Mladík v okovech

Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou "intelektuálku" v Ukiahu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3648/mladik-v-okovech-Qhl-3648.jpg 4.3575

Mládí v hajzlu 2.

Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno, Jota

Youth in Bondage, 1993

Kniha Mladík v okovech

Myška43

Druhý díl je pro mě stejně super, jako první. Pobaví mě i po těch letech.

nikikostadinova
26.12.2018

Potěšilo. Ten kluk je prostě pošuk.

u_marketa
01.11.2018

Čím dál vtipnější nápady, čím dál drzejší hlavní postava. Už si ani nepřipadám blbě, že to čtu později než v teen věku, fakt mě to baví.

Patapuf
11.08.2018

Pokračování jedničky a myslím, že stejně zábavné.... Opět další skvělé nápady Nicka..... Občas se mu něco nepodaří, ale důležité je to nevzdávat....

elenai
20.07.2018

Pokračování životních eskapád Nicka Twispa aneb hon za ztrátou panictví pokračuje! Průšvihy v druhém dílu jsou čím dál průšvihovatější, přibylo pár ikonických postav a Sheeni je stále královnou všech prudičů. :-)

VerčaFF
28.06.2018

Pokračování stejně vtipné jako první díl, ale neřekla bych, že je lepší nebo horší. Výborná kniha do autobusu nebo čekárny, lidi absolutně nechápou, proč se tak smějete...

k-opalista
03.01.2018

Četl jsem během prváku na střední škole a v tu dobu to bylo super čtení. Dnes bych se již při čtení této knihy asi tolik nepobavil.

KlariN
29.12.2017