m2056 m2056 komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Po přečtení téhle knihy si myslím že autor už nemá co psát a tak se snaží nějak příběh naplnit různé teorie ale nějak se mu to nepovedlo.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Špatný to není Kniha má pěkný příběh nezklame.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Kniha se dobře čte není nějak složité popsáno technika a podobný věci příběh je o několika lidech tak se v něm nejde ztratit určitě stojí za přečtení.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tak tohle nemá chybu lepší než film nejdříve číst a pak až film dobře popsán Vatikán čte se moc dobře.

01.09.2023

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Moje první kniha od autora co jsem četl přečtené za dva dny nemohl jsem toho nechat.

01.09.2023

Inferno Inferno Dan Brown

Zklamání čekal jsem od knihy více předešlé knihy o moc lepší.

Tři rudí muži Tři rudí muži Paul Féval

Kniha vypráví příběh třech bratrů kteří jsou odsouzení a přitom nic se tak nestalo. Ale příběh je nutnost si přečíst je napsáno velice dobře.

Slovo proměny Slovo proměny Květa Sokolovská

Tuhle knihu jsem zkoušel číst třikrát a vždy odložil asi nebylo vhodné prostředí nemocnice,letní dovolená,vánoce, až jsem byl o mnoho let starší probíral se v knihovně co číst tak jsem opět po knize sáhl a nelituji moc příjemné čtení o první lásce doporučuji.

01.09.2023 4 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

No moc mě to.nebavilo je to takový slepenec příběhu.

Pekelný advent Pekelný advent Jan Sviták

Druhý díl je lepší než první člověk se při čtení nenudí a někdy ho i Čerti překvapí.

Obhájce Obhájce Victor Methos

Je to dobře napsáno čte se dobře kniha je dobrá ale v hlavě vám dlouho nezůstane ale stojí za to si to přečíst.

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Super Super zajímavé od začátku až do konce.

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Super kniha jen mě vadí trochu ty otevřené dveře na konci knihy že může vzniknout další kniha. Jinak je kniha velmi dobrá dobře se čte.

Strážce modrého tunelu III. Strážce modrého tunelu III. Josef Špidla

Poslední díl serie člověk už zná postavy a jsou mu blízké tak jako rodina tak čtete dál a čeká a tušíte jaj příběh dopadne třetí kniha mohla mít méně stran ale i tak se dobře čte.

Strážce modrého tunelu II. Strážce modrého tunelu II. Josef Špidla

Pokračování hodně osobních příběhu lidí stojí to za to si to přečíst je to síla.

Strážce modrého tunelu I. Strážce modrého tunelu I. Josef Špidla

Příběh je hodně osobní a silný dobrý čtení.

Mělké sibiřské hroby Mělké sibiřské hroby Michael Krupa

Moc dobrá kniha čte se dobře bohužel taková byla doba a je potřeba lidem to připomínat ať nezapomene co se kolikrát dělo normálním lidem.

01.09.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Příběh mezi světem lidí a hraček líbilo i když je to více pro děti myšleno čte se dobře.

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Tak tohle mě bavilo číst čte se dobře jen příběh nekončí jednou knihou.

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Čte se kniha dobře nezklame ale není to nic zvláštního.