m2056 m2056 komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Kniha je taková že dobře se čte ale vadilo mě zdlouhavé vyšetřovací postupy jak jsou popsané několikrát opakované co už vyšetřovací odhalilo prostě o 100 stránek méně a bylo by to zajímavější.

07.10.2023 3 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Kniha je dobrá jen dávám o hvězdu méně protože Šepot z lesa byl lepší. Kniha se dobře čte připomíná mě trochu od S.Kinga To parta děti co řeší případ v pubertě a pak dospělosti. Kniha se odehrává v Hodoníně tak nechybí ani Slovácké nářečí, dobrá reklama na město že získáte chuť se tam jet podívat. Kniha připomíná i smutné věci co postihlo Moravu velkou vodu a tornádo. Kniha je dobrá stojí za to číst.

04.10.2023 4 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Kniha je jediná co u nás od autora vyšla asi to bude nejlepší co napsal. Začátek je velmi dobrý ale prostřední části je velmi slabá jak popisuje co kdy bylo v minulosti je to zbytečné zdlouhavé čtení závěr je dobrý překvapivý zvrat. Knihu hodnotím tak na lepší průměr.

02.10.2023 3 z 5

Pan Auťák a templáři Pan Auťák a templáři Zbigniew Nienacki

Knihu jsem bral jako takovou odychovku nezklame vás dozvíte se i něco z historie Polska není to zase tolik moc že vás to bude nudit Kniha je na tu dobu 60 let minulého století napsaná velice dobře.

27.09.2023 4 z 5

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Kniha je dobře napsaná dobře jsou popsány charakter jednotlivých osob příběhu příběh je vyprávěn pomalu vláčné ale stojí za to číst.

25.09.2023 4 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Tak tohle je na mě moc složité hodně jsem se v knize ztrácel v postavách odloženo nedočteno.

24.09.2023

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Tahle Kniha od Mistra Kinga mě moc nesedla asi proto že mám u něj už moc nastaveno že má lepší knihy. Kniha je taková průměr tolik člověka nešokuje jako jiné.

24.09.2023 3 z 5

Paříž ve 20. století Paříž ve 20. století Jules Verne

Moc tomu nevěřím že je to kniha autora co napsal skvělé knihy 20.Tisic mil pod mořem. Říká se že se to našlo někde na půdě v domě kde někdy žil autor ale v domě bylo více obytných bytů tak moc nevěřím že to je jeho kniha ano někomu se hodilo to napsat že je to dílo autora protože se bude dobře prodávat. Můj názor je že kniha není moc dobrá myšlenka dobrá ale to provedení a napsání není můj šálek čaje.

24.09.2023 2 z 5

Znamení kříže Znamení kříže Chris Kuzneski

Kniha se čte dobře trochu za polovinou to trochu drhne a kniha se vleče ale konec je zase rychlý spád tak vás i kniha baví ale nějaké stránky jsou tam zbytečný ale i tak je to celkem dobrý.

Meč Boží Meč Boží Chris Kuzneski

Kniha se dobře čte je hodně akční že hlavní hrdinové vítězi ale je plná nečekaných zvratů tak udrží člověka v postřehů celou dobu čtení.

23.09.2023 4 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Dobrý čtení vám kniha přinese o některých věcech bude přemýšlel i když knihu odložite.

23.09.2023 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kniha je krásná bude člověka bavit ať je vám 5 let nebo 105 let super knižní zážitek a bude chtít další a další příběh číst.

23.09.2023 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl už má o pár stránek víc než předchozí čte se dobře kolikrát je vám hlavního hrdiny upřímně líto moc dobře napsáno s citem a láskou.

Maškaráda Maškaráda Gayle Lynds

Kniha je moc dobrá je jen škoda že u nás vyšla autorky pouze tohle určitě si zasloužila vydat u nás více knih.

22.09.2023 4 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Kniha je hodně dobrá příběh hodně zajímavý není tam hodně odbornosti jak u některých autorů Kniha vás určitě nudit nebude stojí za to číst.

22.09.2023 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kniha je dobrá i když člověk trochu tuší na pozadí lásku co přichází tak se skvěle čte bohužel série končí.

21.09.2023 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Kniha má čtivý příběh ze hlavním hrdinům držíte palce ať vše dobře dopadne i když je pro mládež dokáže dobře zabavit že čtení baví.

21.09.2023 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha se čte velmi dobře a vůbec nevadí že je pro mládež člověk se nenudí a děj je hodně zajímavý.

21.09.2023

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se dobře čte ale je tam psáno tolik zbytečné omáčky o kolo všeho že vás to přestane bavit úplně

19.09.2023 1 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Kniha mě moc nesedla nelíbilo se mě to tolik ani jak je kniha napsaná že hlavní hrdinka má v hlavě několik vizí najednou v hlavě a je to vše napsáno dohromady.

18.09.2023 2 z 5