Dřív než ji najde

MUSÍ NAJÍT SVÉHO OTCE DŘÍV, NEŽ ON NAJDE JI… Obyvatelé poklidného městečka Silver Bay na pobřeží New Jersey ten příběh dobře znají: jednoho nedělního večera v září roku 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru. Všichni se ale mýlí. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné zuby života v utajení. Posledních patnáct let se v rámci programu na ochranu svědků pod jménem Melanie Denisonová skrývala v malém městě v Západní Virginii – její otec totiž nebyl nikdy dopaden… Navzdory přísným pravidlům Melanie navázala vztah s mladým učitelem z místní střední školy, nyní je deset týdnů těhotná a nechce, aby se její dítě muselo schovávat jako ona. Vzepře se svým opatrovníkům a vezme věci do vlastních rukou. Melanie se vrací do Silver Bay a doufá, že dokáže to, v čem úřady selhaly: najít svého otce dřív, než on najde ji. „BRILANTNÍ.“ – JEFFERY DEAVER, AUTOR BESTSELLERU SBĚRATEL KOSTÍ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330959/driv-nez-ji-najde-1TM-330959.jpg 3.9166

Before He Finds Her (2015)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

Kniha Dřív než ji najde

DominaCZ

Se jako trocha jiných přiznám, že jsem přeskakovala, protože mne vážně nezajímalo, jak 17ctka dostala luxusní možnost být "skrytá" ( život v karavanu tomu ale moc neodpovídá žejo), a jak si toho neváží.
Ví, co dělat nesmí, přesto to dělá.
Napřesdržku.
Popisy toho táty-prodej karavánu apod. mne taky nezajímal.

Bylo to prostě cosi pubertálního - chuť ojet sousedku, ze které se vyvine náhlá nehodo-vražda...v 17-ti čekat děcko a ač nemůže nikdo z venku vidět její ksicht, přesto si ho nechat ...poté vnitřní rozervanost, poté odhaleníčko... prostě mix všeho.

A toho R. mi bylo líto.

Spoilerová zamyšlení:
Nepochopila jsem moc, o co šlo - holku měl na lodi vézt ten otec, tak jak to že ji vezl ten strýc, který byl navíc tehdy puberťákem a jeho přítelka-teta- taky? To jim jako vláda nechala dvouletý děcko, vytvořila jim identitu a nechala je "žít" v karavanu? Co jejich rodiče, kámoši, školy...?!
KONEC.

orinka3
05.12.2018

Na konec jsem nedošla. Zdá se mi to jakési bezbarvé, chaotické a vůbec mě vlastně nezajímalo, jestli se nakonec najdou anebo ne. Postavy nesympatické, prostředí podivné. Třeba bude někdo trpělivější a prokouše se až k poslední stránce.

cukrovka
03.09.2018

Knížka mě moc nezaujala, vůbec jsem se nedokázala vcítit do děje. Některé odstavce jsem i přeskakovala.

veveronka
28.07.2018

Kniha se mi osobně nelíbila.Zdála se mi zdlouhavá a nemohla jsem se začíst

Veronika33
04.07.2018

Táto kniha ma úplne pohltila, neskutočne ma bavila, presne štýl čo mám najradšej. Striedanie deja a postáv dodávalo knihe na svižnosti a pútavosti. Postavy boli sympatické. Ku knihe sa určite ešte niekedy vrátim, odporúčam.

ArwenAragorn
12.06.2018

Velmi dobrý psychologický román s dokonale propracovanými postavami. Zpočátku jsem se nějak nemohla začíst, ale postupně mě kniha chytla a už nepustila. Závěrečný zvrat byl pro mě hodně neočekávaný a o to víc působivý.

jarin58
20.05.2018

Neobvyklý příběh který stojí za přečtení a závěr dosti překvapivý.Těším se na další knihy tohoto autora.

Aaloha
07.05.2018

Průměrná kniha, která do děje nevtáhne. Někde jsem i přeskakovala odstavce.