C. D. Payne citáty

americká, 1949

Citáty (12)

"K jídlu bylo všechno, co si člověk může při večeři Díkůvzdání přát, akorát se Maeve rozhodla pojmout nádivku v těžce gourmetským duchu. Celou ji (krůtu) důkladně prošpikovala ústřicema." (Z exkrementu bič)


"Věnovala mi jeden z těch dlouhých hodnotících pohledů, jaký ovládají výhradně baby. Doufal jsem, že jí ze mě po tý dokonalý pleti nezaskočí husina. "(Z hovna bič)


A co takhle láskyplnej vztah k svýmu jedinýmu synovi, ty kriple!


A sračky se daly do pohybu.


Člověk může dělat pořádně jen jednu věc, a pokud si ji najde, měl by se ji držet.


Chceš mít děti Desmo? Ano, ráda poskytnu vajíčko. (Neviditelný)


Jak jsem předpokládal, její tělo šlo klasifikovat pouze jako prvotřídní hřiště bohů. (Neviditelný)


Myslím, že je jednodušší být bez sexu, pokud je člověk panic a sexuální přitažlivost holek je jen teoretická. Teď ale už přesně vím, oč přicházím, a bodavá bolest je o to nesnesitelnější.


Myslím, že jsem se nenarodil na správném místě. Měl jsem se místo Ohia narodit v Česku, protože se zdá, že jsem tu populárnější víc než kdekoli jinde na světě. Zřejmě překlady mé knihy zlepšují,


Oral jsem tu známou brázdu s takovou vervou, až kohout kokrhal, krávy se vrátily domů a silo se vyprázdnilo do posledního zrníčka.


Urazili jsme dlouhou cestu a já začínám cítit stesk po domově. Obzvlášť se mi stýská po jednom člověku, jehož fotka byla na titulní straně dnešního vydání Tallahasského demokrata. Netrpělivě jsem si článek přečetla. Agentura Associated Press v něm uvádí, že Dan hraje na trombón, což jsem nevěděla. Jestlipak někdo složil nějakou skladbu pro trombón a akordeon? Jsem tak hloupá. Uvažovala jsem nad tím, na jaké hudební nástroje by měly hrát naše děti, aby doplnily rodinný hudební soubor. Musím si pořád připomínat, že je mi teprve 15. Manželství uzavřená v nízkém věku se velmi často rozpadají. Určitě vím, že Dan i já musíme ještě hodně vyspět a změnit se, než budem dost zralí na to, abysme vstoupili do manželství. Můžu jenom doufat, že můj manžel, ať je to kdokoli., bude mít mnoho z vynikajících vlastností, které obdivuji na Danovi. Rozesmutnila jsem se, myslím, že půjdu do kajuty a dám si terapeutickou chvilku na posteli s pláčem. Americké krásky


V tomhle parku jsem přišla o panenství. Pak je to posvátná půda ! (Neviditelný)