LucySmile LucySmile komentáře u knih

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Celkem fajn čtení, ale v sérii byly i lepší kousky. DJ jsem měla ráda, Lianne už tolik ne. Problém, který DJ řešil, bych nepřála nikomu a jsem ráda, jak to dopadlo. Na konci jsem se trochu nudila.

12.01.2023 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Krásné počteníčko během Vánoc. Předvídatelné, ale proč ne na odlehčení. Všechny povídky byly povedené a úsměvné :)

21.12.2022 5 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Krásný příběh, ale na mě konec moc urychlený a mrzí mě, že jsem nedozvěděla, co se stalo s ostatními postavami. Odile má nádhernou duši a ostatní postavy jsou také velmi sympatické. Zajímavý pohled do života lidí v Paříži za 2. sv. v. Určitě doporučuji :)

15.12.2022 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Podcast Opravdové zločiny mám moc ráda a tato kniha byla skvělá jednohubka. Osobně upřednostňuji spíše, když to vypráví holky, ale to je věc názoru.

27.11.2022 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Četla jsem všechny knihy z této série a myslím, že tato se mi líbila nejméně. Přišlo mi to až moc sluníčkový a nereálný. Kyland byl až moc obětavý a Tenleigh až moc dokonalá.

01.11.2022 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Knihu jsem začala číst kvůli čtenářské výzvě a celkem mě překvapila. Je to takový jednodušší příběh, ale čekala jsem to víc kýčovité. Spíše mi to přišlo jako příjemná oddychovka, ale znovu bych si ji nepřečetla.

21.10.2022 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Dobrý ale s hororem to nemělo nic společného. Knihy od autorky mám ráda, ale tohle se vůbec nepovedlo.

10.10.2022 2 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Krásná kniha. Oceňuji vykreslení tehdejší společnosti, ale mezi mé oblíbené knihy patřit nebude.

09.10.2022 3 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Krásný romantický příběh o odvaze a naději. Tu nádhernou vinici jako bych viděla před očima. Navíc Kira a Grayson jsou moc sympatické postavy. Určitě stojí za přečtení jako všechny knihy od této autorky.

27.09.2022 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásná, ale zároveň hodně smutná kniha. Archer i Bree mi byli okamžitě sympatičtí a do děje jsem se okamžitě vžila. Je až nemožné projít si tím, čím si prošel Archer a přitom být tak silný a mít tak dobré srdce. Nejvíce se mi líbilo, jak pomalu a postupně se poznávali a získávali důvěru v toho druhého. Na konci jsem měla trochu malý infarkt, ale jinak moc příjemné čtení.

13.09.2022 5 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Nádherné doplnění předchozí knihy. Navíc s poznámkami autorky si této knihy mnohem více vážím, než doposud. Muselo to dát mnoho práce, udělat podrobnou rešerši a vžít se do tamní doby. Konec nejlepší.

09.09.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherná kniha, která mi zanechala úsměv na rtech i po jejím přečtení. Animant mi hodně připomíná mě samotnou. Navíc příběh se odehrává v Londýně - mém nejoblíbenějším městě. Co víc si přát? :) Moc ráda si tuto knihu přečtu někdy znovu a všem ji doporučuji.

04.09.2022 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Mě to bohužel moc nezaujalo. Některé části byly vtipné nebo úsměvné, ale většinou jsem se ztrácela kdo je kdo. Dobře myšleno, ale bohužel nic pro mě.

18.08.2022 2 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Kniha mě bavila jen ze začátku, po odchodu postav z Vegas šel děj do háje. Absolutně o ničem a ani konec to nezachránil.

16.08.2022 2 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Moc krásný příběh, s Leova pohledu snad ještě lepší. Leo mě v prvním díle štval svou panovačností, nyní se to vysvětlilo. Překvapilo mě, co všechno se v Leovi skrývá a líbili se mi i rozhovory s psychologem. Epilog by nejlepší. Všem moc doporučuju.

28.07.2022 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Krásný romantický příběh, i když od reality má možná trochu daleko. Evie jsem ji okamžitě oblíbila, Jake mě trochu štval svou panovačností. I tak jdu hned na druhý díl.

23.07.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Páni, to bylo neskutečné! Absolutně jsem se od toho nemohla odtrhnout. Smekám před jedinečnou zápletkou i celým dějem. Layana mě chvílemi fakt štvala, protože mít doma takového muže, a přesto chtít víc... Závěr jedno velké překvapení. Určitě jsi tuto knihu přečtu znovu.

17.07.2022 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Musím říct, že toto bylo hodně zajímavé čtení... Každý mi dá určitě za pravdu, že se jedná ho hodně náročné čtení z hlediska děje. Tady asi nejde říct, jestli se mi kniha líbila či nelíbila, každopádně jsem ji dočetla a nelituji toho. Určitě v člověku něco zanechá.

01.07.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Krásné čtení, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Obě hlavní postavy byly sympatické a vtipné, dost jsem se nasmála u jejich hádek. Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední.

15.06.2022 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Krásná kniha, která není jen o utrpení, ale i o naději a radosti ze života. Tento pán má u mě velký obdiv ne kvůli tomu, že dokázal přežít holocaust, ale kvůli tomu, že se dokázal s těmi hrůzami vypořádat a mnohem lepší život, než žije většina z nás. Zároveň je neuvěřitelné, že se dokázal dožít 101 let. Musel to být nádherný život!

12.06.2022 5 z 5