Rakve lásky

Může láska k upírovi přestát nástrahy světa? Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot - upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel. Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací se do Dullsville a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak. Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky snící o svém upírovi. Podle její předlohy také vznikla úspěšná trilogie Upíří polibky: Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98780/upiri-polibky-2-rakve-lasky-98780.jpg 4.194

Upíři polibky (2.)

Vampire Kisses 2: Kissing Coffins (2005)

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Zoner Press

Kniha Rakve lásky

MinaHawke
23.07.2018

I druhý díl se mi líbil.

TerezaMondeková
28.01.2018

Kniha opět skvělá. Kniha se mi líbila stejně jako první díl. Nemohla jsem se odtrhnout. Knihu si určitě znova přečtu. Už se těším na poslední díl.

Lorej
26.04.2017

Občas jsem měla pocit, že Raven je Alexandrem úplně posedlá... Chápu, je to zamilovaná holka, ale někdy to bylo vážně moc. I přes to jsem si příběh maximálně užívala a už se těším, jak to celé dopadne.

niki-chan
27.05.2016

Osobně mi nepřijde, že by tento díl nějak strádal, ať už po stránce příběhu nebo stylu.

Luccy78
04.10.2015

I tento díl hodnotím pozitivně, ale opět musím konstatovat, že je nejspíš cíleno na jinou věkovou kategorii..

tsai.
05.04.2015

Kniha se drží na podobné úrovni jako ta předchozí, takže hodnotím kladně.

ellypusik
24.10.2014

Mě osobně tedy tento díl bavil více jak první, sice tam Alexandr přišel až později ale zase přece jen dříve než v první díle... :D Kniha byla čtivá a já osobně ji měla předčtenou za necelé dva dny, sice mě tam občas chyběla smyslnost a byli to někdy zdlouhavé ale za to vtipné a čtivé i v nudných chvílích :D

Damonka18
15.09.2014

Je slabší než jednička....ale zajmavá...

CHB-SPQR
22.04.2014

dobrá knížka, kterou jsem dostala od kamarádky!!

hanapaimen
26.03.2013

Ách, miluju tuhle sérii, prostě miluju... kam se hrabe celý Stmívání.

Dandulka
24.10.2012

Tak tenhle díl jsem přečetla během odpoledne. Bylo to moc fajn.

ciniminisek
31.07.2012

Knížka se mi líbila,tak jako ta první.Trošku divný konec který vás donutí si přečíst další díl.Škoda,že jsem na něj ještě nenarazila.Moc se na něj těším.

Omy
06.05.2012

No, první díl jsem nečetla, ale tohle bylo tak hloupoučké a přeslazené, že si dám nejmíň půl roku s podobnýma knihama pauzu. Raven se s Alexandrem vznášela na svém černém obláčku až se za nima kouřilo a to je tak všechno.