luzajickova luzajickova komentáře u knih

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Vi a Penelope jsou prostě skvělá dvojka jak dokáží napsat tolik krásných příběhů opravdu před nimi smekám protože žádnou knihu bych nedokáza sepsat/vymyslet natož něco tak krásného jako mají tyto dvě autorky. Teď k příběhu.. Ze začátku jsem si myslela že Carter bude děvkař jako každý hrdina co je nazýván PLAYBOY či BAD BOY tu sice byl děvkař ale to než poznal Kendall čímž vlastně příběh začíná takže děvkař patří do minulosti.. Příběh mě moc bavil chvílemi byl i vtipný. Carter mě překvapil tím jak se zachoval ke starším lidém a hlavně také jak vydržel dlouho nespat s Kendall to se mi na tom líbilo. Ne vše je o sexu :D Carter to dokázal tím jak to zvládl. Nejvíc mě dostal jeden ze staříků který ukradl Carterovi uniformu Pilota a promenádoval se v ní :D. Kendall byla hodně odvážná ale měla před sebou těžké rozhodnutí Láska nebo Peníze. Já bych byla pro lásku ale co si vybrala Kendall se dozvíte v příběhu takže doporučuji přečíst je to opět skvělý příběh. Ani jedna hlavní postava mi nelezla na nervyy! Ba naopak. To se často nestává tak jen takové menší plus.

02.09.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tahle kniha mě naprosto odrovnala! To se mi dlouho nestalo.. Konečně nějaká kniha co sem četla a řeší se tam panická porucha jelikož mám něco podobného a občas sem se v něčem i viděla takže dokážu pochopit jak těžké to muselo být až teda na Agorafobii tou netrpím.. Penelope a Ví jsou skvělý team samé skvělé knihy moc mě baví.. No a teď rovnou k příběhu.. Ze začátku jsem si myslela že Luka je kluk a pak si uvědomila že je to dívka samozřejmě :D (moje chyba)... Strašně se mi líbilo že si ty dva posílali dopisy bylo to milé... Griff byl skvělý snažil se Luce pomoct jak jen mohl strašně mě to dojímalo hlavně ten konec u toho mě ukápla i slza asi sem až moc cíťa no co už... Luka a ta její porucha ze začátku to nešlo ale pak to zvládla na jedničku a to jen díky panu Doktoru který mi chvílemi připadal že je její otec než doktor a samozřejmě nesmíme zapomínat také to zvládla díky Griffovi byl její opora,spřízněná duše a také kamarád co při ní stál...

10.01.2021 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Od Zapaty je to moje první kniha co sem četla a vůbec mě nezklamala byla skvělá ♥
Ještě se chystám na Kultiho tak doufám že ani ta nezklame a bude stejně perfektní jako tato :D
Hlavní co mě na knize zaujalo byla obálka opravdu se moc povedla a je lákavá oproti originálu :)
Saša achh ten byl tak užasný a Gaby a ta její upřímnost no prostě bomba :D
Hlavně jak se Gaby seznámila se Sašou z toho sem opravdu nemohla to bylo tak skvělý a vtipný že sem si to musela přečíst snad 5x jak moc se mi ta scéna líbila byla fakt skvělá :D♥ Eli,Mason,Gordo - hlavně Mason jak jí stále říkal že je to jeho nevěstaa to mě bavilo hlavně to jejich škadlení teda spíš jak Mason škádlil Gaby no není na té knize co bych snad vytkla je to skvělá knížka i když je pravda že mi občas vadilo jak mluvili tak přímo a nevhodně či jak to popsat + mě trochu štvalo že si musel jeden tým oholit hlavu ._. co to je sakra za blbý nápad :D
Carter,Isaiah,Julian,Miles - Saši kapela taky skvělý kluci až na chvili Julian se choval jak idiot. Ale Jakože Brandon? Takový kretén neskutečný ale Gaby mu to skvělě nandala :D
Knihu jsem opravdu hltala až tak že se mi od ní nechtělo odcházet a strašně mě mrzí že už sem ji dočetla ale na druhou stranu mám ještě spousta knih ke čtení takže mi to tak moc nevadí :D
ALE POPRAVDĚ OPRAVDU BYCH NECHTĚLA JÁ OSOBNĚ BYDLET 3 MĚSÍCE V AUTOBUSE S 10 KLUKY TO JE PROSTĚ MOC :D

12.11.2020

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

No já nemám slov ale přeci jen něco napíšu..
Naprosto mě tahle kniha dostala takovéhle styly příběhů naprosto miluju.. Oak a Vaghn naprosto úžasný milovala sem jak do sebe sem tam rejpali to chybět prostě nemohlo.♥♥
Vaghn EX neboli W je strašný kretén absolutně sem ho od začátku neměla ráda stejně jako Paisley..... Vaughn a Paisley jak to zvládali se svýma bratrama prostě nádhera.. milovala sem to ♥ Ty a D užasní strážci a hlavně Ty a Paisley už od začátku jsem chtěla aby byli spoluu..♥ Luke jako kamarád? Ha ha falešný parchant který jen Oaka využival od začátku se mi nelíbil.. Oaka otec no ehmm nemám slov příšerný otec a Oaka matka noo mě překvapila jak se zachovala... Strašně mě štve že už sem to dočetla a teď nevím co číst dál jelikož od téhle knihy se prostě nemůžunijak odpoutat..♥
Za mě je to 100% 5 hvězdiček od knihy jsem se absolutně nemohla odtrhnout i když jsem muselo moc mi to nešlo :D

26.09.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Tahle kniha byla prostě perfektní
Noah a Heather moc se mi spolu zamlouvali ♥
Noah a to jak se opravdu snažil vydržet a nedávat najevo city..
Heather byla opravdu odvážná a říkala vše na rovinu což každý člověk nedokáže a je opravdu málo takových co to zvládnou.. a hlavně to jak byla praštěná se mi na tom hrozně líbilo..
Knížka se četla opravdu rychle jednoduše a hlavně co na knihách miluju byla i vtipná nemám asi ani co podotknout hlavní hrdinové mě nijak extra neštvali což se moc u knih nevidí..
Každý má svůj vkus ale za mě je to tentokrát 5 hvězdiček :)

03.07.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha mě zaujala♥
Né tolik jako 1 a 2 díl
Popravdě sem Deana neměla ráda.. ale tady sem ho konečně pochopila a zamilovala si ho♥♥
Allie zlatíčko sice občas dračice ale jinak zlatíčko♥
Sean ach jo jak se k All zachoval to bylo vážně hnusné...
Sem tam vtípek :D hlavně scénka s Willsonem Deanem a Allie :DD
Četla sem delší dobu ale to bylo protože sem neměla čas nebo náladu na čtení..
Doporučuji přečíst celou serii :)

29.10.2019 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

No tak, z této autorky jsem naprosto odvařená. Nádherný a velice zajímavý příběh. Nenašla jsem snad žádnou chybičku, a pokud ano, tak to byly jen maličkosti. Autorka to udělala dost originálně, protože všechny skladby, co v knize zazněly, nejsou převzaté od známých kapel, ale jsou přímo vymyšlené a napsané speciálně pro příběh. Na konci jsou ukázané kresby talentů, co písně složili a napsali, na Spotify si můžete hudbu poslechnout. No, jsem prostě nadšená.

Julian, to byl takové zlatíčko, že si hned získal mé srdce. Zaujal mě ihned, a to, že jsem na něj ani jednou nenadávala, jsou plusové body. To samé Riley, sem si velice oblíbila. Byla tam mezi nimi obrovská chemie a jiskření, bylo to tak, že sem to i já pocítila, a to sem jen četla.

Těším se na autorky další díla, moc se mi líbí její styl psaní, sedl mi ihned, a hltala jsem každý doušek příběhu. Nemohla jsem přestat, jak moc mě to dostalo. Koukala sem, že je to série, a jako pokračování bude příběh o Gillian a další kniha o Ally, kamarádce Riley, která tam moc nebyla, ale byla oporou pro Riley, jak jen mohla. To samé Riley pro Ally. Sem zvědavá, jak se bude vyvíjet příběh o Ethanovi a jedné dívce, která se již objevila v tomto příběhu. Ne, nebudu nic prozrazovat, jistě je na co se těšit.

Tak mi to nedalo a nakonec sem napsala do nakladatelství. Tam mi potvrdili, že další díl této série se chystá na příští rok. Bude to díl o Gillian ale na mužskou postavu se nechte překvapit, tu prozrazovat nebudu.

25.09.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tento příběh byl pro mě osvěžující, moc sem si ho užila. Cruz byl úžasný, jak se choval k Tennessee, ale kdo si mě nejvíc získal, byl Bear. To je tak úžasný mladý kluk, jehož chování a to, jak držel s Tennessee, mě dostávalo, bylo to tak nádherné a láskyplné pouto. Kdo mě ale nejvíc vytáčel, byla Tennessee rodina - matka, sestra, naprostí sobci a hysterky. To jejich chování k vlastní dceři/sestře bylo hnusné a někdy až přes čáru. Ano, pomohli jí dřív, ale to neznamená, že se k ní bude vlastní rodina chovat jako ke kusu hadru a dělat si z ní služku. Udělej tohle a tamto. PROSTĚ NE! Cruz se nesnažil Tennesse změnit doslova, snažil se jí pomoct, aby zapadla, a lidi jí měli rádi, a to bylo moc krásné gesto, Nessy to nakonec pochopila. Škoda, že toho o té lodi nebylo moc psaného, ale to nevadí, je to jen takový malý detail. Tennessee a ty její opravené sprosté slova, prostě sranda, moc mě to bavilo. U Roba jsem si myslela, že to bude pěkný hajzlík. No, tedy v minulosti byl, ale očividně život ho naučil své a poučil se, i když to ze začátku nevypadalo moc pozitivně. Kdyby byl konec trochu delší, vůbec bych se nezlobila.

30.08.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Upřímně nemám co vytknout, tento příběh patří mezi další úžasné příběhy a dojáky, samozřejmě se příběh neobešel bez slz, ale to bude možná tím, že sem citlivka. Leo se zachoval podle mě dost dobře a spravedlivě, i když tím nechtíc ublížil někomu. Musím uznat že nejlepší bylo asi seznámení Lea a Felicity, z toho sem nemohla a těšila se nejvíc na tuto scénu, jelikož byla zmíněna v anotaci, čímž mě kniha zaujala a už sem jen čekala než vyjde a budu si jí moci přečíst. Mezi Felicity a Leem byla od začátku upřímnost, což je podle mého v každém vztahu to nejdůležitější a samozřejmě ještě důvěra, kterou si k sobě vybudovali. Leo nad žádnou otázkou nezalhal, opravdu vše Felicity řekl na rovinu a tak to má být. Tedy uznávám, že sem si nad Felicity příjmením lámala jazyk, pro mě trošku těžší vyslovit, ale to je jen prkotina a maličkost. Líbil by se mi příběh o bratranci Lea Sigovi, zajímalo by mě, zda si i přes to všechno, čím si musel projít, našel nějakou lásku nebo ne.

29.12.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Příběh byl krásný, i když předvídatelný, přesto se mi příběh moc líbil – žena, co si myslela, že se nedokáže zamilovat a muž, který si myslel, že si lásku nezaslouží. Célian, trochu neobvyklé jméno, ale přesto moc krásné, muž co si mě nakonec získal, sice parchant, ale srdce měl, i když si myslel, že žádné neměl. Jude mě hned padla do oka, měla srdce ze zlata, o tatínka se starala báječně, s velkou láskou a oporou. Mimochodem Jude taťka byl skvělý otec, moc jsem si ho oblíbila, narozdíl od Celiána rodiču, kteří byli dost mimo. Lily byla psycho, to co tam předváděla opravdu nemělo hranice, děsně mě štvala, a také neměla žádnou sebeúctu a myslela si, že jí vše patří, no jednoduše namyšlená a naivní pipina. Phoenix byl super, padl mi do oka skoro ihned i přes to vše co si prožil, hodně ho to poznamenalo, ale on se z toho dostal. Moc se mi líbil nápad autorky s těma botama aneb nálady podle barev, super nápad, trochu bych řekla, že to ten děj oživilo, u žádné autorky sem na toto ještě nenarazila, takže original nápad, tedy pokud někde jinde nebyl již použit.

27.11.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Ach... ta Whitney, mě snad nepřestane bavit, každý její příběh zbožňuji, i když si někdo muže myslet že je to slabší příběh, pro mě není a to jsem celkem naročná na to co čtu a to jsem přečetla všechny knihy od autorky co u nás vyšli, což mě mrzí, ale máme spousty příběhu ještě před sebou! Teď jen počkat až se přeloží samozřejmě. I když menší zmatek byl, jelikož sem se ze začátku do toho tak zamotala a slova TEHDY A DNES přehlédla, ale potom mi to došlo, a nakonec sem si všimla že tam tyto slova již napsaná jsou a já sem jen slepá a nevšimla si jich. Jinak se mi upřímně příběh líbil, hltala jsem každý kousíček příběhu a zamilovala se do Haydena, i když to byl zmetek, moje srdce si získal skoro hned, i když upřímně nechtěla bych být Haydena poradce, jako byl Lawrence, kterého mi bylo chvílemi opravdu líto, za to co Hayden dělá za průsery, no bylo by mi trapně a fakt bych to nechtěla řešit. Penelopa a ty její vztahy nevztahy, ach jaj, nevím no, byla mladá a naivní, trochu víc, hlavně mě nejvíc iritovala s těmi omluvami když byla se Simonem a na Haydena kašlala, což mi ho bylo líto a skřípala jsem nad tím zubami, ale jinak ty popichovačky a smsky s Haydenem (přečteno nepřečteno) mě bavili. Nevím co si myslet o bratrovi Pen, nepřišel mi moc jako pravý bratr, když jí nechal Haydenovi ¨Na krku¨ se slovy "seznam co je potřeba a starej se", no nevím toto se mi uplně nelíbilo, ani se moc nestaral, jen sem tam nějaký krátký hovor nebo sms, nic víc, sobec, tedy nakonec sem trochu změnila názor.

27.11.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Izzy byla skvělá v tom, jak se snažila přehlížet vše ohledně Willa, až to nakonec nedávala, ale držela se opravdu dlouho. Příjezd Colea byl v něčem dobrý, každopádně se mi moc nezamlouval důvod proč přijel. Jsem ráda, že se tam občas mihla Lena a Ryan, přesto že to bylo málo, tak to stačilo. Will se choval občas divně a mátl Izzy, ikdyž to nebylo záměrně. Ze začátku jsem si myslela, že bude Willova máma mrcha, ale nakonec mě mile překvapila. Marissa mi tam v jednu chvíli vadila, ale pak zas nevadila, nevím co si o ní myslet a nemám na ni pořádně názor. Myslela jsem si, že mě příběh o snowboardingu bavit nebude, nakonec mě to hodně chytlo a nemohla jsem přestat číst. Příběh byl fajnový, ikdyž mi ten konec přišel trochu moc urychlený, vůbec bych se nezlobila, kdyby byla kniha o pár stránek delší. Kdo vyhrál srdce Izzy? To se dozvíte v příběhu který mohu doporučit jako milou oddechovku.

05.09.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Hned ze začátku musím napsat že mi na té knize něco chybělo nevím přesně co ale něco mi tam nesedělo jako u ostatních příběhů co autorka napsala... Andrew se mi líbil od začátku i když se mi kolikrát jeho chování nelíbilo které měl k Aubrey.. Příběh se mi četl opravdu krásně jen pro mě bylo téžké číst Andrewa minulost o tom co se tam stalo je to někde skoro u konce knihy.. Když se Aubrey ptala co znamenají písmena E.H. věděla jsem hned o co jde a kdo je to upřímně sem ale nečekala že se něco stalo. To mě opravdu dostalo bylo to hodně smutné i emočně náročné.. No a teď přejdu k té lepší stránce.. mám ráda když se hlavní postavy pošťuchují no víte jak to myslím a to tam občas i bylo.. Vztah Andrewa a Aubrey byl krásný i když jí hodně ublížil vzala ho zpátky jako je to u happyendu dané.. Avu a Kevina jsem upřímně neměla v lásce nejvíc ublížili Andrewovi a zníčili mu život dokud nepotkal Aubrey. Aubrey rodiče no tak ti mi třeba vůbec nesedli jelikož mysleli jen na sebe a na Aubrey totálně víte co.. Jessika no tak ta se stále snažila svést Andrewa HA! stejně neuspěla jak jinak ale bylo to celkem vtipné jak se snažila marně. Nevím co bych k tomu více dopsala... už tak je to dlouhé a stejně to nikdo nebude chtít číst :D.

04.08.2021 4 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Kniha mě opravdu nadchla a přirostla k srdci stejně jako první díl.. proto mám v plánu pořídit i v papírové verzi.. Tato kniha byla oproti první smutná i když se tam našli scény u kterých jsem opravdu nemohla :D (např. postelová scéna a ty Scarlet myšlenky kdyby jí jen slyšel Bridg:DD) Musím napsat že vztah mezi Scarlet a Bridgem se mi líbil tento pár mi přirostl k srdíčku mám je moc ráda.. Jen mě mrzí a je mi líto jak Bridge tak i Scarlet a to tím jakými hroznými věcmi si museli projít.. opravdu to neměl lehké ani jeden a u některých scén když přišla na scénu rodina Scarlet se mi dělalo zle co se stalo se ale dozvíte v příběhu)). Když jsem četla anotaci tak jsem si myslela že Scarlet bude třeba nějaká slavná herečka nebo tak něco ale tohle jsem rozhodně nečekala. Ještě teď mě z toho mrazí. Byla jsem ráda že se tam alespoň na malou chvilku objevil Hartley a Corey ten pár zbožňuji.. Myslela jsem si že Andy bude hajzlík ale překvapil mile samozřejmě. A abych nezapomněla zlatíčko Lucy jak opravdu dodržovala vše jak měla a nekňourala. Nevím co víc napsat tak asi jen to že 3 díl nejspíše vynechám ale moc se těším na 4 díl.♥♥

12.07.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Naprosto miluju Elle a její příběhy totéž její styl psaní..
Trochu ale jen malinko mi občas vadilo jak se Maggie chovala ale to bylo nejspíš že v jiných knihách nejsou holky tak drsné a také tím že ona byla ta drsná a zakazovala si vztahy a vše kolem toho za to Ben jí chtěl a toužil po ní taky jí získal a jak si ji získal bylo tak roomantické... Ale zase musím napsat že Maggie a to její chování chápu matka ji nechala a zdrhla a v podstatě celý život byla Maggie v domově pro děti a celý svůj život dřela vydělávala si na školné a do toho chodila pomáhat postiženým dětem.. Bena Maminka? Ta sice byla jen chvíli ale byla skvělá strašně moc hodná ve všem sem souhlasila a Bena Fotr? To asi raději komentovat nebudu prostě ve zkratce Hajzl co mu šlo o peníze.. A konec knihy? Přišlo mi to krátké čekala sem lepší konec ale tak furt lepší než nic.. I tak bohužel musím dát 4 hvězdy a to za ten konec.

05.01.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Tahle kniha je snad zatím nejlepší od této autorky.. Naprosto sem se do ní zamilovala. Určitě bych uvítala víc takových knih od této autorky a hlavně se mi líbí její styl psaní jak v knížce sem tam byla minulost prostě krásně napsané jsem naprosto spokojená... nelze se odtrhnout od knihy teda alespoň můj případ hold miluji romantické knihy ♥
Carter a Ari? Nejlepší kamarádi už od školy skvělý příběh moc se mi líbil občas sem tam vtipné hlášky a ten konec? Ukápla slza.
Carter je prostě boží hlavně to co pro Ari dělal a všímal si maličkostí to samé Ari.. chápu proč Carter udělal to co udělal na tom letišti i když mě to mrzelo ale tak co nějaká zápletka prostě být musí :) Ari maminka byla skvělá.. Josh a Nicole tam sem to nečekala ale sem vlastně ráda.. hlavně si očividně rozumí což je důležité. takže za mě tentokrát 5 hvězdiček na této knize nemám opravdu co vytknout :)

04.01.2021 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

TUHLE KNIHU JSEM SI PROSTĚ NEMOHLA NEZAMILOVAT!!
Tahle kniha mě popravdě dostala z krize čtení
Daxton a ta jeho láska k Emme ♥
Kailyn byla také naprosto užasná ♥
Linda se mi už od začátku nelíbila a teď už vím proč..
Tuhle knižku jsem si opravdu strašně moc zamilovala...
Četla se lehce krásně a celkem i rychle prostě taková jednohubka skvělý ZA MĚ URČITĚ DOPORUČUJI
Těším se na další knihy od autorky ♥
Doufám že bude další kniha co nejdříve ♥

29.06.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

J.D.HAWKINS Je talentovaný spisovatel ♥
Moc se mi líbí jeho styl psaní ráda si přečtu jeho knihy...
Někdy se znovu určitě k této knize a k ostatním ráda vrátím :)
Owen a Margo skvělí kamarádi až je z toho láska♥
Popravdě Margo sem si oblíbila stejně jako Owena prostě zlatíčka♥
♥Louise♥Manny♥Mia♥Tom♥
Nevím proč ale Owena tátu sem prostě v oblibě neměla..(i když se tam moc nevyskytoval)
Brad se choval jako kretén nepřítel číslo jedna ._.
Oddechovka doporučuji četla se velice rychle :)

07.02.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Elle Kennedy patří mezi mé oblíbené♥ ale popravdě k téhle sérii sem se dokopávala dlouho nevím nějak mě to nelákalo jenže to sem si nečetla ani anotaci jak mile se řeklo Papírová Princezna tak sem odmítla číst ale jak mile sem si přečetla ANOTACI strašně mě to zaujalo a vůbec nelituju že sem jí četla :) je skvělá těším se až si přečtu další díl..
♥Ella♥Reed♥Easton♥Val♥Callum♥Sawyer♥Seb♥
Ze začátku jsem fakt nebyla nadšená že se tak k Elle kluci chovají ale tak co zápletka být musí.. Eastna sem si strašně oblíbila choval se k Elle jako opravdový brácha♥ Reed ten mě chvilkama štval ale pak sem si ho strašně oblíbila Dvojčaata byli také fajn Callum se choval strašně mile a nejstarší syn (Gideon) ten se mi moc ze začátku nezamlouval ale tak nějak sem si na něho pak už zvykla..
Brooke ta se chovala strašně bestie jedna z prominutím... a Dina totéž..
Doporučuji přečíst jako oddechovka je to strašně fajn))

22.01.2020 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Luciana sem si zamilovala hned, docela aj chápu proč se tak choval, i když to po boku Emm neměl snadné, protože ona byla úžasná, uměla se vcítit do druhého, a také věděla co ten druhý chce nebo si myslí, jelikož byla herečka. Luciana babička byla moc milá a hodná žena, která Emmu přijala s otevřenou náručí, i když se v příběhu vyskytovala málokdy, i tak sem si ji zamilovala. Líbilo se mi, že nebyla namyšlená, jak některé bohaté paničky, uměla s každým komunikovat klidně a vstřícně. Lucian dělal vše možné jen aby se rozptýlil a zabavil a nemyslel na to o co přišel a proč o to přišel. Emma byla od začátku milá, hodná, i přes to čím si procházela se usmívala, to se mi na ní moc líbilo. Také se mi líbilo a byla sem ráda že se tam objevili Delila a Macon, alespoň na chvíli – Jejích příběh je již přeložen a jmenuje se DRAHÝ NEPŘÍTEL, kdo nečetl, velice doporučuji, je to stejně úžasný příběh jako je tento. Emma Luciana změnila, né doslova, ale bylo vidět, že s ní byl spokojený, bylo mu s ní příjemně, smál se s ní, bavil, a také se do ní tím pádem zamiloval, ale to je asi všem už jasné. Navzájem se uzdravili.

29.12.2022 5 z 5