Upíří polibky: Hřbitovní hry

Čtivý komiks pro všechny příznivce upírů. Už jste viděli gotickou Popelku? Ne? Tak to si rozhodně nenechte ujít mangu Upíří polibky: Hřbitovní hry. Oblíbená gotička Raven se vrací a s ní i její milý, upír Alexander, všichni spolužáci a obyvatelé městečka Dullsville. A o dobrodružství i srandu nebude nouze ani tentokrát. Alexander totiž není jediný upír, který v městečku přebývá… ovšem je asi jediný, jenž nemá nějaké postranní úmysly. Raven přítomnost ostatních upírů vrtá hlavou, ale protože se u ní na škole nacvičuje muzikál o Popelce, nemá na nic čas, ani na Alexandera. S přicházející premiérou se blíží i vyvrcholení nekalých plánů ostatních upírů. Stihnou je Raven s Alexandrem prokouknout a zastavit dříve, než spadne opona? Manga Upíří polibky: Hřbitovní hry z pera Ellen Schreiber volně navazuje na předchozí trilogii Pokrevní příbuzní, která zaznamenala nebývalý čtenářský zájem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180982/upiri-polibky-hrbitovni-hry-180982.png 4.239

Pokrevní příbuzní 4.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Zoner Press

Vampire Kisses: Graveyard Games, 2013

Kniha Upíří polibky: Hřbitovní hry

orangerose
11.06.2019

dokonalý a dojemný konec :)

hippiesak
04.06.2018

Pěkná grafika mangy. Koupený na Animefestu v Brně a nelituju kaček :) Byla to sranda. Je to ale takový trochu do Stmívání :)

vlkove
15.12.2014

Skvělé doplnění série o střeštěné gotické holce Ravel a krásné všemi milovaném Alexandru. Děj se mi u této knihy velmi líbil měl hlavu a patu, spád i dávku humoru. Samozřejmě nesmí se to brát moc reálně ale s pořádnou dávkou nadsázky si tuto knihu užijete.
Obálka se mi nelíbí u předchozích sérií byla lépe zpracovaná. A dále musím podotknout že mi vadilo že komix ilustroval jiný autor než předchozí dva díly, byli tam značné rozdíly.

Ale i přesto dávám už jen kvůli Ravel 4 hvězdy. :)

Domeček pro panenky
Domeček pro panenky