Slovo proměny

Příběh čtrnáctiletého chlapce, který je nucen trávit prázdniny na chatě s rodiči a malou sestrou, vybojovává si místo mezi místními chlapci a prožívá první nesmělou lásku...

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174541/slovo-promeny-174541.jpg 4.634

Kniha Slovo proměny

plamínek21

Mutabor - a z Kamýku nad Vltavou je prázdninový Klenov.
Mutabor - a z grázlíka Vildy je rozněžnělý, zamilovaný chlapec.
Doslova kouzelně a vřele napsaný prázdninový příběh mi jako puberťačce učaroval od první stránky a vůbec se nestydím napsat, že ke knížce se vracím dodnes :-)

kristykristy
19.07.2019

Krásný letní příběh o první lásce, o přírodě. Neotřele popsaný příběh první lásky.

FilDaV
16.06.2019

Básničku si pamatujeme stále nazpaměť, byť je to už léta, co jsme prolistovali zatuchlé stránky původního (a možná i jediného) vydání. Nádherná kniha o letní (a taky první) lásce Vildy, která nás už, když nám ji maminka čítávala chytla pevně za srdce a přidržel ji tam konec, u kterého jsme i po třetím přečtení uronili slzy!

magdalena0650
09.03.2019

"Znám slovo proměny, je slovem kouzelným, jestli chceš, tak já se pro Tebe proměním"... pamatuji si to, i když jsem knížku četla na základní škole, což bylo v minulém století.

gordon13
04.11.2017

Dokonalá kniha mého dospívání, přečteno snad 20x...

Nicki
29.09.2017

Knihu jsem četla na doporučení a jsem za to jedině ráda. Krásný a jemný příběh a příjemnou atmosférou.

juannita
01.08.2017

Moc hezky napsaná knížka, opět dárek od našich :). ke kterému se občas vracím i coby dááávno dospělá (s duší částečně dětskou) a vždy mě pobaví a uklidní... Je to půvabné prázdninové čtení.

moničina
09.04.2017

Odporučila mi ju spolužiačka na základke a hneď som si ju zamilovala. Škoda, že dnešné knihy pre mládež už nemajú takúto atmosféru.