Někdo jako my přehled

Někdo jako my https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516881/bmid_nekdo-jako-my-J6t-516881.jpg 4 42 42

Někdo jako... / Mila série

< 3. díl

Závěrečný díl návykové trilogie od autorky bestsellerové série DIMILY Mila je zpátky v Tennessee. Od rozchodu s Blakem uběhly už dva roky a teď se soustředí na to, aby před nástupem na vysokou hodila minulost za hlavu. Sbohem rodinné drama, hollywoodské krize... a Blakeu. Jenže doma je i Blake se svou novou přítelkyní. Mile naštěstí poskytuje rozptýlení ranč její rodiny a s ním i nový sexy stájník. Přesto ale nedokáže zapomenout na to, co se mezi ní a Blakem stalo. Existuje pro ně ještě jedna poslední šance, nebo se jejich cesty už navždy rozešly?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Making of Mila and Blake

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo jako my. Přihlašte se a napište ho.

Peťulka3
15.04.2024 5 z 5

Mně se tyhle knížky hrozně líbí. Je to čtivé, je tam určité napětí, akce,zvraty. Prostě všechno, co by v knize mělo být. A to,že je to dost předvídatelné? To určitě neubírá na kráse.

Kristy.Seb
25.02.2024 4 z 5

Ale jo, hezké zakončení série. Nenáročné, oddechové, milé.

Becca_books
28.01.2024

(SPOILER) Moc pěkné zakončení. BYlo lehce předvídatelné, co se stane, když se Mila vrátí do Tenesse, ale vše plynulo celkem přirozeně.
Potěšila mě postava Blakeovy matky. V tomto díle mě nikdo neštval, což se docela divím :) A část s Pepkem mě téměř dohnala k slzám. Bylo mi to děsně líto. Na konci mi chyběl nějaký závěr, epilog... Nemám ráda neuzavřené konce i když si můžeme domyslet jak to asi pokračuje.

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Kniha Někdo jako my v seznamech

v dalších seznamech4x