Rakve lásky

Může láska k upírovi přestát nástrahy světa? Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot - upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel. Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací se do Dullsville a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak. Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky snící o svém upírovi. Podle její předlohy také vznikla úspěšná trilogie Upíří polibky: Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98780/upiri-polibky-2-rakve-lasky-98780.jpg 4.1103

Upíři polibky 2.

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Zoner Press

Vampire Kisses 2: Kissing Coffins, 2005

Kniha Rakve lásky

Orange8knihomol

Upíří polibky si mě získaly již od samotného začátku. Na Ravenin vztah s Alexandrem pohlížím jako na dokonalý - Alexander je prostě boží! (přesně jak tvrdí naše gotická duše Raven). Jsem šťastná, když se mohu ponořit do Ravenina života a prožívat s ní každou část jejího bytí, která je v knize zaznamenána. Autorka opravdu umí zatáhnout čtenáře do děje a už ho nepustit. :D Z mé strany určitě obrovské DOPORUČENÍ!

Pedruska01
15.09.2019

Po nějaké té době jsem se dostala k druhému pokračování. Musím uznat, že se to čte úplně samo, vyhovují mi krátké kapitoly a má to neskutečný spád, příběh plyne jedna báseň. Čtení je opravdu pro mnohem mladší čtenáře - nejen tématově, ale i projevem, ale jak jsem již avizovala u předchozí knihy, chtěla jsem si to jednou přečíst, a tak si to přání plním až teď.
Hlavní hrdinka Raven se snažila prezentovat jako dospělá a nebojácná, ale moc se jí to nedařilo, prostě to bylo ještě takové dítě, což se projevuje na každém druhém kroku. Však nemůžu říct, že bych s ní měla nějaký sebemenší problém. Ušla.
Její protějšek Alexandr není špatný, ale stále mi ještě nijak zvlášť nepřirostl k srdci. Je to prostě postavička, kterou čtenář akceptuje. Další a nová postava, který se mi naopak líbila byl Jagger. Měl něco do sebe a jsem zvědavá, zda bude i v třetím pokračování. Bavil mě a upřímně snad jsem čekala nějakou velkou akci. Tak třeba příště.
Nebylo to špatné, přesto musím hodnotit dobrým středem, každopádně se těším na finále, poslední díl, protože tenhle končí tak "krutě". Respektive končí pocitem, že akutně potřebujete pokračování. :)

Damonka12
10.09.2019

2,5. Ještě horší než prví díl. Naprosto nezajímavé, ale hned přečteno.

MinaHawke
23.07.2018

I druhý díl se mi líbil.

TerezaMondeková
28.01.2018

Ani tenhle díl nebyl špatný. Něco se mi tam líbilo, něco ne... občas jsem se nudila... byl to spíš takový průměr. Ale do posledního dílu rozhodně jdu, protože jsem zvědavá, jak to dopadne.

Lorej
26.04.2017

Občas jsem měla pocit, že Raven je Alexandrem úplně posedlá... Chápu, je to zamilovaná holka, ale někdy to bylo vážně moc. I přes to jsem si příběh maximálně užívala a už se těším, jak to celé dopadne.

niki-chan
27.05.2016

Osobně mi nepřijde, že by tento díl nějak strádal, ať už po stránce příběhu nebo stylu.

Luccy78
04.10.2015

I tento díl hodnotím pozitivně, ale opět musím konstatovat, že je nejspíš cíleno na jinou věkovou kategorii..

Polibek hříchu
Polibek hříchu