Lucie.H Lucie.H komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

celá série je velmi dobrá

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

měla jsme knihu přečtenou za 2 dny nemohla jsem se odtrhnout za mě super.

Palác lží Palác lží Erin Watt

super.

04.08.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

podle mě lepší než první díl rozhodně doporučuji !!

15.12.2016 5 z 5

Puto Puto Anna Todd

konec trochu moc zrychlený což mě docela dost vadilo ale jinak super závěr

15.12.2016 4 z 5

Tajemství Morrowů Tajemství Morrowů Susan McNally

nezáživné

08.09.2016 2 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Nevím proč ale když jsem četla tuhle knihu jak tam byl ten Kalona přišlo mi to neuvěřitelně přehnaně až moc vymyšlené. nelíbí se mi že jde furt jen a jen o zachranu světa a o kluky Zoey se ze svých chyb neponaučila.
Další díl si přeci jen přečtu protože nemám ráda nedočtenéé série

08.09.2016

Zrazená Zrazená Kristin Cast

hned od začátku jsem tušila kdo bude hlavní záporák bylo to podle mě předvídatelné
kniha se mi líbila o něco víc než jednička.

08.09.2016 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

kniha se mi líbila
ale upřímně něco už mi přišlo opravdu přehnané.
konec byl zajímavý takže ve čtení pokračuji

08.09.2016 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Všechny knihy byli skvele zajímavý příběh ❤
Pozor spoiler !!
Upřímně mi tam na konci chybělo že se samjeeza už nevrátil na Clarou to mi tam chybělo nevím proč ale chtěla jsem aby se ještě po velké bytvě vrátil..
Ale bohužel nestalo se :(

09.07.2016 5 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Krásné zakončení celého příběhu, chyběl mi závěrečný prolog, ale zase si člověk aspoň může domyslet jak to nakonec cele dopadlo.

12.08.2023 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Kniha pro young adult u které si člověk krásně odpočine a nemusí u ní moc přemýšlet. Za mě super počtení.

07.07.2023 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Knihu jsem měla přečtenou za den. Boj který byl ke konci jsem čekala o něco lepší ale i tak to bylo krásné zakončení série i slzička mi ukápla.

15.05.2020 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Druhý díl byl o něco horší než první v knize se vlastně skoro nic nestalo. Ale! napsané je to velice dobře ani jsem si neuvědomila že jsem na konci knihy.

15.05.2020 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Příběh je velmi zajímavý námět to má krásný ale zpracování už je horší. I když se mi to líbilo rozhodně jsem tam našla chybičky a říkala jsi že tohle už je moc. Kolikrát se mi stalo že jsem přeskakovala věty aby jsme příběh konečně dokončila. Z důvodu dobrého konce se chystám na další díly.

15.05.2020

Clarity Clarity Karolína Bendová

Knihu sem na Wattpadu nečetla, a roto jsem se rozhodla podpořit autorku a koupit si její knihu. kniha se mi ze začátku líbila ale od půlky knihy mi to přišlo to samé dokola knihu jsem přečetla jen tak tak. ale přece jen ráda podpořím autorku koupím i její další knihy a doufám že ty budou o něco lepší.

09.12.2019 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

bohužel detektivky vůbec nemusím a i když jsem to chtěla zkusit u této úspěšné knihy .. marně..

04.08.2019 3 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

jedna z mých velmi oblíbených knih.

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Jako milovník seriálu jsem si hned musela koupit tuto knihu. Kniha měla velmi dobrý start ale později to začalo upadat. vcelku jsme se dozvěděli jen něco o matce El ale víc nic..

04.08.2019 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Jak milovník DIMILY série bylo mojí povinností tuto knihu koupit. Ale bohužel mě kniha zklamala a přišla mi vcelku zbytečná sice jsme se dozvěděli něco nového o Tylerovi, Ale i tak jsem se do přečtení knihy musela přemáhat.

04.08.2019 3 z 5