Mladík v okovech

Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou "intelektuálku" v Ukiahu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3648/big_mladik-v-okovech-Qhl-3648.jpg 4.3636

Mládí v hajzlu 2.

Literatura světová, Humor, Romány

Vydáno: , Jota

Youth in Bondage, 1993

Kniha Mladík v okovech

Edgar
25.12.2021

Sheeni, Sheeni a zase Sheeni opravdu netuším, proč tě Nick tak bezmezně miloval, napříč všemi díly. Ostaní postavy jsou celkem sympatické, včetně dožínkové královny a jejíma onucema, i když Jerry byl jen jeden.

vivula
27.11.2021

(+ SPOILER) Sheeni Saundersová je neskutečná kráva!

princeznaaura
12.09.2021

Si tak říkám, kde na ty nápady chodí, ale to jsou takový shody okolností, že z toho prostě průšvih vyleze. Ještě to zázemí otce nemakačenka, který je víc než méně v lihu. Sheeny, Nickovo vyvolená, která se odstěhovala do 200km vzdáleného města na studia a píše mu stále míň a míň, tak z toho vyvodí jedno. Musí ji opět vidět. "Půjčí" si babičky auto a bez dovolení a řidičáku jedou za Sheeny. A od tohoto okamžiku je to další série průšvihů. Žrala jsem to tak, že jsem to slouskla za den a ještě, že jsem měla půjčené další pokračování. Fakt dobré oddychové čtení.

Janík61
22.09.2020

Můj druhý díl a opět nezklamal, příjemně pobavil, fajn oddechové čtení.

postrach
22.05.2020

Souhlasim s komentarem od Mysky.....porad bavi a rada ctu pro pobaveni,,hlavne pred spanim.....

TajemnýSmrad
03.05.2020

Méně vtipné, než první díl, navíc nápady Nicka jsou nudnější a Sheeni je o něco divnější a protivnější...
Ale zase se člověk skoro až musel zamilovat do rozkošné Apurvy a kniha stále dokáže dobře bavit.

StarPopcorn
29.04.2020

Druhý díl a pořád je to sranda
EDIT: Přečteno potřetí

Myška43
06.03.2020

Druhý díl je pro mě stejně super, jako první. Pobaví mě i po těch letech.