Lorej Lorej komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Skvělé doplnění příběhu, krásné ilustrace. Jsem moc ráda, že se povídky vydaly i v češtině. Nejvíce se mi líbila část 'Z pohledu Celesty'. Celestu jsem nikdy moc ráda neměla, ale díky této povídce jsem ji porozuměla a oblíbila si ji.

20.07.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Skvělé finále, trochu předvídatelné, kromě konce, ten mě velmi překvapil. Byla jsem ráda, že si America konečně uspořádala city a šla si za tím, co chtěla.

17.07.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělé pokračování. Často jsem měla chuť na Americu zakřičet, ať už se proboha rozhodne. A když jsem si myslela, že se rozhodla, vysmála se mi a zas byla nerozhodná jako předtím. Autorka píše velmi poutavě, proto byste měli začít číst někdy, kdy máte spoustu času na vychutnání příběhu.

17.07.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Četla jsem ji už asi počtvrté, ale stále jsem hltala řádky jako bych ji četla poprvé. Pro mě je tato série srdcovka a má své právoplatné místo v mé knihovničce. Doporučuji všem, kteří mají rádi romantiku a krásné šaty.

13.07.2017 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Ze začátku, než jsem naše čtyři hrdiny poznala, jsem se příběhem těžko prokousávala. Čím dál jsem ale četla, tím víc jsem autorku obdivovala. Napsat něco tak realistického, až jsem měla husí kůži, je obdivuhodné. Knížka mě donutila se zamyslet, že ač nás trápí jakékoliv problémy, tak ve srovnání s válkou, jsou malicherné.

09.07.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Naprosto úžasné. Líbilo se mi, že autorka neprozradila, kdo je princ, a kdo je vrahem. Snažila jsem se to odhalit, ale skoro po každé kapitole jsem měnila názor. Úplně jsem si zamilovala tamější kulturu, svátky, jazyky a celkové uspořádání světa. Moc se těším na pokračování.

05.07.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Přečteno za jeden den, hlavně kvůli tomu, že jsem byla zvědavá, koho si princezna vybere... Svou volbou mě dost překvapila, i když jsem v hloubi srdce nějak věděla.

03.07.2017 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Autorka si jede svoje, příběh dokonale rozvíjí a nutí čtenáře číst a číst.... Až zjistíte, že jste na konci a jediné co potřebujete je další díl!

02.07.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Prostě bomba! Knihu jsem dlouho odkládala, protože jsem se bála, že to bude chabá napodobenina Hunger Games. Ale velmi jsem se zmýlila a jsem za to neskutečně ráda! Doporučuji všem milovníkům fantasy!

25.06.2017 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Rozjezd byl pro mě pomalejší, ale od stránky ke stránce se to zlepšovalo. Čekala jsem od příběhu něco trošku jiného, avšak zklamání to nebylo.

05.06.2017 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Čekala jsem velkolepé finále, ale ono ne a ne přijít... I přes to jsem si celou sérii naprosto užila, a všem bych ji s radostí doporučila.

22.05.2017 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Naprosto famózní. Konečně jsem pochopila, proč autorku všichni chválí a s radostí se přidávám na jejich stranu. Nemůžu se dočkat, jak série dopadne. Doufám, že se autorka překoná (i když si nastavila touto knihou vysokou laťku).

16.05.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Podle hodnocení jsem čekala nějakou pořádnou knižní bombu. Ze začátku jsem čtení chtěla i vzdát, ale nějaký zlomový okamžik mě nabudil a zbytek jsem přečetla coby dup. Za mě milé fantasy, co neurazí.

10.05.2017 4 z 5

Město upírů Město upírů Ellen Schreiber

Fajn konec, fajn série.

29.04.2017 4 z 5

Rakve lásky Rakve lásky Ellen Schreiber

Občas jsem měla pocit, že Raven je Alexandrem úplně posedlá... Chápu, je to zamilovaná holka, ale někdy to bylo vážně moc. I přes to jsem si příběh maximálně užívala a už se těším, jak to celé dopadne.

26.04.2017 4 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

Ze začátku trochu zdlouhavé, ale jakmile se ponoříte do příběhu, nic vás nedonutí přestat číst!

24.04.2017 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Moc pěkný příběh o osudové lásce. Nejvíce se mně líbil konec, přesněji to, co napsal autor - většina romantických příběhů končí happy endem, nikdy se už ale nedozvíte, co se stalo po 50 letech. Člověka to nutí se nad tím zamyslet.

23.04.2017 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Vážně super čtení. Líbil se mi styl psaní kapitol, i když mě ze začátku trochu překvapil. Taky mi chvilku trvalo se zorientovat mezi postavami, ale jakmile jsem se začetla, nebylo co řešit.

15.04.2017 5 z 5

Neuvěřitelné dobrodružství Bilba a jeho přátel, které jsem si nemohla nechat ujít. Příběh mě vtáhl do děje a za žádnou cenu nepustil. Autor je skvělý vypravěč, který fantazii meze neklade a já říkám více takových knih!

05.04.2017 5 z 5

Povinnosti princezny Povinnosti princezny Meg Cabot

Tento díl mi přišel trochu slabší, ale série jako celek je skvělá.

27.03.2017 4 z 5