Lucijáš276 Lucijáš276 komentáře u knih

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Sice opět dávám knize 5*, ale rozhodně souhlasím s jedinci, kteří tvrdí, že se jedná pomalu o nejslabší díl. S tímto názorem ač nerada opravdu souhlasím. Knihy od Darcy mi ve většině případů alespoň částečně naháněly hrůzu. (Ano, jsem posera, takže mi stačí opravdu málo.) U této knihy tomu bohužel tak vůbec nebylo, což jsem se sama divila. Každopádně se opět krásně a sama četla. Kapitoly byly krátké a končily stylem, že to čtenáře nutilo číst dál. Postavy ušly. Hodnotila bych 4* + 1* za obálku. :)

22.06.2021 5 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Kniha nebyla špatná, ale také nic moc extra. Fantasy příběhy mám ráda, protože u nich člověk skoro vždycky vypne. Mou nejoblíbenější fantasy postavou je čarodějnice - ta tam byla krásně popsaná a celkově jsem milovala ten její čarodějný pokoj s různými věcmi, které se pojí k čarodějnicím. Takže jsem se na příběh opravdu těšila. Ale asi jsem čekala od knihy trochu víc a něco úplně jiného. Každopádně se kniha četla sama a děj měl rychlý spád. Obálka je nádherná, ale samotný děj mě zase až tak moc neoslnil. Místy jsem se nudila a určité pasáže bych odstranila!:)

17.06.2021 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tento díl mi připadal o dost hezčí a lepší jak první díl - prostě RHYSAND!!!!
Víc k tomu asi ani napsat nemusím, protože to mluví za vše! :)

14.12.2020 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Co k tomu dodat? Na tuto knihu jsem se opravdu moc těšila, ale musím říct, že mě ze začátku docela dost vadilo těch několik pohledů najednou a taky mi chvíli trvalo, než jsem se zorientovala - upřednostňuji dva pohledy. Vraha jsem neodhalila a místy se i začala nudit, protože jsem furt čekala na nějaký to menší posunutí v samotném příběhu. Víceméně mě to ke konci začalo bavit a musím říct, že znám daleko horší knihy. Takže za provedenost a celkový nápad, propojení osob atd. dávám **** + obálka - dohromady 5* :)

(- kniha Dva tajemství neudrží mi přijde o dost lepší - od první stránky jsem jí opravdu hltala)

12.02.2020 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Příjemné a odpočinkové čtení, které mě opravdu bavilo!

13.01.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Kniha se krásně čte, ale v porovnání s prvním dílem mi přijde o DOST slabší - zápletka pomalu žádná, takže furt čtete jedno a to samé dokola, což mě začalo docela dost nudit a štvát..

30.10.2019 2 z 5

Poselství tarotových karet Poselství tarotových karet Henriette Wich

Tato kniha je především pro mladší generace, ale mě to vůbec nevadí - miluju tuto sérii knih! :) Další super oddychovka, která neurazí!

23.10.2019 5 z 5

Souboj topmodelek Souboj topmodelek Henriette Wich

Opět super ,,oddechovka”

05.03.2019 5 z 5

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Sice mi je, kolik mi je, ale přiznám se, že tato série knih mě pořád baví! :D ,,ODDECHOVKA”

05.03.2019 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuto knihu k maturitě jsem upřímně nedočetla, protože se mi jednak nelíbila a jednak ve mě vyvolávala depresivní nálady! HRŮZA pro slabé povahy!!! Hlavní hrdinku moc lituju..

05.03.2019

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Tuto knihu jsem především četla kvůli tomu, že mi byla doporučena mou kamarádkou. Musím však dodat, že se opravdu jedná o super knihu, ale přeci jen možná jsem od ní čekala trochu víc. Samotný děj byl super, ale po pravdě mě začal bavit až ke konci, protože se tam konečně posunul o trochu dál. Spíš mě mrzelo to, že hlavní hrdinka se vyskytovala skoro furt jen na hřbitově, takže mě to místy nudilo, protože jsem očekávala i jiná strašidelná místa. I přes tohle všechno dávám 4 hvězdy a pustím se do dalšího dílu, protože mi v hlavě zůstává plno nezodpovězených otazníků!

05.03.2019 4 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Musím říct, že kniha se četla celkem dobře, ale rozhodně znám i lepší knížky než je tato. V jedné určité části knihy jsem se dokonce i rozbrečela a po dalších přečtených stránkách jsem se dozvěděla, že to byl jen SEN! Na 100% vím, že kdyby to sen nebyl, tak knihu odložím a nedočítám až na samotný konec..!

02.12.2017 1 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Kniha se především dobře četla, ale těch gramatických chyb a chybějících písmen ve slovech bylo víc než dost. Začátek knihy se mi strašně líbil, ale když se děj začal postupně vybarvovat, tak jsem dospěla k názoru, že už jsem nejspíš z takových knih vyrostla..

08.11.2017 3 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Oddechovka, velmi rychle se čte. Myslím si, že jen tak nikoho neurazí.

02.11.2017 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Knihu jsem si zamilovala stejně tak, jako první díl! :)

02.11.2017 5 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Kniha se mi moc líbila, měla originální námět, četla se opravdu sama. Jediný co bych vytkla byly překlepy a celkově ta anotace moc neseděla. Mrzí mě taky to, že nejsou vydány i další díly, protože by mě fakt zajímalo, jak to bude dál. Samozřejmě jsem doufala v to, že určité postavy nezemřely a nakonec se to nějak vysvětlí. Knihu i tak doporučuji, protože to bylo opravdu příjemné čtení. :)

21.03.2022 4 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Za mě opět super. Kniha se rychle čte a čtenář se fakt nestihne nudit! :)

14.06.2021 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Od této knihy jsem mnoho nečekala a musím říct, že mě kniha mile překvapila. Byla čtivá a mohu ji za sebe jen doporučit. Jdu na další díl.

14.06.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Ale jooo, mě to opět bavilo!:)
Darcy píše tím svým stylem, který se rychle čte a děj ubíhá sám o sobě plynule. Její knihy mě opravdu baví, protože je to takové lehké čtení, u kterého si člověk odpočine a případně úplně vypne. Zároveň si člověk uvědomí, jak i v těch nejtěžších chvílích sourozenci drží spolu, navzájem se povzbuzují a jsou si oporou.
Těším se na další díl!!!:)

04.01.2021 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Ale jo, dám jí 5 - sice bych nějaké ty výhrady našla, ale zavřu oči a určitě půjdu na další díl! :)

27.10.2019 5 z 5