Dřív než ji najde

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

MUSÍ NAJÍT SVÉHO OTCE DŘÍV, NEŽ ON NAJDE JI… Obyvatelé poklidného městečka Silver Bay na pobřeží New Jersey ten příběh dobře znají: jednoho nedělního večera v září roku 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru. Všichni se ale mýlí. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné zuby života v utajení. Posledních patnáct let se v rámci programu na ochranu svědků pod jménem Melanie Denisonová skrývala v malém městě v Západní Virginii – její otec totiž nebyl nikdy dopaden… Navzdory přísným pravidlům Melanie navázala vztah s mladým učitelem z místní střední školy, nyní je deset týdnů těhotná a nechce, aby se její dítě muselo schovávat jako ona. Vzepře se svým opatrovníkům a vezme věci do vlastních rukou. Melanie se vrací do Silver Bay a doufá, že dokáže to, v čem úřady selhaly: najít svého otce dřív, než on najde ji. „BRILANTNÍ.“ – JEFFERY DEAVER, AUTOR BESTSELLERU SBĚRATEL KOSTÍ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330959/driv-nez-ji-najde-1TM-330959.jpg 3.9166
Orig. název:

Before He Finds Her (2015)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Dřív než ji najde

Přidat komentář
DominaCZ
21. ledna

Se jako trocha jiných přiznám, že jsem přeskakovala, protože mne vážně nezajímalo, jak 17ctka dostala luxusní možnost být "skrytá" ( život v karavanu tomu ale moc neodpovídá žejo), a jak si toho neváží.
Ví, co dělat nesmí, přesto to dělá.
Napřesdržku.
Popisy toho táty-prodej karavánu apod. mne taky nezajímal.

Bylo to prostě cosi pubertálního - chuť ojet sousedku, ze které se vyvine náhlá nehodo-vražda...v 17-ti čekat děcko a ač nemůže nikdo z venku vidět její ksicht, přesto si ho nechat ...poté vnitřní rozervanost, poté odhaleníčko... prostě mix všeho.

A toho R. mi bylo líto.

Spoilerová zamyšlení:
Nepochopila jsem moc, o co šlo - holku měl na lodi vézt ten otec, tak jak to že ji vezl ten strýc, který byl navíc tehdy puberťákem a jeho přítelka-teta- taky? To jim jako vláda nechala dvouletý děcko, vytvořila jim identitu a nechala je "žít" v karavanu? Co jejich rodiče, kámoši, školy...?!
KONEC.

orinka3
05.12.2018

Na konec jsem nedošla. Zdá se mi to jakési bezbarvé, chaotické a vůbec mě vlastně nezajímalo, jestli se nakonec najdou anebo ne. Postavy nesympatické, prostředí podivné. Třeba bude někdo trpělivější a prokouše se až k poslední stránce.

cukrovka
03.09.2018

Knížka mě moc nezaujala, vůbec jsem se nedokázala vcítit do děje. Některé odstavce jsem i přeskakovala.

veveronka
28.07.2018

Kniha se mi osobně nelíbila.Zdála se mi zdlouhavá a nemohla jsem se začíst

Veronika33
04.07.2018

Táto kniha ma úplne pohltila, neskutočne ma bavila, presne štýl čo mám najradšej. Striedanie deja a postáv dodávalo knihe na svižnosti a pútavosti. Postavy boli sympatické. Ku knihe sa určite ešte niekedy vrátim, odporúčam.

ArwenAragorn
12.06.2018

Velmi dobrý psychologický román s dokonale propracovanými postavami. Zpočátku jsem se nějak nemohla začíst, ale postupně mě kniha chytla a už nepustila. Závěrečný zvrat byl pro mě hodně neočekávaný a o to víc působivý.

jarin58
20.05.2018

Neobvyklý příběh který stojí za přečtení a závěr dosti překvapivý.Těším se na další knihy tohoto autora.

Aaloha
07.05.2018

Průměrná kniha, která do děje nevtáhne. Někde jsem i přeskakovala odstavce.