Poselství tarotových karet

Poselství tarotových karet https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130252/bmid_poselstvi-tarotovych-karet-E30-130252.jpg 4 31 3

Tři holky na stopě série

Kimin otec dostane od anonymního pisatele několik tajemných zásilek tarotových karet. Když se o tom doma zmíní, dcera okamžitě zbystří pozornost. To jasně vypadá na nový, napínavý případ. Kim, Franzi a Marie rozluští poselství tarotových karet - a pustí se do dalšího nebezpečného dobrodružství… Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestat i dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory. Ale detektivní klub Tři holky na stopu se postaví k teto výzvu odvážně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Im Bann des Tarots , 2007

Astridka
30.05.2022 4 z 5

Další super kniha s supr případem. I když patří ktem slabším, stejně se mi líbila. :) Rozhodně doporučuji. :D :) :D

Lucijáš276
23.10.2019 5 z 5

Tato kniha je především pro mladší generace, ale mě to vůbec nevadí - miluju tuto sérii knih! :) Další super oddychovka, která neurazí!

jancal
31.03.2015 5 z 5

I když je to kniha pro menší, tak se mi moc líbila. Detektivky sice nemám moc ráda, ale tenhle styl, jakým autorka píše se mi moc líbí.

pro dívky detektivky pro děti

Henriette Wich
německá, 1970