Linnhe
06.09.2012

Jakobych četla o něco nudnější verzi života Nicka Twispa. Místy vtipné, ale první díly u mě zatím jednoznačně vedou. Vyskutuje se tam velké množství postav, ale na začátku je vypsáno kdo je kdo, to se docela cení :-)

Tazz1
11.08.2012

Tuhle sérii jsem hltal jako náctiletý středoškolák...přemýšlím, zda si coby 30ti letý koupit tenhle pokračující díl nebo zda to už pro mě budou vyhozené peníze.