M100 M100 komentáře u knih

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

Hezky napsaná kniha. Ukazuje, že nikdy člověk nemá ztrácet naději a víru. Hned jsem předala knížku dceři k přečtení.

20.10.2018 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha mě mile překvapila. Nějaké části byli sice trošku těžší a zdlouhavé, ale příběh pěkný a hodně myšlenek..

13.09.2018 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Obal mě zaujal, ale podle mě také zbytečně potahované. Něco jsem přeskakovala. Čekala jsem víc.

27.07.2018 2 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Napínavé až do konce...

17.06.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečteno jednim dechem. Nemohla jsem se odlepit. Napínavé.

19.05.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Líbil se mi námět knihy. Příběh byl napínavý a konec mě překvapil.

27.03.2018 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Velmi smutný příběh. Kniha mě zasáhla. Doporučuji.

26.03.2018 4 z 5

Volejme do nebes prosím a děkuji Volejme do nebes prosím a děkuji Aurelie Roubalová

Kniha se čte lehce, s dobrou náladou, v pohodě.. Prostě autorky do toho daly srdce a jde z knihy cítit nádherná energie. I když skoro vše bylo pro mě známé - teorie-v praxi - stále pokulhává a učím se to používat tak to určitě doporučím k přečtení. Kniha me pohladila po duši. Na konci knihy mi i udělal radost soupis doporučené literatury.

11.03.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Kniha vás vtáhne do děje. Je svižná a napínavá. Audra si prošla v životě hodně a tak je silná a dobrá, že to nevzdává. Prostě
láska matky k dítěti je silnější než cokoliv ostatní.

10.02.2018 4 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Dalsi krasne napsana kniha od Lorny Byrneove.Pri cteni citite andely z kazde stranky.Nadhera.Dekuji za ni.

30.12.2017 5 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Odpočinková knížka, příběh pěkný, smutný, ale ukazuje co vše je člověk schopen vydržet, když má pro koho a nevzdává se.

08.10.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na knihu jsem se těšila,ale pro me zklamání.Čekala jsem víc...škoda.

12.09.2017 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četla společně s dcerou a obě nás zaujala, zasáhla, pobavila, poučila,..každá jsme si z této knihy něco odnesly.

11.09.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napínavá od začátku,ale pak přerušeno a psáno o minulosti....ale jinak fajn čteni.I když Písečný muž byl lepší.

10.09.2017 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Prvni kniha od autorů.Zacatek me chytl velmi,ale pak se to nejak zdlouhave tahlo az jsem si rikala,ze knihu odlozim.Ale vydrzela jsem a konec se cetl zase dobre.

19.08.2017 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Kniha, která vám změní pohled na život.

27.07.2017 5 z 5

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Krásně psané klasické pohádky. Moc ráda jsem ji četla dětem před spaním. Měly ji moc rádi.

26.07.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě chytla hned od začátku. Super další kniha od J. Moyesové. Už se těším na další.

17.04.2017 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Na začátku jsem se nějak nemohla začíst, ale potom jsem ji nemohla odložit. Okouzlila mě vesnička a její obyvatelé a hned bych se stěhovala :-) Nyní čtu další knihu od této autorky a užívám si další příběh z Three Pines.

14.02.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha se mi četla pěkně, velmi nádherný příběh. Doporučuji.

17.11.2016 5 z 5