koupit eknihy

C. D. Payne

americká, 1949koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Americké kráskyNestydaté plavkyMládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřešMládí v hajzlu 1-3Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla

Autor

Humoristický spisovatel C. Douglas Payne se narodil v roce 1949 v Akronu (stát Ohio), průmyslovém městě plném továren a vlezlé zimy. Přesto vyrostl v teplém ovzduší, obklopen láskou rodičů (otec byl zedník, maminka v domácnosti) a tří sester. Po studiu na Akronské střední škole se zapsal na H... celý životopis(zdroj: ld.johanesville.net)

Komentáře (3)

Přidat komentář
Jaruš7
21. února

Klasik humoru, s potěšením zjišťuji , že přibívající léta C.D.Paynovi mladistvý elán z jeho knih nemizí a to je co říct, takže cenná hodnota - POBAVENÍ je jistotou, a to je určující proč máme ke knihám (jak řekl klasik ) intimně přátelský vztah.

BarryBlack
29.04.2016

C.D. Payne, autor kultovní série Mládí v hajzlu, natočil u příležitosti vydání již 8. dílu této série pro své české (a slovenské) fanoušky pozdrav. A zhostil se toho svým typicky "paynovským" stylem!
https://www.youtube.com/watch?v=vsIeU7wqAtg

A další:-)

https://www.youtube.com/watch?v=U6nd2tTdwdg

https://video.aktualne.cz/dvtv/cesi-jsou-stejne-ujeti-jako-ja-proto-maji-radi-moje-knihy-ri/r~7696ffee574111e7846b0025900fea04/

dzejnyka
26.04.2012

Mládí v hajzlu sa čítalo dobre, Holubí mambo detto, Americké krásky si ma rozhodne nezískali. Neviditeľný u mňa vrátil autora späť medzi obľúbených. Príjemná oddychovka vhodná na dlhšie cesty vlakom - úplne ideálna pre nedeľné popoludnie strávené v rýchliku Horehronec :-)